agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üretim, Bakım, Düzenleme, Temel Malzemeler > Bir bilene soralım
(https)

Beğeni Düzeni2Beğeniler
  • 1 Gönderen canarda1903
  • 1 Gönderen ozanemre

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 19-07-2015, 12:30   #1
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 19-07-2015
Tarım iş fikri

Arkadaslar tarım mezunuyum hiç tarlam ekipmanim vs yok.pratikde de bilgim yok.engelliyim ama enazindan tarla kiralayıp biseyler ekmek istiyorum kiralik tarla nsl bulacagim? Fidancilik yapmayi denesem bekleme suresi var fidanin buyumesi vs aşı derdi.engel durumuda var ama tarimla ugrasmk toprakla ugrasmk istiyorum kndi isim olsun istiyorum.ne yapabiliri!?

ozanemre beğendi.
canarda1903 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-08-2015, 09:48   #2
Ağaç Dostu

ozanemre's Avatar

Giriş Tarihi: 29-02-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi canarda1903 Mesajı Göster
Arkadaslar tarım mezunuyum hiç tarlam ekipmanim vs yok.pratikde de bilgim yok.engelliyim ama enazindan tarla kiralayıp biseyler ekmek istiyorum kiralik tarla nsl bulacagim? Fidancilik yapmayi denesem bekleme suresi var fidanin buyumesi vs aşı derdi.engel durumuda var ama tarimla ugrasmk toprakla ugrasmk istiyorum kndi isim olsun istiyorum.ne yapabiliri!?
Sayın canarda1903,

Değerli meslektaşımız,

Bir kooperatifçi olarak şayet süs bitkileri üzerine çalışma yürütmeyi düşünür iseniz ikametgahınıza yakın bir bölge olan İzmir Bayındır ilçesini gezmenizi rica ederim. Hem seracılık hem de mevsimsel üretim açısından ekonomik olması adına mevsimlik çiçek ve çalı grubu yetiştiriciliği yapabilirsiniz. İzmir Bayındır'da kooperatifleşmenin yaygın olması nedeniyle destek alabileceğinize inanıyorum. Önemli olan pazarlama ve ekip aşamasını çözmenizdir. Aile ile yürütülen tarımsal faaliyetler en ekonomik olanıdır.
2 yıl içinde mevsimlik yetiştiricilikte tecrübe, yetkinlik, mutluluk, başarı ve yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

İyi çalışmalar dilerim.

kiziltan beğendi.
ozanemre Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 01:37.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024