agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Arıyorum (http://www.agaclar.net/forum/ariyorum/)
-   -   Izmirde doğal tohum (http://www.agaclar.net/forum/ariyorum/37899.htm)

selim87 07-09-2015 09:35

Izmirde doğal tohum

Herkese merhaba,

İzmir de yaşıyorum doğal sebze tohumu temin etmek istiyorum nereden bulabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

TCM 07-09-2015 09:59

Tohum paylaşım etkinliği yapılıyor, takip edip katılırsanız yerel tohumlarınız olur.

selim87 07-09-2015 10:14

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi TCM (Mesaj 1406469)
Tohum paylaşım etkinliği yapılıyor, takip edip katılırsanız yerel tohumlarınız olur.

İnceledim fakat geç kalmışım konular kilitlenmiş bir sonraki etkinliği mi beklemem gerekli yoksa elinde olan arkadaşlar yardımcı olurlar mı ?

TCM 07-09-2015 10:16

Şu an pek çok sebze için zaten ekim-dikim zamanı değil. Sonraki etkinliği bekleyin..

selim87 09-09-2015 13:32

Yok mu yardımcı olacak kimse ? Özellikle sakız baklası tohumu arıyorum yardımlarınızı bekliyorum.

bayramyildiran 25-01-2017 08:10

yerlitohum. com sitesinde bulabilir siniz

yörümeyen yörük 25-01-2017 13:21

Merhabalar,
Ben kendi balkonumda birkaç senedir sebze yetiştiriyordum artık annemler halime acıdılar (bana öyle diyorlar ama yalan :) emekli olduk artık İstanbulda ne yapcaz demiyorlarda :) ) neyse bahçeli bir ev aldılar. Bahçenin tüm sorumluluğunu ekimdir, hasattır, gübrelemedir hepsini ben yapacağım. Ama elimde yeteri kadar çeşitli tohum yok aslında tohum satan çok yer var ama ben kısır tohum istemiyorum tamamen doğal genetiğiyle oynanmamış tohum ekmek istiyorum. Elimde tamamen doğal Eskişehirden temin ettiğim tatlı sivri biber tohumu, acı top biber tohumu ve Giresundan temin ettiğim çeri domatesi tohumu ve kara lahana tohumu var. Eğer isteyen olursa elimdeki tohumlardan karşı ödemeli olarak kargoyla gönderebilirim. Bendeki tohumlardan farklı tohumları (doğal) olan varsa açıkcası talibim tohumlarınıza :)

bayramyildiran 30-01-2017 20:48

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi yörümeyen yörük (Mesaj 1493273)
Merhabalar,
Ben kendi balkonumda birkaç senedir sebze yetiştiriyordum artık annemler halime acıdılar (bana öyle diyorlar ama yalan :) emekli olduk artık İstanbulda ne yapcaz demiyorlarda :) ) neyse bahçeli bir ev aldılar. Bahçenin tüm sorumluluğunu ekimdir, hasattır, gübrelemedir hepsini ben yapacağım. Ama elimde yeteri kadar çeşitli tohum yok aslında tohum satan çok yer var ama ben kısır tohum istemiyorum tamamen doğal genetiğiyle oynanmamış tohum ekmek istiyorum. Elimde tamamen doğal Eskişehirden temin ettiğim tatlı sivri biber tohumu, acı top biber tohumu ve Giresundan temin ettiğim çeri domatesi tohumu ve kara lahana tohumu var. Eğer isteyen olursa elimdeki tohumlardan karşı ödemeli olarak kargoyla gönderebilirim. Bendeki tohumlardan farklı tohumları (doğal) olan varsa açıkcası talibim tohumlarınıza :)

sayın yörümeyen yörük bu konuyu forumda ücretsiz tohum fidan çelik konusunda. yenikonu yazarsanız yardımcı olacak arkadaslar çıkar ayrıca yerlitohum.com sitesinde bircok yerli tohumu bula bilirsiniz. kısır olmayanın dan

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 23:26.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024