agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Alışveriş > Arıyorum
(https)

Beğeni Düzeni3Beğeniler
  • 1 Gönderen bayramyildiran
  • 1 Gönderen hosseda
  • 1 Gönderen oz26

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 24-02-2017, 13:10   #1
Ağaç Dostu

oz26's Avatar

Giriş Tarihi: 13-10-2012
Galeri: 2
Asma Çeliği

Merhabalar,

Torosların eteğinde bulunan köyümüze (rakım 1500 civarı) uyum sağlayabilecek, özellikle kara üzüm veren asma çeliği arıyorum.

Not: Çeşit sınırlaması yoktur, beğeninizi almış olsun yeter. Hatta yanında birde karadut olursa çok makbule geçer

Düzenleyen oz26 : 24-02-2017 saat 21:09 Neden: ,
oz26 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-02-2017, 04:39   #2
Ağaç Dostu

bayramyildiran's Avatar

Giriş Tarihi: 04-10-2006
sayın oz26 karadut çelik paylaşımı ucretsiz tohum çelik paylaşım takas ta var ömer bey paylaşıyor

oz26 beğendi.
bayramyildiran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-02-2017, 11:45   #3
Ağaç Dostu

oz26's Avatar

Sağolsun Ömer Bey. Karadut çeliklerini dün kargoya verdi. Yarın elimde olur muhtemelen.

Eski 27-02-2017, 13:51   #4
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 12-09-2007
Galeri: 3
Mesajı bu gün gördüm. Aradığınız üzümlerden bende var ancak budamalar yapıldı. Seneye hatırlatırsanız yollarım. Bu hafta gidemedim köye, bir üyeye nar çeliği bakacaktım haftaya gidersem budama yapmamış bağlardan bakarım gene siyah asma çeliği. Benim yollayacağım üzümün cinsi Kavacık siyah üzümü diye bilinir, çok iyi cins üzümdür. Bunun yanında bana bu yıl çelikleri gelen kokulu bir siyah üzüm var, 3 köke onlar aşılandı ayrıca çelikleri de saksılara diktim. O üzümden de nasipse yollarım gelecek yıl size.

Tek eksiğim çok kaliteli bir razaki asma. Onuda bulursam bahçede altı cins kadar birinci sınıf asmam olmuş olacak ve bunlardan her isteyene de çelik yollamaktan mutlu oluyorum, güzel üzümler tüm memlekete yayılsın.

Bunun yanında ekşi karadut için geçen yıl diktiğim çelikler çok sıcak haftalarda ne yazıkki susuzluk sebebiyle kurudu bu yıl gene alacağım çelik ve bolca dikeceğim. O ağacında çok yayılmasını arzu ediyorum, seneye onlardan da her isteyene yollamak istiyorum ki bir üyeye verilip yerine getiremediğim sözümü de yerine getirmiş olacağım.

hosseda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-02-2017, 14:30   #5
Ağaç Dostu

oz26's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi hosseda Mesajı Göster
Mesajı bu gün gördüm. Aradığınız üzümlerden bende var ancak budamalar yapıldı. Seneye hatırlatırsanız yollarım. Bu hafta gidemedim köye, bir üyeye nar çeliği bakacaktım haftaya gidersem budama yapmamış bağlardan bakarım gene siyah asma çeliği. Benim yollayacağım üzümün cinsi Kavacık siyah üzümü diye bilinir, çok iyi cins üzümdür. Bunun yanında bana bu yıl çelikleri gelen kokulu bir siyah üzüm var, 3 köke onlar aşılandı ayrıca çelikleri de saksılara diktim. O üzümden de nasipse yollarım gelecek yıl size.

Tek eksiğim çok kaliteli bir razaki asma. Onuda bulursam bahçede altı cins kadar birinci sınıf asmam olmuş olacak ve bunlardan her isteyene de çelik yollamaktan mutlu oluyorum, güzel üzümler tüm memlekete yayılsın.

Bunun yanında ekşi karadut için geçen yıl diktiğim çelikler çok sıcak haftalarda ne yazıkki susuzluk sebebiyle kurudu bu yıl gene alacağım çelik ve bolca dikeceğim. O ağacında çok yayılmasını arzu ediyorum, seneye onlardan da her isteyene yollamak istiyorum ki bir üyeye verilip yerine getiremediğim sözümü de yerine getirmiş olacağım.
Çok sevinirim Sn. hosseda, sizin üzümleri (kebapları, börekleri) gördükçe ağzımız sulanıyor zaten. Seneye daha erken hatırlatırım. Şimdiden teşekkürler.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi oz26 Mesajı Göster
Sağolsun Ömer Bey. Karadut çeliklerini dün kargoya verdi. Yarın elimde olur muhtemelen.
Sn. omertufekci12'den Avustralya Karadut Çeliklerim geldi. Tekrar teşekkürler.

Eski 11-03-2017, 16:47   #6
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 12-09-2007
Galeri: 3
sn. oz26, sizin için güzel siyah asma çelikleri buldum. Mesajla adresinizi yazarsanız hafta başı kargoya veririm.

oz26 beğendi.
hosseda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-03-2017, 13:59   #7
Ağaç Dostu

oz26's Avatar

Sn. hosseda ve ömertüfekçi' ye tekrar teşekkürler. Sayelerinde birçok çeliğim oldu.

Name:  IMG_20170314_214138.jpg
Views: 173
Size:  44.5 KB

Muda beğendi.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 00:59.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024