PDA

View Full Version : Tekin / Erguvan

Harun Parlak
24-04-2008, 17:28
Selamlar arkadaşlar bir yıl önce fidanlıkdan aldığım erguvanımı tasarlamaya başladım yıl sonuna kadar saksıda bakacağım.
Yıl sonunda uygun bir taş bulup taş üstüne otrtmayı düşünüyorum.

some_at
25-04-2008, 13:03
Çok hoş bir çalışma yapmışsınız. Çiçek açmış formu muhteşem olacak gibi.

vyssera
25-04-2008, 22:48
Güzel bir ağaç bulursam bend e erguvan yapmak istiyorum, tecrübelerinizi bizimle paylaşmanız faydalı olacak, sagyılar Tekin bey.

Harun Parlak
25-04-2008, 23:00
Teşekkürler Sayın some_at ve vyssera yapılan her çalışmanın paylaşmada fayda var diye düşünüyorum yanlış doğru ortaya dökülürse göremediğimiz yanlışları arkadaşlarımız gösterebilir.
Bonsai sanatında hepimiz emeklediğimiz için çalışmalarımızı paylaşmada fayda var elbetdeki tüm arkadaşların çalışmalarının devamı paylaşımı bizleri iyi yönde geliştirecek inşallah.

i_durak
25-01-2013, 22:57
erguvan denilince kendimi nasıl hissettiğimi anlatamam. bahçeme bir tane edinmek en büyük hayalim. Bu ağacınızın son halini görmek isterdim. umarım çiçekli bir fotosu vardır.
elinize emeğinize sağlık.

bkuzey
12-02-2013, 17:16
Erguvanın bonsai kosullarında yetıstırmek ıcın ne gıbı sartlarda olması lazım bızımle paylasabılır mısınız?

Mesela topragını nasıl ayarlamalıyız slama sıklıgı nasıl olmalı ılaclama gubreleme sıklıgını nasıl yapıyorsunuz?

Bunları paylasırsanız hemen fıdanımı alıp baslıcam bonsaiye :))