agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Alışveriş > Arıyorum
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-09-2015, 09:35   #1
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 04-07-2010
Izmirde doğal tohum

Herkese merhaba,

İzmir de yaşıyorum doğal sebze tohumu temin etmek istiyorum nereden bulabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

selim87 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-09-2015, 09:59   #2
TCM
Ağaç Dostu

TCM's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2014
Tohum paylaşım etkinliği yapılıyor, takip edip katılırsanız yerel tohumlarınız olur.

TCM Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-09-2015, 10:14   #3
Yeni Üye

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi TCM Mesajı Göster
Tohum paylaşım etkinliği yapılıyor, takip edip katılırsanız yerel tohumlarınız olur.
İnceledim fakat geç kalmışım konular kilitlenmiş bir sonraki etkinliği mi beklemem gerekli yoksa elinde olan arkadaşlar yardımcı olurlar mı ?

Eski 07-09-2015, 10:16   #4
TCM
Ağaç Dostu

TCM's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2014
Şu an pek çok sebze için zaten ekim-dikim zamanı değil. Sonraki etkinliği bekleyin..

TCM Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-09-2015, 13:32   #5
Yeni Üye

Yok mu yardımcı olacak kimse ? Özellikle sakız baklası tohumu arıyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Eski 25-01-2017, 08:10   #6
Ağaç Dostu

bayramyildiran's Avatar

Giriş Tarihi: 04-10-2006
yerlitohum. com sitesinde bulabilir siniz

bayramyildiran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-01-2017, 13:21   #7
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 22-12-2016
Merhabalar,
Ben kendi balkonumda birkaç senedir sebze yetiştiriyordum artık annemler halime acıdılar (bana öyle diyorlar ama yalan emekli olduk artık İstanbulda ne yapcaz demiyorlarda ) neyse bahçeli bir ev aldılar. Bahçenin tüm sorumluluğunu ekimdir, hasattır, gübrelemedir hepsini ben yapacağım. Ama elimde yeteri kadar çeşitli tohum yok aslında tohum satan çok yer var ama ben kısır tohum istemiyorum tamamen doğal genetiğiyle oynanmamış tohum ekmek istiyorum. Elimde tamamen doğal Eskişehirden temin ettiğim tatlı sivri biber tohumu, acı top biber tohumu ve Giresundan temin ettiğim çeri domatesi tohumu ve kara lahana tohumu var. Eğer isteyen olursa elimdeki tohumlardan karşı ödemeli olarak kargoyla gönderebilirim. Bendeki tohumlardan farklı tohumları (doğal) olan varsa açıkcası talibim tohumlarınıza

yörümeyen yörük Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-01-2017, 20:48   #8
Ağaç Dostu

bayramyildiran's Avatar

Giriş Tarihi: 04-10-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi yörümeyen yörük Mesajı Göster
Merhabalar,
Ben kendi balkonumda birkaç senedir sebze yetiştiriyordum artık annemler halime acıdılar (bana öyle diyorlar ama yalan emekli olduk artık İstanbulda ne yapcaz demiyorlarda ) neyse bahçeli bir ev aldılar. Bahçenin tüm sorumluluğunu ekimdir, hasattır, gübrelemedir hepsini ben yapacağım. Ama elimde yeteri kadar çeşitli tohum yok aslında tohum satan çok yer var ama ben kısır tohum istemiyorum tamamen doğal genetiğiyle oynanmamış tohum ekmek istiyorum. Elimde tamamen doğal Eskişehirden temin ettiğim tatlı sivri biber tohumu, acı top biber tohumu ve Giresundan temin ettiğim çeri domatesi tohumu ve kara lahana tohumu var. Eğer isteyen olursa elimdeki tohumlardan karşı ödemeli olarak kargoyla gönderebilirim. Bendeki tohumlardan farklı tohumları (doğal) olan varsa açıkcası talibim tohumlarınıza

sayın yörümeyen yörük bu konuyu forumda ücretsiz tohum fidan çelik konusunda. yenikonu yazarsanız yardımcı olacak arkadaslar çıkar ayrıca yerlitohum.com sitesinde bircok yerli tohumu bula bilirsiniz. kısır olmayanın dan

bayramyildiran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 06:14.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024