agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Bonsai Haberleri, Satış Yerleri ve Faydalı Linkler (http://www.agaclar.net/forum/bonsai-haberleri-satis-yerleri-ve-faydali-linkler/)
-   -   Bonsai Mobil Uygulama önerileriniz var mı? (http://www.agaclar.net/forum/bonsai-haberleri-satis-yerleri-ve-faydali-linkler/43881.htm)

ahmetmesut 22-03-2020 20:39

Bonsai Mobil Uygulama önerileriniz var mı?
 
Cep telefonumun android olması sebebiyle sadece Google play e bakma fırsatım oldu. Bir çok bilgilendirici uygulama var. Ama benim isteğim, kes, büyüt, sula, saksı, değiştir, biçim ver, gübrele gibi gerçeğe dönük bir uygulama. Bir tane: bonsai pocket isimli oyun var. Genel anlamda bu isteğe hitap ediyor ama çok yüzeysel. Dallar görünmüyor ağacın neredeyse tamamı yeşil birşey. Telefonun takvimini üç yıl ileriye sardım ağaçta çok bir değişme yok. Sadece sulama ve budama üzerine kurulmuş bir oyun. Sizlerden isteğim, bildiğiniz kök budama telleme gibi detaylı işlerin de yapılacağı bildiğiniz uygulamaları burdan paylaşarak, şu evde uzun süreler kalmak zorunda olduğumuz günlerde, hem eğlendirici hem öğretici bir kaynak oluşturabilmek. Önerilerinizi bekliyorum.


Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 17:12.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2022