agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Diğer İller Bonsai Atölye Çalışmaları (http://www.agaclar.net/forum/diger-iller-bonsai-atolye-calismalari/)
-   -   agaclar.net,2. Balıkesir Bonsai Atölye Çalışması (http://www.agaclar.net/forum/diger-iller-bonsai-atolye-calismalari/19781.htm)

köknar 17-03-2010 13:08

agaclar.net,2. Balıkesir Bonsai Atölye Çalışması

Bonsai çalışmalarımıza edevam ediyoruz.
Fidan seçimi, Telleme ve budama konularında çalışacağız.
Toplantımızıda bonsaide kullanılan toprak karışımları ve malzemelerle ilgili sunum yapacağım

Toplantı yeri:

ÖZÜM SÜS BİTKİLERİ
Erdek asfaltı 3. km
(Renault servisinin yanındaki sera )
BANDIRMA
21.03.2010
Saat: 10:30-......

malina 19-03-2010 13:40

Henüz yazan olmamış, istekli yok mu?

köknar 19-03-2010 14:33

Mail ile bilgilendirme henüz yapıldı, az daha bekleyelim, katılmak isteyen arkadaşlar olduğunu düşünüyorum.

memet 20-03-2010 05:48

Önceki gibi katılımın olacağına inanıyorum bu toplanıtıda da.

köknar 20-03-2010 09:55

Bandırma ve Balıkesir' deki üyelerimizden ses çıkmıyor gelen olmayacak mı?

Sebahattin Sargın 20-03-2010 09:58

Yarın sabah teyzemler Bandırmaya taşınacaklar, onlara yardımcı olmam lazım. Bu sebeple katılamıyorum, üzgünüm :(

köknar 20-03-2010 13:03

Üzüldüm ama ne yapalım? Sağlık olsun Sevgili Sebahattin, başka toplantılarda birlikte oluruz...

memet 20-03-2010 18:13

Toplantıyı duyurmakta bu sefer biraz geciktik, umarım bu katılımı azaltmaz.

qokhanyilmaz 20-03-2010 19:36

Bu toplantı için ücret ve katılım şartları nedir?

memet 20-03-2010 19:38

Herhangi bir ücret yok, sitemizin hiç bir toplantısı ücretli değil. Orada olmanız yeterli bir şartımız da yok.

melek14 20-03-2010 19:58

Tüm bitki severleri bahçemize bekliyoruz....sevgiler.:)

köknar 20-03-2010 20:03

:) Merhaba Melek Hanım. Misafirperverliğiniz için tekrar teşekkür ederim.

erdek 20-03-2010 20:08

Yarın bahçede biraz işim var, işlerimi yetiştirebilirsem katılacam.

köknar 20-03-2010 20:09

Siz özellikle bu hafta müsait olabileceğinizi söylemiştiniz ben de o yüzden geçen hafta değil bu hafta ayarlamıştım toplantıyı.

melek14 20-03-2010 20:17

merhaba canım sizleri aramamızda görmek ve güzel bilgiler edinmek hoşumuza gidiyor.öncülük yaptığınız için biz size teşekkür ederiz.

Lilium 21-03-2010 00:51

Üç gün önce açılan bir başlık ve üç gün sonra bir toplantı günü bence çok kısa bir zaman, ne bu hız, başlığı görememişim bugün özelime gelen bir mesajla bilgilendim, Katılmak isterdim üzgünüm yarın yani bugün için verilmiş randevularım var. Malesef aranızda olamayacağım.:(

köknar 21-03-2010 01:02

Bu hızın sebebi iklimin elverdiği ölçüde ağaçlar üzerinde bonsai çalışması yapabilmek için acele edilmesidir. Özelinize mesaj gönderdim çünkü sanırım mail ile bilgilendirmede bir aksaklık olmuş. Aklıma gelen, bildiğim üyelere özel mesajla ulaşmaya çalıştım.

sagdil 21-03-2010 10:31

Merhabalar
Aklım sizlerde ama maalesef aranızda değilim . Yaklaşık 10 gündür belimdeki bir sorun nedeniyle oturup kalkamıyorum.Devamlı yatak istirahati.Sizlerle olamadığıma çok üzgünüm.
Eminim çok verimli bir toplantı olacaktır.Hava da çok güzel hepinize iyi bir gün geçirmenizi diliyorum.
Dilancığım telefonun için ayrıca teşekkürler. Çok naziksin geri dönemedim kusura bakma bilgisayara elimi süremedim.Şu anda da ayakta yazıyorum.
Sevgiler....

köknar 21-03-2010 15:27

Geçmiş olsun umarım bir an önce iyileşip ayağa kalkabilirsiniz.

Bugünkü toplantımız kısa sürdü, ben, melek14 ve amatör hobici küçük bir çalışma yaptık. Duyurunun toplantı tarihine yakın yapılmış olması ve üyelere mail gönderiminde yaşanan aksaklık sebebiyle katılım az oldu. Bir sonrakinde telafi edeceğiz eminim.

Atölye çalışmamızda bir hanımeli ve iki papatya üzerinde uygulama yaptık. Toprak örtüsü telleme ve budama ile ilgili Sevgili melek14 ve amatör hobici' ye naçizane bilgilendirmelerde bulunmaya çalıştım. Her ikisine de teşekkür ederim.

memet 21-03-2010 16:39

Aksaklıklar Bandırma'da başlayan bonsai çalışmasını engellemeyecek inanıyorum. Daha sonraki toplantıları daha iyi organize edeceğiz.

malina 21-03-2010 17:31

Alıntı:

Duyurunun toplantı tarihine yakın yapılmış olması ve üyelere mail gönderiminde yaşanan aksaklık sebebiyle katılım az oldu.
Üyelere toplu eposta gönderme işini ben yapıyorum.
Pazar günü yapılacak toplantı için, çarçamba günü konu açılır, bana da perşembe günü haber verilirse, böyle olması kaçınılmaz.

Elde olmayan nedenlerle son günlere sıkışmış haber vermelere itirazım olamaz ama "Bu hızın sebebi iklimin elverdiği ölçüde ağaçlar üzerinde bonsai çalışması yapabilmek için acele edilmesidir." diye özetlediğinize göre, bugün toplantı yapılacağı önceden belliydi. Duyurusu da geçe kalmamalıydı.

Neyse, böyle böyle hep birlikte öğreniyoruz :)
Az kişili toplantılar da iyidir... :)
Köknar, melek14 ve amatör hobici'yi kutluyorum...

köknar 21-03-2010 18:34

Havalar daha fazla ısınmadan yapabildiğimiz kadar çok toplantı yapmamız gerekmekte, başlık geç açıldı haklısınız. İstanbul toplantılarıyla çakıştırmak istemedim bu yüzden İstanbul toplantılarının tarihini öğrenmeyi bekledim, ertesi gün de duyurumu yaptım. Mail konusuna gelince olur böyle aksaklıklar.

Keşke daha çok katılım olsaydı ama dediğiniz gibi az katılımlı toplantılar da gerçekten güzel oluyor :) Bizde bu heves olduktan sonra daha çok çalışma yapacağız.

Sayın memet ve malina, desteğiniz için teşekkür ederim.

zelish 26-03-2010 09:45

Köknarcım, bende gelemediğim için çok üzgünüm. Fakat telefonda konuştuğumuz üzere ciddi bir grip atlatıyordum. İnanırmısın hala da toparlamış değilim. Katılımın az olması seni hiç üzmesin. Biz Bandırma ekibi olarak ilk toplantıda bağlılığımızı zaten belli ettik. 2. toplantıda kayda değer gerekçeler olduğu için katılım az oldu sanırım. Fakat emin ol herkesin yüreği sizlerle birlikteydi.
Sağlıcakla.

köknar 26-03-2010 09:50

Canım, sen ve Dilek Hanım' ın rahatsızlıklarınızı biliyorum sağlığınız elbette herşeyden önemli. Biran önce iyileş lütfen, dikkat etmelisin kendine. Biz daha burada çook toplanıp çalışmalar yapacağız o yüzden inan katılımın az olmasına üzülmedim, sevgi dolu yürekleri hissettim ben de...

amatör hobici 26-03-2010 12:20

merhaba

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi melek14 (Mesaj 600927)
merhaba canım sizleri aramamızda görmek ve güzel bilgiler edinmek hoşumuza gidiyor.öncülük yaptığınız için biz size teşekkür ederiz.

Aramıza hoş geldin.Nice birlikte etkinliklerde bulunmak üzere. Bize Bahçenizi ve gönlünüzü açtığınız için size ve saygıdeğer eşiniz Osman beye çok teşekkür ediyoruz.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 21:11.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024