agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Doğa İçin Çal (http://www.agaclar.net/forum/doga-icin-cal/)
-   -   Doğa İçin Çal 2 / Uzun İnce Bir Yoldayım (http://www.agaclar.net/forum/doga-icin-cal/20588.htm)

Doğa İçin Çal 30-04-2010 17:23

Doğa İçin Çal 2 / Uzun İnce Bir Yoldayım

1 Eklenti(ler)
Eklenti 140237

Doğa İçin Çal 2, "Uzun İnce Bir Yoldayım" ile bu gece, geç saatlerde Facebook'ta görücüye çıkıyor :)

Aşık Veysel'e saygıyla...

İzlemek için:
www.dogaicincal.com

Beğeneceğinizi umuyoruz.

balbay 30-04-2010 19:21

Ben bir facebook karşıtı olarak hiç girmedim. Bu foruma ne zaman eklenir acaba? Bir de naçizane hatırlatma, www.metacafe.com çok izlenen bir video paylaşım sitesi. Orada da ekli olmasını tercih ederdim. Başarılar dilerim

DarkYES 30-04-2010 19:27

www.vimeo.com ve www.dogaicincal.com sitelerine de eklenir tahminen bu akşam veya en geç yarın.

DarkYES 30-04-2010 22:42

Şimdilik sadece facebook üzerinden görülebilmekte ve dinlenebilmekte :)
Artık 1-2 saat dinlerim ben ;)

Fatih 30-04-2010 23:30

Harika bir klip...

Ferda Ülkümen 30-04-2010 23:54

Yine çok güzel ve sürprizlerle dolu, tebrikler.

cihan_as 01-05-2010 00:29

Elinize emeğinize sağlık, çok güzel çalışma olmuş.

selenn 01-05-2010 01:34

Muhteşem bir çalışma olmuş. Facebook'tan izledim. İşitme Engellileri de unutmamanız ayrıca hoşuma gitti. Çok ince düşünmüşsünüz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. 1 kere izlemek yetmediği gibi kendi sayfamda da klibi paylaştım.

Vildan Sönmez 01-05-2010 02:10

Keyifle izledim. Yine çok güzel. Tanıdık yüzler, geniş yelpaze ve Aşık Veysel'le final harika.
Emeğinize sağlık.

balbay 01-05-2010 08:01

Mükemmel ötesi olmuş. Elinize, dilinize, emeğinize sağlık.

Nergis 01-05-2010 16:00

Yüreğinize, emeğinize sağlık sürprizlerle dolu harika bir klip olmuş.Final çok etkileyici...

köknar 01-05-2010 16:19

Çok beğendim. Çok etkileyici. Yüreğinize sağlık tebrik ederim...

Güler 01-05-2010 16:34

Sizlerle ne kadar gurur duysak azdır.

Yine harikalar yaratmışsınız, çok beğendim. Siteden seyredemediğim için facebook'tan seyrettim ve dinledim. Ama bir kere dinlemekle kalınmayacak kadar güzel.

Harun Parlak 01-05-2010 16:36

Ne diyeceğimi bilemiyorum. Sözler sanırım yetersiz gelir. Gözlerim dolu dolu dinleyip ve izleledim. Tüm emeği geçenlerin eline dilene sesine yüreğine düş dünyasına sağlık.
Yaratılığıcılığnızın devamını dilerim.

limon 01-05-2010 17:02

İnanılmaz derecede etkileyici, her şey o kadar ince düşünülmüş ki, ancak bu kadar olabilir...

Emeği geçen, görünen görünmeyen herkesi ayakta alkışlıyorum. Çok duygulandım, çok...

katmer 01-05-2010 18:00

Ellerinize sağlık. Tek kelimeyle muhteşem olmuş:)

Sebahattin Sargın 01-05-2010 18:10

Birbirinden güzel sesler ile muhteşem bir çalışma olmuş, sabahtan beri tekrar tekrar dinliyorum. Emeği geçen bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum...

Sevgiler ;)

Mine Pakkaner 01-05-2010 19:06

Bu kadar mı güzel olur, böylesine nasıl duygulandırır ...

Emeği geçen, düşünen, üreten herkesi tek tek kutluyorum ve bundan bir agaclar.net li olarak gurur duyuyorum.

nevsune 01-05-2010 19:29

Müthişti, müthiş. Fırat Çavaş ve tüm yorumcular gözlerim dolarak dinledim sizi. Helal olsun hepinize:)

Malina sizi tanımaktan ve agaclar.net üyesi olmaktan gurur duyuyorum. Müjgan içim pırpır etti seni dinlerken, çok güzeldin çok. İyi ki yollarımız kesişmiş:)

bari 01-05-2010 20:12

Tek kelimeyle muhteşem olmuş... Gözlerimiz yaşardı dinlerken..

Selahattin Yılmaz 01-05-2010 20:14

Her zamanjki gibi çok güzel olmuş, ellerine, emeklerine, yüreklerine sağlık.

Ama ben en çok Müjgan Özfenerci'yi kıskandım bende olmalıydım dedim bir an, agaclar netten çok kişi olmalıydı, artık budmama makası sesiyle, testere sesiyle, aşı makası sesiyle, tohum sesiyle, sulama suyu sesiyle, at arabası sesiyle, toprak karıştıran pulluk sesiyle bizlerde olmak isteriz.

Kiraz 01-05-2010 21:08

Çok güzel ve etkileyici olmuş. Detaylar da hoşuma gitti ama kaçırdıklarım için tekrar tekrar izleyeceğim. Tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık.

mucahityesil 01-05-2010 21:27

Süper Olmuş Bende Orada Olmak İsterdim İnş Bidahaki Sefere...!

Müjgan 01-05-2010 21:31

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi nevsune (Mesaj 629605)
Müthişti, müthiş. Fırat Çavaş ve tüm yorumcular gözlerim dolarak dinledim sizi. Helal olsun hepinize:)

Malina sizi tanımaktan ve agaclar.net üyesi olmaktan gurur duyuyorum. Müjgan içim pırpır etti seni dinlerken, çok güzeldin çok. İyi ki yollarımız kesişmiş:)

Teşekkürler canım... Bence de iyi ki kesişmiş :)

İstanbul'da iken klibi defalarca izlediğim halde, dün gece facebook'a konacağı saatlerde geri sayım başladığında heyecan yaptım. Sanki ilk kez sahneye çıkacak bir solist gibi:)

Sebahattin'in duygularını çok iyi anlıyorum. İlk çalışmada ben de öyle hissetmiştim. Sanki o söyleyenlerin arasında olursam doğaya katkımı tescillemiş olacaktım. Bu çok güzel bir duygu imiş gerçekten. Hepinizin yaşamasını isterim.

Ama şimdi türkümüzü söyledikten sonra yapacak daha çook işlerimiz var. Türkülerimiz bir araç, yapılacak işleri işaret eden çok anlamlı bir araç. Para kazanma hırsı, popülizm merakı yüzünden pek çok "sanatçı"nın harcamaktan kaçınmadığı türkülerimizin, bütün bunlardan uzak bir yaklaşımla, doğaya farkındalığı sağlamak için kullanılması bana çok anlamlı geliyor. Bunun yerine ulaşması için daha çok insana ve STK ya ulaşılması gerekiyor. Bu projenin sponsorlara ihtiyacı var. En önemlisi de bu. Gittikçe büyüyen bir proje ve Fırat oldukça kısıtlı olan ekonomisiyle bu işin altından kalkamaz.

ensar 01-05-2010 21:42

Emeği geçen herkese sonsuz saygılar. Varolun

Sevgiyle kalın

kagu 01-05-2010 22:01

Proje eşsiz, emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler, azönce ailecek keyifle ve gururla izledik... Seslendirenler arasında abim de vardı, bu sebeple benim için daha da keyif verici bir proje. Devamını diliyorum. Sevgiyle kalın

Cumhur Tonba 01-05-2010 22:54

Defalarca dinledim.
Çok çok harika. Tomurcuk gurubunun, işitme engellileri için işaret dilinin kullanılması ve hele bir köpeğin görüntüde olması mükemmeldi. Bence bu doğa için çal serisi bu saatten sonra durdurulamaz bir akıma dönüşecek ve çekilen her klip, bir öcekinden daha anlamlı olacaktır. Müjgan Hanım, siz de harikaydınız. Katılan-destek veren-emek veren herkese şükranlarımı sunuyorum. Canı gönülden teşekkürler. Teşekkürler. Teşekkürler.

füsunANK 01-05-2010 23:12

Gerçekten mükemmel olmuş. Paylaştığım arkadaşlarım da çok beğendiler.Herkesin yüreğine sağlık.
Müjgan hanım sizi de bu etkinlikte görmek hoşdu gerçekten ayrıcada özendirici idi. Ben de sizi izlerken araya ağaçlar.net korosu da katılabilir belki diye hayal ettim. :)

Satı Uğurtan 01-05-2010 23:21

Muhteşem,harika çok güzel elinize yüreğinize sağlık.

Müjgan 01-05-2010 23:28

Sevgili Cumhur ve Füsun önce teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için. Bu çalışmanın özendiriciliği konusunda size katılıyorum. İlk çalışmada içimi yakmıştı o konu. :)
Sevinç, gurur, bütün güzellikler hissediliyor "içeri"de iken. Ama bir süre sonra içerisi, dışarısı aynı oluyor. Güzel ve anlamlı bir projenin neresinde olunduğunun önemi kalmıyor. Projeye nasıl bir katkı sağlanabileceği düşüncesi ön planda oluyor. :)

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 04:22.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024