PDA

View Full Version : Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı

trilye
31-08-2012, 21:55
Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı 26-30 Eylül 2012 tarihleri arasında başlıyor.
Yakın şehirlerden gelmek isteyen arkadaşlar olabilir.

Safranlı
01-09-2012, 16:18
ilk güne progam yaptım...
bursa fuarına gitmesem bir yıl boyunca üzülürüm...
çok müthiş oluyor....

trilye
02-09-2012, 13:11
Diğer şehirlerde yapılan tarım fuarlarına katılmadığım için kıyaslama yapamam çok büyük bir alanda ve geniş kapsamlı yapıldığını söyleyebilirim.

OSMAN45
12-09-2012, 15:10
bursa fuarına gitmesem bir yıl boyunca üzülürüm...çok müthiş oluyor....

Sayın Safranlı kardeşim,

Geçen yıl Gönen Tarım fuarını ziyaret etmiştim. Sanırım orayı da(yakın olduğu için tahmin) görmüşsünüzdür. Mukayese ederseniz ve yorumlarsanız memnun oluruz.

Her şey gönlünüzce olsun.

Safranlı
12-09-2012, 16:02
sayın safranlı kardeşim,

geçen yıl gönen tarım fuarını ziyaret etmiştim. Sanırım orayı da(yakın olduğu için tahmin) görmüşsünüzdür. Mukayese ederseniz ve yorumlarsanız memnun oluruz.

Her şey gönlünüzce olsun.

bahsettiğiniz fuarı görmedim
ancak türkiye çapında
konya
izmir ve bursa en çaplı fuarlardır
bursa özellikle her alanda etkili oldugundan
çiçekçilikten meyveciliğe kadar etkilidir

Mine Pakkaner
12-09-2012, 16:35
Bu seneki Bursa tarım fuarını kesinlikle ziyaret etmeyi planlıyorum.

Bir aksilik olmazsa ve hem katılımcı olduğum hem seminer vereceğim 8. Uluslararası İzmir Tarım Fuarı (http://www.agaclar.net/forum/fuar-toplanti-egitim-kampanya-yarisma/28099.htm)' ndan çok yorgun çıkmazsam Bursa' lı arkadaşlarımızla da tanışmayı çok isterim.

Yakup
13-09-2012, 12:21
Sn. Safranlı,
Geçen seneden size olan ağırlama borcumu, inşaallah bu sene ödeyeceğim. Mutlaka Eti Maden standına bekliyorum.

Sn. Mine Hanım, sizinle de inşaallah İzmir Fuarında tanışacağım (Gerçi sitedeki videolarınızı izledik ama.. Çay eksik kaldı.)

Bursa fuarına gelirseniz, standımızda dinlenebilirsiniz.

Görüşmek üzere.

skaraca
13-09-2012, 16:06
Bende merakla bekliyorum Bursa Tarım Fuarını... Haziran ayında sanırım Tarım Meslek Lisesi bahçesinde de bir tarım fuarı düzenlenmişti. Gitmediğim için özelliklerini bilmiyorum ama 26 Eylül'deki fuara kesin gitmeyi planlıyorum. Kaktüslerim için toprak, yarasa gübresi, küçük saksı gibi ürünleri temin etme olanağı da bulabilirim.

Safranlı
13-09-2012, 17:06
Sn. Safranlı,
Geçen seneden size olan ağırlama borcumu, inşaallah bu sene ödeyeceğim. Mutlaka Eti Maden standına bekliyorum.

Sn. Mine Hanım, sizinle de inşaallah İzmir Fuarında tanışacağım (Gerçi sitedeki videolarınızı izledik ama.. Çay eksik kaldı.)

Bursa fuarına gelirseniz, standımızda dinlenebilirsiniz.

Görüşmek üzere.

çok teşekkür ederim...
centilmenliğiniz harika...
kısmet olursa işlerimde sıkışmaz isem ilk gün sabah yalovadan çıkıp gelmeyi hayal ediyorum
geçen yılda ilk gün gitmeme ragmen müthiş kalabalıktı...
salonları gezerken yoruluyor insan...
bu yıl fuarın şemasını alıp ona göre gezmeyi planlıyorum...
görüşebilmek ümidiyle....

trilye
13-09-2012, 22:57
Haziran ayında Tarım Meslek Lisesinde yapılan fuarı gezme fırsatım oldu. Eylülde yapılacak fuara göre çok küçük bir fuar oldu. Daha önceki senelerde fuarı hep son gün gezme fırsatı bulmuştum ama bu sene ilk gün için plan yapıyorum.
Yakup Bey Bursa fuarına katılmanıza sevindim. Standınıza uğramayı düşünüyorum.

OSMAN45
14-09-2012, 02:14
e-davetiyemi aldım.

skaraca
19-09-2012, 05:38
Fuar için e davetiye nasıl alınıyor.

Yakup
19-09-2012, 23:10
Fuar için e davetiye nasıl alınıyor.

TYAP EXHIBITION GROUP (http://www.tuyap.com.tr) adresindeki e-davetiye butonundan.

athena -asena
19-09-2012, 23:33
5-6 Arkadaş son günü ordayız.

loveforlife
25-09-2012, 12:14
SORULAR:
1. Fuarı ziyaret etmeyi kimler planlıyor?
2. Fuara katılacak olan üyelerle görüşmek, tanışmak için bir vesile yaratsak nasıl olur?
3. E-davetiye almadan ziyaretçi olabiliyor muyuz fuara?
4. Bizim gibi amatörler için hangi gün gitmek daha iyi olur?
5.........

Yakup
25-09-2012, 14:15
4. Hafta içi daha sakin olabilir.

3. Genelde Tüyap fuarlarının biletleri ücretlidir. E-davetiye alın veya alamazsanız elimde biraz davetiye ile geleceğim. Yardımcı olurum.

Not: Fuarlarda cep telefonumun sesini ortam gürültüsünden dolayı duyamıyorum.

2. Standımızı (Eti Maden) ziyaret eden misafirlerimizi ağırlamaktan memnun oluruz.

1. Ben de

Saygılarımla

skaraca
25-09-2012, 16:36
Ben e davetiye aldım. Bir aksilik olmadığı takdirde 26 veya 27'sinde fuarı ziyaret edeceğim.

OSMAN45
25-09-2012, 17:20
Fuarı ve 69 yılında staj yaptığım Boraks fabrikasının standını cumartesi günü ziyaret edeceğim.

Yakup
27-09-2012, 07:04
Ücretsizmiş, Saygılarımla.

tturt
27-09-2012, 07:14
Dün fuara giden üyelerimiz oldu ise izlenimlerini paylaşabilirler mi?

Bugün ve sonraki günlerde fuarı ziyaret edecek arkadaşlardan fotoğraflar ile birlikte izlenimlerini aktarmalarını rica ediyorum.

bursa16
28-09-2012, 11:34
Bursa da olan 5. tarım fuarına bilet nereden bulabilirim yardımcı olabılecek varmı ?

Safranlı
28-09-2012, 14:25
bursa da olan 5. Tarım fuarına bilet nereden bulabilirim yardımcı olabılecek varmı ?

giriş bedelsizdir
herkese açıktır
bilete gerk yok
hemen gidebilirsiniz

Yakup
29-09-2012, 19:07
Bu akşam çok yorgun değilim. :)

Standımızı ziyaret eden Sn. Osman45, Sn. loveforlife ve şu an adını veya rumuzunu hatırlayamadığım diğer ağaçlar.net üyelerine teşekkür ederim. Onları ağırlamaktan memnuniyet duydum.

Ayrıca Sn. Mine Hanım, Lilium ve Kasap94 gibi yeri ayrı olan ziyaretçilerimiz oldu. Sağolsunlar.

Bursa Fuarı geçen seneden daha yoğun geçiyor. Bugün (Cumartesi) koridorlardan geçerken bile yoruluyordunuz.Ücretsiz olduğundan olabilir.

Tarımda Bor Kullanımı konusuna da ilgi geçen seneden daha fazla. Ben dilim döndüğünce aklıma yatanları anlatmaya çalışmalıyım. Bazen biraz tembellik ediyorum.. Neyse..

Neyse, yarın görüşürüz.

athena -asena
29-09-2012, 21:52
6. hol de şişman tarımda microbial BİONUR gübre hakkında ibrahim beyden bilgi alıyoruz.

athena -asena
29-09-2012, 21:56
Bendeniz fuarı gezerken.