agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Doğaya ve Yaşamınıza Sahip Çıkın > Doğa, Çevre, Ekoloji, Gıda Hukuk ve Politikaları
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 20-11-2008, 15:10   #1
Yeni Üye

jaguar live's Avatar

Giriş Tarihi: 19-11-2008
Selamlar-arkadaşlar,aranızda kimlerle irtibata geçmem lazım bilmiyorum ama şikayetlerimi öncelikle bu sitede başlamak istiyorum çünki ancak doğa dostları bei anlayabilir.3-4hafta önce her sene olduğu gibi dünyanın sayılı dedikleri ormanlardan geçen ırmakta ciddi manada balık ölümleri gerçekleşti,ve şuan hirbir yaşam belirtisi göremiyorum,vatandaşlar arasında bunu belirttiğimde bana söylenen aynen şu:''ondan bişey olmaz,bu hersene gerçekleşiyor,balıklar derelerden ırmaklara yine çoğalır''Belediye sadece ilan verdi,aynen şöyle:...ırmaktan balık toplamak ve tutmak yasaklanmıştır...zehirlenme tehlikesi var...!!!???-BEN ÇOK SİNİRLENİYORUM...lütfen bukadar sorumsuzluklara karşı efektif davranalım,gerekirse buraya gelin bakın,üstelik dereler çaylar çöp doluyor,lağım doluyor,biryandanda kırmızı benekli alabalıkların soyu tükenmekte diye her sene işletmeden alabalık salınıyor,küllün zarar...kimsede göz yokmu beyin yokmu...lütfen yardım edin efektif arkaşlar

jaguar live Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 09:07.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024