agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Börtü Böcek (http://www.agaclar.net/forum/bortu-bocek/)
-   -   Türkiyenin Kelebekleri (http://www.agaclar.net/forum/bortu-bocek/27868.htm)

Aysel Yavuz 04-01-2019 23:50

1 Eklenti(ler)
Tekirdağ Muratlı İnanlı köyü...

GuvBul06 05-01-2019 06:45

Bilgiler için teşekkürler

chelik26 05-01-2019 09:01

3 Eklenti(ler)
Tropikal bir ülkeden

Eklenti 685851

Eklenti 685852

Eklenti 685853

su teresi 25-01-2019 23:57

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi chelik26 (Mesaj 1555538)

tropikal ülkeden ziyade bir ağaç güvesine benziyor üzerinde durduğu ahşap kereste güney amerikadaysa onu bilemeyeceğim.))

chelik26 26-01-2019 08:39

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi su teresi (Mesaj 1556924)
tropikal ülkeden ziyade bir ağaç güvesine benziyor üzerinde durduğu ahşap kereste güney amerikadaysa onu bilemeyeceğim.))

Haitiden. Evimin balkonunun fayansı üzerindeyken çekmiştim. Aynı renk olması çok ilginç gelmişti. Acaba bukalemun kelebekmi diye de aklımdan geçirmiştim.

su teresi 26-01-2019 11:49

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi chelik26 (Mesaj 1556936)
Haitiden. Evimin balkonunun fayansı üzerindeyken çekmiştim. Aynı renk olması çok ilginç gelmişti. Acaba bukalemun kelebekmi diye de aklımdan geçirmiştim.

benim fayansı keresteye benzetmem ,Yeri; balkonunuzda vurgulayarak belirttiğiniz gibi fayansın üzeri olan kelebeği ""Tropikal bir ülkeden" tanımlamasıyla cinsini net bilgiden ziyade aklınızdan geçirerek yayınlamış olmanızdan daha önemli elbette. bağışlayın lütfen, ağaçlar net sitesini kaynak olarak kullanarak araştırma yapanlara yardımı olacak tropik kelebek resimlerine katkınızı baltaladım.

chelik26 26-01-2019 12:00

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi su teresi (Mesaj 1556939)
Yeri; balkonunuzda vurgulayarak belirttiğiniz gibi fayansın üzeri olan kelebeği ""Tropikal bir ülkeden" tanımlamasıyla cinsini net bilgiden ziyade aklınızdan geçirerek yayınlamış olmanız, benim fayansı keresteye benzetmemden daha önemli elbette. bağışlayın lütfen, ağaçlar net sitesini kaynak olarak kullanarak araştırma yapanlara yardımı olacak tropik kelebek resimlerine katkınızı baltaladım.

İnsanlarla dalga geçip laf sokmaya çalışmak nasıl bir ego tatmini acaba?

chelik26 26-01-2019 12:03

Çok bilgili oabilirsiniz, ben hiç bir şey bilmiyor da olabilirim. Bundan daha normal ne olabilirki. Herkes her konuda herşeyi bilmek zorunda mı?
Derdiniz ne sabah sabah?
Birini kırınca ne zevk alıyorsunuz?

su teresi 26-01-2019 13:03

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi chelik26 (Mesaj 1556941)
Çok bilgili oabilirsiniz, ben hiç bir şey bilmiyor da olabilirim. Bundan daha normal ne olabilirki. Herkes her konuda herşeyi bilmek zorunda mı?
Derdiniz ne sabah sabah?
Birini kırınca ne zevk alıyorsunuz?

ilk yorumumda duygusal değilde objektif okursanız bilgi içermediğini tanımlamada net kaynak belirtilmeden sarı çizmeli mehmet ağa durumu belirsizlik olduğunu düşündüğümden gülümseme işareti koyarak görüşümü ifade ettim kendi zannımla ki zan türü ne bende bilmiyorum. ego laf sokma zevk alma pes diyorum. fayans vurgusuyla mesajımla alay eden kim acaba. iğneleme yapan sizsiniz aynı şekilde cevap yazınca ki yine konuyu vurgulayan cevaptı kabahtli ben oldum. konuya odaklı cevabı şahsi ve düşmanca algılayıp kişisel saldırı yapmanız hoş değil. ifadelerimde ukalalık ego alay iması anlamı çıkıyorsa özür dilerim. kişisel bir saldırı düşüncesi için insanı tanımak lazım nasıl itham edebiliyorsunuz hayretler içindeyim.

chelik26 26-01-2019 13:07

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi su teresi (Mesaj 1556944)
ilk yorumumda duygusal değilde objektif okursanız bilgi içermediğini tanımlamada net kaynak belirtilmeden sarı çizmeli mehmet ağa durumu belirsizlik olduğunu düşündüğümden gülümseme işareti koyarak görüşümü ifade ettim kendi zannımla ki zan türü ne bende bilmiyorum. ego laf sokma zevk alma pes diyorum. fayans vurgusuyla mesajımla alay eden kim acaba. iğneleme yapan sizsiniz aynı şekilde cevap yazınca ki yine konuyu vurgulayan cevaptı kabahtli ben oldum. konuya odaklı cevabı şahsi ve düşmanca algılayıp kişisel saldırı yapmanız hoş değil. ifadelerimde ukalalık ego alay iması anlamı çıkıyorsa özür dilerim. kişisel bir saldırı düşüncesi için insanı tanımak lazım nasıl itham edebiliyorsunuz hayretler içindeyim.

özür diliyorum yanlış anlaşılmalardan dolayı. Üzgünüm :(

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 01:58.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024