PDA

View Full Version : Patates Yetiştiriciliği (Animasyonlu anlatım)

engraulis
07-02-2018, 20:17
Patates yetiştirme konusunda hazırladığım video. Umarım beğenirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=DOFES0ilgwE&feature=youtu.be

Rya
07-02-2018, 20:33
Cimlenmiş patatesi ekersiniz patates yetistirebilirsiniz

Asoo
08-02-2018, 08:38
Sn engraulis.

Videonuzu izledim. Çok başarılı bulduğumu belirtmek ihtiyacı duydum. Youtube'da yerli videolarda görmeye alıştığımız anlatım, ses seviyesi, sadelik, görüntü kalitesi gibi konulardaki rutin eksiklikleri göremedim. Tebrik ve teşekkür ederim.

Not: Sonuçta burası veya youtube, bilim insanı yahut tarım uzmanı olunacak mahfiller değilse de, tohumu koyarız çıkar şeklinde basite de alınmamalı.

engraulis
08-02-2018, 14:27
Sn engraulis.

Videonuzu izledim. Çok başarılı bulduğumu belirtmek ihtiyacı duydum. Youtube'da yerli videolarda görmeye alıştığımız anlatım, ses seviyesi, sadelik, görüntü kalitesi gibi konulardaki rutin eksiklikleri göremedim. Tebrik ve teşekkür ederim.

Not: Sonuçta burası veya youtube, bilim insanı yahut tarım uzmanı olunacak mahfiller değilse de, tohumu koyarız çıkar şeklinde basite de alınmamalı.

Ben teşekkür ederim. Elimden geldiğince bu tip videoların yenilerini hazırlayıp eklemeye çalışacağım.

AkisSoftware
16-04-2018, 09:16
Patatesin tohumları çiçek açtığında çıkan tohumlar mıdır?

Asoo
16-04-2018, 11:33
Patatesin tohumları çiçek açtığında çıkan tohumlar mıdır?

Aslında evet. Ama birçok patates türü tohum vermez. Ticari türler ve birçok patates türü patates dediğimizde ilk akla gelen yumrularla üretilir ve patates tohumu denince bu yumrular akla gelir.