PDA

View Full Version : Havalar ısındı örtüye gerek var mı?

biber2007
30-04-2007, 15:39
Aydında havalar iyice ısındı. Demir perde kepenk (kepenk kanatları örgü değil düz kapalı yani aralardan az az ışık alıyor karanlık değil ama güneş ışını içeri girmiyor sadece aydınlık veriyor) ile kapalı gölge olan arka balkonumda viyollere ekeceğim tohumlarımın üzerlerini örtmeme gerek var mı? Eğer yoksa çimlenmede önemli bir gecikme olur mu? (yok eğer olursa ben genede örtü ile kapatabilirim o bakımdan) Bu gün akşam ekmeyi düşünüyorum. 5 Günlük hava tahmini Gündüzleri : 25/26/27/27/28 Geceleri : 12/13/11/12/13.

Selahattin Yılmaz
30-04-2007, 20:30
Sevgili biber2007, tohumlarınızı her viyol gözüne bir adet tohum gelmek üzere balkonunuzda viyollere ekebilirsiniz. Gelişmeleri resim desteğiyle bilgilendirirsiniz olur mu?

biber2007
01-05-2007, 11:00
Teşekkürler.Dün planlarım uymadı ekemedim ama bu akşam kesin ekicem ve fotoğraflarda sanıyorum en geç 23:00 de sitede olur.Yorumdan anladığım örtüye ihitiyacım yok.Bu fotoğraf konusunda da aslında şunu belirtmek istiyorum bir konu hakkında soru sorduk mu fotoğrafını koyamamak beni çok üzüyor çünkü hem soruyu anlayabilmeniz açısından hemde bizim cevabı tam olarak almamız bakımından önemli oluyor.