PDA

View Full Version : Muda ve Rainac'dan tohum talep etme konusunda belirsizler

onur45
19-02-2018, 16:24
Benimki seneye zarfa eklensin. Lütfen

malbman
19-02-2018, 16:26
Sayın Muda'dan talep ettiğimiz tohumları Sayın birnefestoprak'ın gönderdiği tohumlar geldiği zaman onlarla birlikte talep edebilir miyiz?

Asoo
19-02-2018, 17:21
Benim de hem Sn Muda'dan, hem de Sn. Birnefestoprak'tan tohum talebim vardı. Eğer mümkünse beraber, bu sizi zorlayacaksa ayrı ayrı bu tohumları alabilirim.

Teşekkürler.

TCM
19-02-2018, 18:32
Benim tohumların daha gelmedi, @ birnefestoprak tan talebim vardı, ancak bu talep ABD den değil de buradan karşılanacak gibiydi sanki. Eğer benim talepler ABD kargosunu bekliyorsa tamamı birlikte gelebilir, yok benim paket kargoya verildiyse (ki öyle olsa şimdiye gelmesi gerekirdi) benim tohumlar seneye kalabilir.

Dutlubahçe
19-02-2018, 18:32
Benim de hem Sn Muda ile Rainac'dan, hem de Sn. Birnefestoprak'tan tohum talebim vardı. Eğer mümkünse beraber, bu sizi zorlayacaksa ayrı ayrı bu tohumları alabilirim.

Teşekkürler.

(Sn. Asoo sizden kopya çektiğim için kusura bakmazsınız umarım)

Serpil Pirmit
20-02-2018, 05:58
merhaba.. Benim de hem Sn Muda ile Rainac'dan, hem de Sn. Birnefestoprak'tan tohum talebim vardı. Eğer mümkünse hepsini beraber alabilirim.

Çokk Teşekkürler.

YeşimM
20-02-2018, 07:28
Merhaba, Sayın Muda ve Sayın Rainac'dan benim de taleplerim vardı. Mümkünse ben de rica edeceğim. Fakat birlikte gönderilemeyecek ise Rainac'dan talep ettiğim Jalapeno Biber tek tür olduğu için seneye kalırsa daha iyi olur.
Şimdiden teşekkür ederim.