agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Ağaçlar > Meyve Ağaçları (Özel) > Ceviz
(https)

Beğeni Düzeni64Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 08-04-2014, 12:00   #91
Yeni Üye

mustafa3737's Avatar

Giriş Tarihi: 08-04-2014
merhaba ercan bey ben Sakarya dan yazıyorum kamu görevlisiyim ama aslen kastamonu azdavay ilçesindenim ve bende ceviz fidanı işine girmek istiyorum ama bölgedeki iklim şartlarından dolayı açıkçası korkuyorum Birde kastamonu bölgesinde yetişecek ceviz çeşitleri nelerdir bana bu konuda önerileriniz nelerdir bana yardımcı olursanız çok memnun olurum..

mustafa3737 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-04-2014, 15:56   #92
Yeni Üye

mustafa3737's Avatar

merhaba ercan bey hayırlı olsun ben Sakarya dan yazıyorum kamu görevlisiyim ama aslen kastamonu azdavay ilçesindenim ve bende ceviz fidanı işine girmek istiyorum ama bölgedeki iklim şartlarından dolayı açıkçası korkuyorum Birde kastamonu bölgesinde yetişecek ceviz çeşitleri nelerdir bana bu konuda önerileriniz nelerdir bana yardımcı olursanız çok memnun olurum..

Eski 09-04-2014, 15:57   #93
Yeni Üye

mustafa3737's Avatar

merhaba ercan bey ben Sakarya dan yazıyorum kamu görevlisiyim ama aslen kastamonu azdavay ilçesindenim ve bende ceviz fidanı işine girmek istiyorum ama bölgedeki iklim şartlarından dolayı açıkçası korkuyorum Birde kastamonu bölgesinde yetişecek ceviz çeşitleri nelerdir bana bu konuda önerileriniz nelerdir bana yardımcı olursanız çok memnun olurum..

Eski 18-11-2014, 20:38   #94
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 18-11-2014
Ercan bey; azminiz ve yatırım riskinizden dolayı öncelikle sizi tebrik ediyorum. bende Kastamonuluyum ve gurbetteyim,mesleğimin jübilesine yaklaşıyorum, ancak malum Kastamonu soğuk bir memleket, ve yıllardır buğdaydan başka ekim yapılmıyor ve ticari olarak bir değeri de yok, Kocaeli de görev yapıyorum ve buralarda toprağa kuru çöp diksen yeşeriyor, özenerek buradan zeytin incir kivi fidanları götürüp diktim ancak kışı çıkaramadılar, bu benim azmimi kırdı,

topraklarımız eskisi gibi ekim dikim yapılmıyor bende bu alanları yetişen meyvelerden ve ceviz dikmeyi düşünüyorum. sizin azminiz bana yeniden güç verdi, inşallah hayırlısı olur. sizi tekrar tebrik ederim. başarılarınızın devamını dilerim,

Tugsad beğendi.
gecemavisi37 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-06-2015, 08:54   #95
Ağaçsever

ercan332's Avatar

Giriş Tarihi: 15-03-2010
bahçemin son durumu ile ilgili yeni sayfa açtım.

gülso beğendi.
ercan332 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-09-2018, 10:57   #96
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 20-09-2018
Sadece sana cevap yazmak ve verdiğin emeklerin sürecini takip etmek için üye oldum hemşerim ve adaşım. Çok güzel bir işe girişmişsin hem manevi, hem maddi olarak çok yorucu ve bi o kadar mutlu edici bizim köyümüzdede tarlalarımız çok ama su sıkıntısı ve toprak verimliliği ne durumdadır bilemiyorum. Senin sürece göre belki bende cesaret edebilirim tekrar hayırlı olsun

ercancan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 07:04.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024