agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Bir bilene soralım (http://www.agaclar.net/forum/bir-bilene-soralim/)
-   -   Asılı olarak kullanılan poşet saksı (http://www.agaclar.net/forum/bir-bilene-soralim/20126.htm)

cigdemozkan 07-04-2010 08:36

Asılı olarak kullanılan poşet saksı

1 Eklenti(ler)
arkadaslar buna benzer bir ürün arıyorum bu ürün Türkiye de var mı varsa nerde bulabilirim bilgisi olan var mı?

Eklenti 134561

Güler 07-04-2010 09:08

Elimde bir kaç tane var, size iki tane gönderebilirim.

Bu yeşil naylonlar boru gibi, onu siz dikerek veya ısı ile yapıştırarak şekil veriyorsunuz.

cigdemozkan 07-04-2010 09:12

Sevgili Güler

İlginiz icin tesekkür ederim.. Bana biraz daha fazla lazım ileride de lazım olacağı icin temin edebilecegim bir yer adresi olursa benim icin daha iyi olur. Oldu da hic bulamazsam teklifiniz aklımda

Çok teşekkürler

Sonul 07-04-2010 09:40

Çiğdem Hanım;
Aradığınız bu poşet Türkiye'de yeni satış yapan bir sitede satılıyor. On liradan ucaz bir fiyata. Yeni e-posta gönderdiklerinde sitenin adını size yazarım.

Sonul 07-04-2010 09:43

Sanırım adı çilek poşeti idi. Netten tararsanız ulaşırsınız.

cigdemozkan 07-04-2010 11:14

Sonul bey
netten çok aradım ben çilek poşeti olarak da aradım ama bulamadım:)) adres geldiğinde yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekürler

fskandemir 07-04-2010 11:23

Verdiğiniz linkteki ürünün hammaddesi PE (Polietilen) Yani un, şeker vb. çuballar ile aynı hammadde. Aramak yerine kendinizde rahatlıkla 1-2 çuvaldan dikebilir veya diktirebilirsiniz.

cigdemozkan 07-04-2010 11:28

Sayın Fskandemir ben de baştan dikmeyi düşünmüştüm. Ama bana 20 adet falan lazım 2-3 tane dikmek kolayda 20 tane yi dikmek biraz gözümü korkutuyor:)) Ama bulamazsam dikeceğiz artık..
Benim anlamadığım böyle bir ürünü Türkiye de nasıl bulamıyoruz...Günlerdir netten arıyorum her isimle arattım bir türlü bulamadım. Bu gidişle yurtdışından getirtip satışını bile yapmayı düşünüyorum artık:))

malina 07-04-2010 13:35

Alıntı:

Bu gidişle yurtdışından getirtip satışını bile yapmayı düşünüyorum artık
Nasıl yapıldığını anlamak için ürüne bakmak bile gerekmiyor :) Fotoğrafından anlaşılıyor. Bu kadar iş arayan arkadaş var. Bir ikisi bir araya gelip bunu yapabilir. En azından üyelerimizden sipariş alıp, belli sayıda üretebilir...

cigdemozkan 07-04-2010 14:40

Bu da güzel fikir... arkadaşlar sayenizde çözdüm olayı.. Nalbura gidip moloz cuvallarından aldım tanesi 0,35 YTL Dikine kestirip ortadan diktirmek için terzi bir komşuma bıraktım. Son hallerini eklerim. İsteyen olursa da ben size gönderirim artık ben sarkan petunya ekmeyi düşünüyorum bunlara
Hepinize teşekkürler

turanbozaykut 15-07-2010 02:35

merhaba
aradığınız poşeti bulabildinizmi acaba zira bende aramaktayım selamlar

dünyam1 11-01-2011 10:32

duvara asıp suladığınızda yeremi akacak?

abk 12-02-2011 11:13

Bu poşetlerden bulup satın alabilen var mı?

Andora 18-02-2011 06:42

Merhaba,

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi abk (Mesaj 754461)
Bu poşetlerden bulup satın alabilen var mı?

Çilek için olan modeli dün elime geçti. Daha önce de domates ve salatalık için olanını almıştım. Benim aldığım site günlük fırsatlar sunan bir site idi. Ürünün tamamı tükenmez ise ürünleri ayrı bir bölümde satışta tutuyorlardı. Sabah siteye girip baktım ama ürün malesef yok idi. Fiyatları 13,95 TL. ve tohum da beraberinde geliyordu. Topsy truvy olarak ararsanız başka sitelerde de bulabileceğinizi düşünüyorum. Ya da www.yakaladinyakaladin.com ile irtibata geçerseniz belki ellerinde kalan birkaç tane vardır. Selamlar.

kuyrukk 18-02-2011 09:38

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi ANDORA (Mesaj 756961)
Çilek için olan modeli dün elime geçti. Daha önce de domates ve salatalık için olanını almıştım. Benim aldığım site günlük fırsatlar sunan bir site idi. Ürünün tamamı tükenmez ise ürünleri ayrı bir bölümde satışta tutuyorlardı. Sabah siteye girip baktım ama ürün malesef yok idi. Fiyatları 13,95 TL. ve tohum da beraberinde geliyordu. Topsy truvy olarak ararsanız başka sitelerde de bulabileceğinizi düşünüyorum. Ya da www.yakaladinyakaladin.com ile irtibata geçerseniz belki ellerinde kalan birkaç tane vardır. Selamlar.

Merhaba;
Bu verdiğiniz siteden alışveriş yaptınız mı Sayın Andora ?
Ben siteye girdim birkaç şey seçtim ve kredi kartı ile ödeme yaptım. Paranın hesaba geçtiği mesajını da gönderdiler fakat şu anda sayfaya ulaşamıyorum. :-(

selim_50 18-02-2011 09:51

arkadaşlar bu tür bir ürün için 13,00 TL çok para, ürünün hammadesi belli metre ile alıp herhangi bir terzi veya oto döşemeci, brandacılarda diktirebilirsiniz, adet maliyeti 3,00 Tl yi geçmez.
Ben önceki yıllarda 25 kglık boş kömür çuvallarını kullanmıştım, ama çabuk çürüyorlar.
aynı malzemeden üretilmiş pazar çantaları var 1,00 TL, bir çantadan dört adet bu üründen çıkar, zaten ikisinin birer kenarı dikili olacak, altı zaten dikili, sadece ortadakilerin kenarları dikilecek, nerdeyse bedavaya gelir, artık bahar geliyor, masraflı bir ay, maliyetleri biraz düşürmemiz gerekir

Andora 18-02-2011 11:31

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi kuyrukk (Mesaj 757021)
Merhaba;
Bu verdiğiniz siteden alışveriş yaptınız mı Sayın Andora ?
Ben siteye girdim birkaç şey seçtim ve kredi kartı ile ödeme yaptım. Paranın hesaba geçtiği mesajını da gönderdiler fakat şu anda sayfaya ulaşamıyorum. :-(

Benim sürekli alışveriş yaptığım bir site. Kargo hemen ertesi gün gelir, nadiren bir sonraki güne sarkar. Şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Ancak sitede sıklıkla ağır açılma ve çalışma ya da donma sorunları bende yaşıyorum. Selamlar.

Andora 18-02-2011 11:39

2 Eklenti(ler)
[attach]Eklenti 193201[/attach]

Benim aldıklarım bunlar. Bide biber ve salatalık için olanları var, onlar birbiri ile aynı. Bunlardan daha kısa ve geniş olmakla birlikte yanılmıyorsam 3 gözü var fideler için.

iremmsude 18-02-2011 12:25

Sayın andora linkini verdiğiniz siteyi daha önce bilmiyordum az önce baktım ve çiçekler için olan su küreleri ve süpriz yumurtadan sipariş verdim inşallah sorunsuz olur siz takip ediyorsunuz sanırım çiçek ve bitkiler için olan malzameler bulunuyormu takip etmekte fayda var fiyat olarak çok makul geldi

Andora 18-02-2011 13:22

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi iremmsude (Mesaj 757083)
Sayın andora linkini verdiğiniz siteyi daha önce bilmiyordum az önce baktım ve çiçekler için olan su küreleri ve süpriz yumurtadan sipariş verdim inşallah sorunsuz olur siz takip ediyorsunuz sanırım çiçek ve bitkiler için olan malzameler bulunuyormu takip etmekte fayda var fiyat olarak çok makul geldi

Üye olduğunuzda günlük mail ile günün fırsatını gönderiyorlar. Ertesi gün öğleden sonra, yeni günün fırsatı ürünü başlıyor. Ben hafta içi hergün öğleden sonra girip bakarım. Fakat her türden ürün getiriyorlar. Ben saksılarda fırsatı yakalayanlardan olmuş idim. Haftanın fırsatlarında ise gününde kaçırdığınız ürünleri tekrar yakalayabiliyorsunuz. Ama özellikle bahçecilik ile ilgili bir durumu yok sitenin.

ardacan2000 18-02-2011 16:33

Çok güzel bir fikir.

iremmsude 21-02-2011 11:58

poşet saksı arayan arkadaşlar yakaladınyakaladın.com da haftanın fırsatlarında mevcut oraya bakabilirler

Andora 21-02-2011 12:55

Evet, tekrar satışa çıkmış. Arayan arkadaşlar adına sevindim.:p

ardacan2000 21-02-2011 17:52

Teşekkürler.

http://www.yakaladinyakaladin.com/11...saksilari.html

Doğayla Barış 27-02-2011 14:15

Ne güzel poşet saksılar,çileklisine bayıldım.Siteye üye olup fırsatı yakalamaya çalışacağım.

çiçek poşeti 05-04-2011 23:18

çiçek

aradığınız askılı poşet tarafımdan imal edilmektedir

Andora 06-04-2011 07:27

Sn. çiçek poşeti,

Ürünlerinizden birkaç tane resim ekleseniz eminim hem bizler hem de sizin için faydalı olur. Kolay gelsin.

Doğayla Barış 06-04-2011 09:28

Sn.çiçek poşeti,
Ürünlerinizin resimlerini bekliyoruz.

abk 06-04-2011 10:32

Fotograflarının yanında fiyatları da öğrenebilirsek, daha iyi olur.

çiçek poşeti 06-04-2011 23:48

facebook ta askılı çiçek poşeti olarak ararsanız göreceksiniz ebat 20*70 üzerinde dikim için on adet delik mevcuttur. Adet 0.40 TL dir

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 13:23.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024