agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Doğa İçin Çal
(https)

Beğeni Düzeni40Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 03-10-2009, 11:03   #1
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 04-04-2004
Galeri: 88
Doğa İçin Çal projesi hakkında

Nereden çıktı bu diyenler vardır
Nereye doğru devam edecek diyenler de...

Habersiz başlayıp bu aşamaya getirdik ama artık önerileri dinlemek isteriz

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-10-2009, 11:13   #2
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Sevgili malina,
linki verdiğiniz başlıkta da yazdığım gibi çok hoşuma gitti.
Gurur duydum (hele agaclar.net diye anons edince hemen helâllll sana be agaclar net. diye çığlığı bastım), tüylerim ürperdi.
Bu gençlerin daha çok güzel şeyler yapacağına inancım büyük. Allah utandırmasın, yollarını açık etsin, başarılarını da daim kılsın.

Sizde dinlediğim başka güzel bir parça daha vardı, onu da ne zaman dinleyebileceğiz?

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-10-2009, 11:28   #3
Ağaç Dostu

maki01's Avatar

Giriş Tarihi: 05-05-2008
Galeri: 73
Biliyordum sende güzelliklerin saklı olduğunu ama bu kadarını hayal bile etmemiştim. Bir kez daha gurur duyduk sitemizle, seninle sevgili malina.
Bu mesaj uçabilir ama tutamadım içimden geçenleri...

Düzenleyen maki01 : 03-10-2009 saat 16:45
maki01 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-10-2009, 12:07   #4
Ağaç Dostu.

katmer's Avatar

Giriş Tarihi: 16-09-2008
Galeri: 167
Gerçekten süper olmuş. Bir kez daha en doğru yerde olduğuma karar verdim. Öneri demişsiniz ama aklıma şu an hiçbir şey gelmiyor. Tek bildiğim, elimden gelen bir şey olursa katkıda bulunmak istediğim..

Tekrar çok teşekkürler sevgili Malina..

katmer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-10-2009, 12:50   #5
Ağaç Dostu

Sebahattin Sargın's Avatar

Giriş Tarihi: 16-12-2006
Galeri: 345
Bu proje için konserler verilse ne güzel olurdu. Üniversitelerde okuyan bizler bunun tanıtımını da yapabiliriz. Elimden geleni yapmaya hazırım ben....

Sevgiler

Sebahattin Sargın Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-10-2009, 13:09   #6
Ağaç Dostu

hozat's Avatar

Giriş Tarihi: 13-03-2009
Galeri: 45
Sevgili malina,
"Nerden çıktı bu?"diyenler zaten doğanın farkında olmayanlardır.

"Nereye doğru devam edecek"? Diyenler de taşın altına elini sokmak için çaba gösterecektir sanıyorum.

Siz sözde değil özde olanı bizlere sundunuz. Özü yaşatmak ta bizlere düşüyor.
Sevgi ve saygılarımla.

Düzenleyen hozat : 03-10-2009 saat 13:22 Neden: tırnak işareti eklendi
hozat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-10-2009, 13:31   #7
Yeni Üye

doğukan's Avatar

Giriş Tarihi: 03-10-2009
Mesela toplanılıp biryerlerde fidan dikilebilir mutlaka ses getirir (çok sayıda fidan dikilmesi) Hele ki geçtiğimiz yaz yanan ormanlardan sonra...
Klipteki arkadaşlarda mutlaka gelir diye düşünüyorum (Serkan Çevik gelir mutlaka mesela )
Akıl çok olunca fikirde çok oluyor daha ne güzel fikirler çıkıcak eminim ben buna

doğukan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-10-2009, 18:28   #8
Ağaç Dostu

myndos's Avatar

Giriş Tarihi: 08-11-2008
Galeri: 58
Sevgili malina, Doğa İçin Çal projesi gerçekten harika olmuş.
Müziğin güzelliği, müzisyenlerin ustalığı, çalgıların uyumu, yapım, grafik, çekim, montaj, kısacası projenin bütün aşamaları çok başarılı.
En önemlisi, amacının Doğa Sorunlarına ve Çevre Koruma'ya odaklanmış olması.
Sizi ve bu projede yer alan herkesi canı yürekten kutlarım. İnanıyorum ki; sessizce ama bütün haşmetiyle ortaya çıkan DİÇ, müzik aracılığı ile toplumda farkındalık ve birliktelik oluşturarak hızla amacına ulaşacaktır.
Aktif bir çevreci olarak, ben de bu projeye; Çevre Kirliliği ve Küresel Isınma'ya dikkat çekerek, Çevre Koruma bilincinin topluma yaygınlaştırılması çalışmalarına katkıda bulunmak isterim. Yüreğinize sağlık.

myndos Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-10-2009, 19:52   #9
agaclar.net

malina's Avatar

http://www.dogaicincal.com/dicnedir.html

Buradaki metnin elden geçmesi iyi olacak... Bu kargaşada ancak bu kadar yazabildim.

El atmak isteyenler, Kişiye Özel İletişim Alanı bölümünde bir konu açıp, üzerinde çalışabilirler.

Eski 03-10-2009, 20:32   #10
Ağaç Dostu

Şener KÖKSAL's Avatar

Giriş Tarihi: 05-04-2009
Galeri: 9
İzlemek çok keyifliydi. Düşünce mesajda çok güzel. Doğa adına, var olanı korumak , geliştirmek geleceğe en iyi şekilde emanet edebilmek adına çok şeyler yapılıyor çok para harcanıyor. Sivil toplum örgütleri son yıllar bu konu üzerinde çok ciddi bir şekilde duruyor. Çevre ve Orman Bakanlığının illerdeki teşkilatları olan İl Çevre ve Orman Müdürlükleri her yıl orman alanlarına bir yenisini katıyor. Eski orman alanları Rehabilitasyon projeleri ile yeniden etkinleştiriliyor. Yeni Erozyon ve Ağaçlandırma tsisleri ile orman vasfını yitirmiş alanlar ormanlaştırılıyor. Tabii bu çalışmalar çok kolay değil. İklimsel faktörler, sosyal sorunlar , ekonomik sıkıntılar karşı karşıya gelinen sorunlar. Bunların dışında yol kenarları ağaçlandırılıyor, hatıra ormanları kuruluyor, özel ağaçlandırma projeleri ile orman arazisi ya da hazine arazisi üzerinde vatandaşlara kiraya verilerek , kredi tahsisi yapılarak ağaçlandırma çalışmaları hızlandırılıyor. Tabi bu devletin tek başına yapabileceği işler değil. Her çalışmada toplumun emeği, alın teri , en önemlisi sevgisi ve koruması gerekli.

Bu çalışmada ne yapılabilire gelince her ilde neden DOĞA İÇİN ÇAL adlı hatıra ormanları kurulmasın. Kuruma belli bir miktar para yatırılıyor gereğini kurum yapıyor. Bu çalışmaları her ilde takip edecek gönüllüler oluşturulabilir. Yapılan çalışmalar ile diğer iller özendirilebilir. Bunun için konserler , bağışlar verilerek kaynak oluşturulabilir. Bir hatıra ormanı maliyeti yaklaşık 10.000 TL civarında . Bir kaç ilde örnek çalışmalar yapılabilir. Devamını başlangıçtaki başarı belirler. Bende bu kurumda görev yapan biri olarak üzerime düşeni memnuniyetle yaparım. Hadi hayırlısı bakalım.

Şener KÖKSAL Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-10-2009, 20:38   #11
Ağaç Dostu

limon's Avatar

Giriş Tarihi: 14-03-2007
Galeri: 637
Klibi çok beğendim, çok profesyonel bir çalışma olmuş, yönetmenimizin eline sağlık.

Öneri istediğini yazdığın için gözüme takılan bir şeyi paylaşmak isterim. Osmantan Erkır, sunumu yaparken, ağaçlar.net ten bahsetmek, doğadan bahsetmek istedi ama lafları da geveledi, acaba diyorum, bir hedef mi olmalı?

Mesela "Çevre Kirliliği ve Küresel Isınma'ya dikkat çekmek ve Çevre Koruma bilincinin topluma yaygınlaştırılması amacıyla elde edilecek gelirle (burayı attım tabii, ne geliri nerden elde edilecek) şurada şu yapılması planlanıyor" gibi bir şeyler mi olmalı acaba?

Açıkçası projenin amacı sadece dikkat çekmek midir, bir şeyler yapmak mıdır? Beraberce hareket edilecek kurumlar, dernekler vs.. var mıdır? (belki bir yerlerde yazıyordur ben görememişimdir)

limon Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-10-2009, 21:15   #12
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi limon Mesajı Göster
acaba diyorum, bir hedef mi olmalı?

Mesela "Çevre Kirliliği ve Küresel Isınma'ya dikkat çekmek ve Çevre Koruma bilincinin topluma yaygınlaştırılması amacıyla elde edilecek gelirle (burayı attım tabii, ne geliri nerden elde edilecek) şurada şu yapılması planlanıyor" gibi bir şeyler mi olmalı acaba?

Açıkçası projenin amacı sadece dikkat çekmek midir, bir şeyler yapmak mıdır?
Burada anlatmaya çalışmıştım, ama ne kadar toparladığımdan emin değilim
Alıntı:
Dünyanın çivisini çıkaranlar kadar, bunu seyretmekle yetinenler de benzer biçimde sorumluysa, çözümler bulmak ve uygulamak zorundaysak, her vesile ile hatırlamalı, hatırlatmalıyız....

Hem değişim gerektiğini bilip, hem "Şöyle yap, böyle yap" laflarını dinlemediğimize göre, "ne yapmalıyım" diye düşünmek gerektiğini her dinlediğinde hatırlatan bir müzik işe yarar mı? En azından konunun farkında olanlar için, arka planda fazladan bir vicdan azabı durumu yaratır mı?

"Birlikten kuvvet doğar" mı? Tek tek düşündüğümüz, anlatmaya çalıştıklarımız, hep birlikte, bir ucundan tutarak ortaya konduğunda verdiği enerji artar mı?
Amacımız, doğrudan birşey yapmak değil. Herkese, bir şey yapmanız gerek diye seslenmek...

Alıntı:
Beraberce hareket edilecek kurumlar, dernekler vs.. var mıdır? (belki bir yerlerde yazıyordur ben görememişimdir)
Şimdilik : http://www.dogaicincal.com/destekleyenler.html
Arayışlarımız sürecek...

Eski 03-10-2009, 22:21   #13
RastaN

Giriş Tarihi: 17-06-2007
Uzun zamandır uğrayamıyordum.

Bu günlerde yeniden daha sık uğrar olduğum bir dönemde.

Tam dergi projesinin dinlenme döneminde( ben şimdilik dinlenme dönemi olarak kabul ediyorum; en uygun zamanda, suyu verilip, ışığı da gördüğünde yeniden kaldığı yerden büyümeye devam edecektir! ) olmasına üzülürken. Yepyeni ve yine çok güzel bir proje başlatıldığını gördüğüm için çok mutlu oldum.

Öncelikle tüm emeği geçenlere teşekkürler. Çoook güzel olmuş.

Ancak bir öneri olarak kabul edin lütfen. Şu anda klibin olduğu yerden yüklemek çok zaman alıyor. Eğer klibi youtube da yüklerseniz, hatta orada da bir 'kanal' açarsanız, çok iyi olur. Yapılacak diğer klipleri slaytları v.s orada da yayınlayabilirsiniz. Youtube nın hızı çok iyi ve ziyaret edilirliği de çok fazla.

Birde ikinci bir öneri olarak. Klibin yapılış amacı ve agaclar.net inde imajı ve amacı düşünüldüğünde olası devam kliplerde arka fonların orman, ağaç ve-veya kurak topraklar, erozyona uğramış alanlar, kurumuş ağaçlar vs. gibi seçildiğinde daha dikkat çekici olabilir, diye düşündüm. Müzisyenlerin bu alanlara gitmesine gerek de yok! Arka fon sonradan görüntüye bindirilebilir.

Ve daha şimdiden devamı için heyecanlandım. Müzik sayesinde daha fazla kişiye ulaşılacağı kesin.

Tüm emeği geçenlere tekrar tekrar teşekkürler, saygılar, sevgiler.

Kadir Çetintaş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-10-2009, 00:31   #14
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 03-10-2009
Destekleyen herkese teşekkür ederiz..Yaşam kaynağımız olan doğamızın katledilmesine bir nebze olsun tepki göstermek amacıyla sizlerden isteğimiz "Doğa İçin Çal" logomuzu heryerde paylaşmanız..Projede katkıları geçen tüm müzisyen arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum...

aytacbayladi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-10-2009, 03:04   #15
Ağaç Dostu

ozbey's Avatar

Giriş Tarihi: 25-07-2007
Galeri: 20
Sayın malina,
doğayı koruma, kollama ve dikkat çekmek için yapılan bu klip için elini taşın altına koyan, emeği geçen herkesin eline sağlık. Kocaman yürekleri olan bu gençlerimize ve size teşekkür ederim.
Acaba, milli eğitim bakanlığı ve çevre ve orman Bakanlığı ile görüşmek, desteklerini sağlamak için bir grup oluşturulsa ve öneri olarak, yurdumuzun bütün ilkokullarında,her yıl bir hafta gibi bir süre de 'ağaçlar. net' standları kurulması ve ilk kez okula yazılan minikler adına ebeveynlerin cüzi miktar katılımlarını ve minikler adına yanan orman bölgelerine fidanların dikilmesine de katkılarının sağlaması, konusu sunulsa. Hatta ayda bir veya iki kez ilkokullar da, fidan dikiminden bakımına ve doğanın korunmasına dair salayt desteği ile biliçlendirme eğitimleri imkanı verilse, ne güzel olurdu.
O minikler büyüdükçe, onlarla büyüyüp gelişen, onları ve çevresini koruma bilinci olan gençlerin ormanlarını, kim yok edebilir? Tıpkı bu gençlerimiz gibi. Bizler de fırsatımız elverirse gönüllü yardımcı oluruz.
saygılarımla

ozbey Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-10-2009, 03:34   #16
Yeni Üye

Lara Croft's Avatar

Giriş Tarihi: 04-05-2009
Doğru siteye üye olduğum için mutluyum Bu projenizi sonuna dek destekliyorum

Lara Croft Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-10-2009, 10:36   #17
Yeni Üye

anqryanqel's Avatar

Giriş Tarihi: 04-10-2009
Bu projeyi bende sonuna kadar destekLiyorum benmde yapabiLeceğim birşey varsa Lütfen arkadaşLar bende dahiL oLmak isterim bu projeye her şekiLde ....

Çok Çok büyük tebrikLer ....

anqryanqel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-10-2009, 11:42   #18
/

Elinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş benimde ufak bi önerim olucak bence havalar iyice soğumadan konser organizasyonu yapılsa biz öğrencilerde üniversitelerimizde buun reklamını yapsak bence çok ilgi görebilir bunun dısında sizin istekleriniz doğrultusundada elimden geleni yapmaya hazırım; tekrar böyle önemli bir konuda bu güzel çalışmayı hazırladığınız için çok teşekkürler...

irfanolmez Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-10-2009, 13:18   #19
Ağaç Dostu

hüsnüyusuf's Avatar

Giriş Tarihi: 18-10-2007
Galeri: 15
Bu proje agaclar.net'in tüm üyelerini heyecanlandırmıştır sanıyorum. Farkındalık oluşturmak için müziğin kullanılması çok iyi bir seçim olmuş. Önemli olan ilk adımı atabilmek, inanıyorum ki devamı gelecektir. Emeği geçen herkesi kutlarım.

hüsnüyusuf Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-10-2009, 14:38   #20
Yeni Üye

anqryanqel's Avatar

Teşekkür ederim uyarı için ama bende Türkçe'mizi gayet önemseyen biri olarak buna üzüldüm . Sadece "L" harfini büyük yazmak dışında asla imla konusunda dikkatsiz olmam yine de teşekkür ederim buna dikkat edeceğim . Ayrıca bir konuya değinmek istedim .
Bazı insanlar duyarlı **** duyarsız , ayırmıyorum ... Bu sitenin logosunda bulunan DOĞA İÇİN ÇAL! cümlesini yanlış yorumlayabiliyorlar yani şöyle ki ; ben destek için elimden geleni yapıyor ve bütün tanıdıklarımla paylaşıyorum bu projeyi , ama aralarında "Nasıl yani ? Ne çalacağız ? " gibi anlamayan cümleler duyuyorum çok saçma geliyor belki ama bunun açıklamasını yapmak zorunda kalmak benim için çok acı ,) Yapabileceğimiz birşey de yok sanırım bu konuda ama sadece paylaşmak istedim bunu ,)

Teşekkürler ...

Düzenleyen anqryanqel : 04-10-2009 saat 14:50 Neden: imla konusundaki duyarlılığınızın derecesini düşünerek değiştirdim . Bende bu konuya azda olsa takıntılı biri olduğum için ,)
anqryanqel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-10-2009, 16:51   #21
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
Bu sitenin logosunda bulunan DOĞA İÇİN ÇAL! cümlesini yanlış yorumlayabiliyorlar yani şöyle ki ; ben destek için elimden geleni yapıyor ve bütün tanıdıklarımla paylaşıyorum bu projeyi , ama aralarında "Nasıl yani ? Ne çalacağız ? " gibi anlamayan cümleler duyuyorum
Bence bu iyi bir şey
Tek seferde anlayacakları biçimde olsa, siz söyleyeceksiniz, karşınızdaki kafasını sallayacak, olay bitecek
Oysa şimdi, üzerinde daha fazla konuşma olanağı ve zorunluluğu doğuyor

Eski 04-10-2009, 20:27   #22
Ağaç Dostu

ozbey's Avatar

Giriş Tarihi: 25-07-2007
Galeri: 20
Sayın malina,
bu proje ile, daha büyük kitlelere ulaştırmak için üye olan, olmayan herkesi ' ağaçlar. net' her tıklandığında bu klip müziği karşılasa ve bu müzik eşliğinde form da gezinsek uygun bir öneri olurmu acaba?

ozbey Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-10-2009, 23:21   #23
Yeni Üye

tekirdağdan yazan sevgili angryangel'a atfen bikaç cümle de ben kurmak istiyorum Gerçekten bikaç cümlede özetleyebilmek yerine sadece merak edenleri siteye davet etmek, aradıkları cevapları kendilerinin bulmalarını sağlamak daha hoş olurdu bence.. çünkü insanın sormak istediği ve sorduğu bazen farklılık gösteriyo Siteyi arkadaşlık sitesi olarak gördükleri an üyeliklerinin iptal olacağı bilgisini öğreniyolar ve şu anda üyeliği devam eden arkadaşlar aslında bi süzgeçten geçiyolar ve sizin sayenizde üye olacak olan kişiler belki site yönetiminin sunacağı projelerde aktif görev alarak sitenin kuruluş amacına hizmet etmiş olacak.. dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım umarım başarılı olmuşumdur

Erdeha Ezelhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-10-2009, 10:40   #24
Ağaç Dostu

Derya Özen's Avatar

Giriş Tarihi: 18-11-2006
Galeri: 158
Bu tarzı biraz daha geliştirip, sadece türkü değilde, potpori şeklinde, herkesin ilgisini çekecek karma bir müzikle, yeni bir klip çeksek. Türkü, popiler müzik, sanat müziği, tasavvuf müziği, semah vs. gibi. Ve bu konuda, kendi alanında uzman birer tanınmış sanatçıyıda bu projeye destek, için davet etsek. Daha geniş kitlerere ulaşamaz mıyız? Ben bu konuda bana düşen neyse yapmaya hazırım.

Derya Özen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-10-2009, 14:59   #25
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 05-10-2009
Bakma saatine ikide birde
Halin neyse;saat onun saati...
Haliniz güzel
Allah utandırmasın

alpnurer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-10-2009, 00:53   #26
Yeni Üye

Robin-Hood's Avatar

Giriş Tarihi: 05-10-2009
Bazı mesajları okudum. Sonra sabırsızlıkla önermek istedim.
Şöyle bir kafamda kurgulayınca çok hoşuma gitti. Fidan dikilecek alanlarımız mevcut. Haliyle bizi bekliyorlar. Bu forumla çıkacaksak eğer yola, o halde herkes alsın eline fidanını, diğerine çapasını, DİÇ kadrosu da dahil olup gidilsin icraat gerçekleştireceğimiz alana... Onlar çalsın, biz dikelim. Şarkılar türküler söyleyelim. Yemekler yiyelim. Oturup dinlenelim. Tanışıp tıpkı bir sınıf gibi, sohbetler edelim. Sohbetin içine fikirler itelim. Toplantıya dönüştüğünü farkedeceğiz belki de. Devam edelim, farklı saatlerde buralarda buluşmakla beraber, arada bir amacımızla birlikte, aynı anda hareket edelim. Yaş ortalaması mı farkedecek? Yoo... Vaktiniz mi olmayacak? Haftasonu 2 gün sadece... Maddi yetersizlik mi? Hepberaber olmazsa tek başıma çekerim. Yemekler deseniz, herkes 2 kap birşey getirse yeter. Acaba tüm bu güzel faaliyetler için bir de TV mi olsa? TRT, Fox vs... Danışalım, çekin bizi görünmemiz gerek diyelim, hayır derlerse kendi imkanlarımıza döneriz. Çekeriz, burada yayınlarız. Bu dünyada büyük oynamak gerek. Abarttıysam affola.

Konser düşünceleri içinse... Tek bir kliple beraber böyle bir konser düşüncesinde bulunulması benim gözümde yanlıştır. Dediğim şeyden sonra olmasa da buna benzer tanıtımlardan sonra yapılsa dediğiniz gibi bir konser, daha da ilgi alır. Kısacası tanıtım yetersiz gelmekte.
Bir tanıtım, dünyaları sallayabilir.
Haa bir de, şu başlık konusu sonunu bulsa, başlık "Doğa İçin Çal" olarak kalıp, başka mantıklı şeyler konuşulsa... "Doğa için çalıp çırpın!, Islık mı?" ziyniyetli insan pek komik olur ya...

Robin-Hood Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-10-2009, 15:36   #27
agaclar.net

malina's Avatar

Doğa için Çal projesi, "Pişşşttt" diye seslenme amacıyla yapıldı.

"Pişşşttt" sesini duyunca dönüp baksınlar diye...
Çünkü bakmıyorlarsa, görme ve bir şeyler yapma olanağı yok. Bakmayanlara baktırmak gerek.
Bakınca görecekleri neler?

- Doğa ve çevre benzer konularla ilgilenen insanlar, dernekler...

Her bakan, görecek mi?

- Yooooo

Her gören, bir şey yapacak mı?

- Tabii ki hayır...

O zaman amaç ne?
  • İçinde bir şeyler yapmalıyım duygusu olanlara, "E haydi artık" demek
  • "Neler oluyor anlamak ve içinde olmak istiyorum ama nereden başlasam?" diyenlere, kim, nerede, ne yapıyor bilgisi vermek
  • Size; konumunuza, bilginize, koşullarınıza en uygun alanlarda etkinliklere katılmanız gerektiğini hatırlatmak
Sözün kısası biz sadece bir işaret parmağıyız.

Bak, orada bu, şurada o, beride şu doğa için çalışıyor, sen neredesin?

ihsaniye beğendi.
Eski 06-10-2009, 15:36   #28
agaclar.net

malina's Avatar

Sloganlarımız netleşmedi, bir el atar mısınız?

Eski 06-10-2009, 16:04   #29
Ağaç Dostu

myndos's Avatar

Giriş Tarihi: 08-11-2008
Galeri: 58
Merhaba malina,
Web sitesine eklenecek ÇEVRE ayrımı sayfalarını konuşmak üzere buradayım.

Sayfaları Dreamweaver programında, htm formatında hazırlayabilirim.
Anladığım kadarıyla dogaicincal.com sitesi framelerle hazırlamış. Benim size göndereceğim sayfaları servera yükleyerek main frame'de açabilirsiniz. Sayfa renkleri up frame'deki renklere uygun hazırlanır, sitenin estetik tasarımına aykırı düşmez.

myndos Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-10-2009, 16:20   #30
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-08-2009
Galeri: 5
Değerli arkadaşımız myndos, ben hala pişşşttt hakkında çözüm üretirken siz ÇEVRE ayrımı sayfaları hakkında konuşmaya başlamışsınız bile,
Sizlere kolay gelsin,

kalambaklı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 00:52.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024