PDA

View Full Version : Agaclar.net Mersin Toplantısı (5 Mayıs 2012)

Adalet Yağcı
27-04-2012, 23:50
Arkadaşlar, 5 Mayısta Cumartesi günü Mersin'de toplanıyoruz.
Yılın en güzel mevsimindeyiz, ne sıcak ne de soğuk, deniz kenarında bir kafede açık alanda oturabiliriz.

Pozcu da sahildeki uçağın bulunduğu civarda mütevazı kafeler var, sizlerden başka öneriler gelmezse, o kafelerden birinde oturalım diyorum, açık büfe kahvaltı varmış, arzu ederseniz bir yerlerde yemek de yeriz.

Adana'dan da arkadaşlarımız gelecek, yer önerileriniz ulaşımı kolay ve merkezde olsun.

Fotoğraflar:
Mersin Toplantısı (5 Mayıs 2012) (http://www.agaclar.net/galeri/browseimages.php?c=782&userid=)

smiy
28-04-2012, 09:24
Ablacım, Mersinde olupta deniz görmeyen bir yerde toplanmak pekte mantıklı olmaz herhalde, bahsettiğin cafelerde çok güzel ve uygun bence.

Perihan Bayram
28-04-2012, 11:08
Dediğiniz yerde toplanmak çok uygun bence de,merkezde olalım,ulaşım kolay olsun Adalet hanım.

almira
28-04-2012, 11:56
Siz nereyi uygun görürseniz ben gelirim.:D

maki01
28-04-2012, 17:46
tiya
hazan-z
minka
Emre İlhan ve
maki01

Şimdilik kesinleşen isimler . minka arabası ile bizleri alacak, yeri bulmak için yardımınıza ihtiyacımız olacaktır.

Sevgiler.

Adalet Yağcı
28-04-2012, 17:53
Çok sevindim, sizlerle olmak çok güzel olacak.

İrtibat no: 0535 544 00 00

alihallac
28-04-2012, 22:25
İyi akşamlar Adalet hanım.Cumartesi-pazar günleri tam gün bahçede çalışıyorum.Mersindeki bir toplantıya katılmam mümkün olmayacak.Şimdiden özür dilerim.Ancak tüm arkadaşları bahçemde çaya beklerim.

Güler
29-04-2012, 09:07
Başlığı okuyunca hem çok hoşuma gitti hem de biraz kıskandım mı ne.

Siz; güneyliler, bu sene leyleği uçarken gördünüz galiba. Hızınıza maşallah demeli.

Güzel bir toplantıcı olacaktır, eminim. Hayırlı olsun.

Adalet Yağcı
30-04-2012, 20:50
Seni de aramızda görmekten çok mutlu olurduk Güler'ciğim, toplantılar seninle güzel oluyor.

Adalet Yağcı
30-04-2012, 21:37
Yarın toplantı mekanı kesinleşecek, sevgili smiy bu gün araştırmış, deniz kenarında kafeler var, tarifle çok rahat gelinebilcek mekanlar.

Açık büfe kahvaltı sınırsız çay, 14 tl. civarıymış, yarın yemek konusunu da konuşacağım, kesinleştiğinde adres tlf. ve diğer bilgileri veririm.

Güler
30-04-2012, 22:29
Seni de aramızda görmekten çok mutlu olurduk Güler'ciğim, toplantılar seninle güzel oluyor.

Yurt dışından misafirimiz geliyor, bir yere kımıldayacak zamanım yok. ;)
Teşekkür ederim.

Adalet Yağcı
01-05-2012, 18:15
Toplantı yeri kesinleşti.

Gül Kafede buluşuyoruz.

Yeri herkes için çok kolay, Adana'dan gelecek dostlarımız, sahil yolundan devam etsinler, Atatürk parkını geçip Hilton otelinin önünden dümdüz gidince sahildeki meşhur uçağımızı görecekler.

Gül Kafe uçağın hemen yanında.
Denize 8-10 metre mesafede, üzeri yeşil brandayla örtülmüş açık alan.
Park yeri sorun olmaz, sahil boyunca park serbest.

Açık büfe kahvaltı saat 15:00 e kadar, arzu edenlere ızgara servisleri de var.
Havanın yağmurlu olmaması için bu günden duaya başladım :)
Sevgiler.

Gül kafe iletişim: 0535 773 80 58
0324 325 59 39

smiy
01-05-2012, 18:52
Adalet Ablacım, Gül Kafe olasına sevindiğimi söylememe gerek yok sanırım. :))

almira
02-05-2012, 10:29
Silifke caddesinden gelenler için; muğdat postanesinin karşısında,muğdat camiinden sahile inince sağda 100-150 m. ileride.

Adalet Yağcı
02-05-2012, 13:19
Sahilden gelmek çok daha kolay olur Almira'cığım.

5 Mayıs Cumartesi günü hava kapalı görünüyor ama yağmur yok.

Cumartesi (http://www.mgm.gov.tr/tahmin/turkiye.aspx?g=3#sfB)

maki01
03-05-2012, 17:21
Mersin'li arkadaşlarımızdan Afrika Menekşesine ilgi duyan var mı? Çelik getirebilirim :)

peyyide
03-05-2012, 20:52
Sizlerle olmayı çok isterim. Ne yazık ki önceden planladığımız işlerimiz var:(
Adana toplantısı gibi sıcak bir buluşma olacağından eminim. İyi eğlenceler dilerim sizlere.

Adalet Yağcı
03-05-2012, 20:56
Mersin'li arkadaşlarımızdan Afrika Menekşesine ilgi duyan var mı? Çelik getirebilirim :)

İnce düşünceniz için teşekkürler sevgili maki01, bir kaç yaprak getirirseniz sanırım kimse hayır demez :)

hazan-z
03-05-2012, 23:36
Sevgili Adalet Hanım,toplantıya Adana'dan süpriz katılımlar da olacak sanırım.Cumartesi görüşmek dileğiyle sevgiler.

almira
04-05-2012, 00:43
Sizler de olmasanız ne olacak bizim halimiz? Koca Mersin'den 5 kişi toplayamadık. :mad:
Adana gurubuyla tanışmak büyük sevinç ve mutluluk olacak. Teşekkür ederiz.
Bu arada toplantı tam olarak saat kaçta?

fcevik
04-05-2012, 01:51
Gelmeyi çok isterdim. Maalesef iptal edemeyeceğim programım var. Sizlere güzel paylaşımlar diliyorum.

Maviş
04-05-2012, 10:54
:)Gelmek isterim.

smiy
04-05-2012, 10:56
Adana'dan gelecek arkadaşlar şimdiden hoşgeldi.
Yeterki gönüller bir olsun bence Adana, Mersin,Ankara,İstanbul... farketmez.
(Kendimi teselli etmeye çalışıyorum, bende Mersinden bu kadar az katılım olmasına üzülüyorum.):(

smiy
04-05-2012, 11:07
:)Gelmek isterim .:confused:

Kalbim ne kadar temizmiş.Ben daha mesajı yazarken Mersinli sayımız artmış. Çok sevindim.
Sevgil maviş2 şuan için net bir saat yok, Adalet Hanım yakında açıklama yapar.

yeşillim
04-05-2012, 11:08
Ahh ah kalbim sizinle :)

Adalet Yağcı
04-05-2012, 12:40
Sevgili dostlar, Yarın ben 10:00-10:30 gibi Gül kafede olacağım.

Mersin'li arkadaşlar, ne kadar erken gelirseniz o kadar iyi olur.
Adana'lı dostlarımız bir saatlik yoldan gelecekler, onları karşılamak için erken davranalım.

Katılım sayımızın arttığına çok sevindim, bir saatliğine de olsa uğrayabilecek arkadaşlar hepimizi mutlu edecek.

Maviş
04-05-2012, 12:43
:)smiy çok teşekür ederim.:):)

Adalet Yağcı
04-05-2012, 15:36
Son durum şöyle.

Adana

tiya
hazan-z
minka
Emre İlhan
maki01
Ve sürpriz isimler :)

Mersin

almira
smiy
perihan bayram
maviş2
Adalet Yağcı

Dilerim Mersin'den de sürpriz yapmak isteyen arkadaşlarımız olur.

selenn
04-05-2012, 15:49
Aranızda olmayı çok isterdim, şimdiden güzel bir toplantı ve keyifli bir gün diliyorum...

Adalet Yağcı
04-05-2012, 15:53
Siz hep aramızdasınız zaten sevgili Selenn, o güzel gülüşünüzle kendinizi hiç unutturmuyorsunuz.

Bu bir başlangıç olacak, seneye daha kalabalık toplanırız inşallah.

elifsirin
04-05-2012, 15:56
Ne güzel.....

çok imrendim....

ama bende bir Akdenizli olarak sizlere güzel bir toplantı dilerim.....

umarım çok eğlenirsiniz...

tiya
04-05-2012, 19:01
Toplantılara yalnız gelmeyi başaramıyorum galiba:=)) Bu kez Mersin'de yaşayan bir arkadaşım (İpek) eşlik edecek bana. Almira tanıyor zaten. Görüşmek dileğiyle sevgiler.

Emre İlhan
04-05-2012, 20:07
Adana;

tiya
hazan-z
minka
Emre İlhan
maki01
Ve sürpriz isimler:)

Mersin;

almira
smiy
perihan bayram
maviş2
Adalet Yağcı
pearlbeing

yeşillim
04-05-2012, 20:19
Sayfada kirlilik olur mu bilemiyorum ama Fındık da var mı? Adana'dan gelen süpriz konuklar arasında olur diye düşündüm!

Fatih
04-05-2012, 23:09
Mersin Adana kardeşlik toplantısında iyi eğlenceler diliyorum. Inanın orada olmak için neler yapmazdım! Ama bende beklerim sizleri yolunuz düşerse. :)

hazan-z
04-05-2012, 23:49
Yarın toplantıya katılmaları kesinleşen sevgili Müge ve Canset ile birlikte zevkli br tren yolculuğundan sonra sizlerleyiz.

Sakaki
04-05-2012, 23:56
Zuhal abla arkadaşlara benden selam :)

maki01
05-05-2012, 01:09
Fındık'sız evden çıkamadığım için o da toplantılarımızın doğal üyesi sevgili yeşillim :) Ancak kara kara düşünmekteyim, yağmurlu olursa naparız diye . Kapalı yerlerde sigara da , Fındık da yasak :))

Emre İlhan
05-05-2012, 07:38
Adana;

tiya
hazan-z
minka
Emre İlhan
maki01 ve sevgi yumağı Fındık'ımız :)
Ve sürpriz isimler:)

Mersin;

almira
smiy
perihan bayram
maviş2
Adalet Yağcı
pearlbeing

maki01
05-05-2012, 18:30
Sevgili Adalet Hanım'a ve tüm Mersin'li arkadaşlarımıza sıcak karşılamaları ve güzel, keyfli , neşeli bir toplantıya Adana grubunu da dahil ettikleri için çok teşekkür ediyorum.

Galeride Ağaçlar.net Mersin toplantısı başlığı açıldığında bilgi iletilecektir. Yine de bir kaç fotoğrafımızı bu başlıkta paylaşabileceğimizi düşünüyorum :)

Özellikle sevgili Perihan Bayram'ın çektiği videoları ve sevgili Adalet Hanım'ın organize ettiği agaclar.net logolu pastanın fotoğraflarını çok merak ediyorum :)

Teşekkürler Adalet Hanım'cım, pastamız mükemmeldi :)

En kısa sürede yeniden bir araya gelmek dileğiyle...

Sevgiler.

Adalet Yağcı
05-05-2012, 18:40
Sevgili maki01, ben de sizlere, tüm zahmetleriniz, paylaşımlarınız, harika sohbetleriniz için teşekkürler ediyorum.
Bizleri yalnız bırakmadınız, çok güzel bir dayanışma örneği verdiniz.

Fındık'sız evden çıkamadığım için o da toplantılarımızın doğal üyesi sevgili yeşillim :) Ancak kara kara düşünmekteyim, yağmurlu olursa naparız diye . Kapalı yerlerde sigara da , Fındık da yasak :))

Ben size bu gün için dua edeceğimi söylemiştim :)

maki01
05-05-2012, 18:47
Teşekkürler Adelet Hanım'cım , dualarınız kabul olmuş olmalı, Mersin'de sıcak bir yaz gününü yaşadık :)

Emre İlhan
05-05-2012, 18:51
Çok güzel bir gündü. Herşey için herkese çok teşekkürler. Adalet ablacım, pasta ve sardunya için ayrıca teşekkür ederim. Mersinlileri Adana'ya da bekleriz.:)

291491
agaclar.net'in logosu olan ağacımızın pastanın üzerine yapılması ayrı bir incelikti.:)

Bir iki fotoğrafımız;
291493

291494

almira
05-05-2012, 18:51
Toplantıya katılarak mutluluğumuza katılan tüm arkadaşlar candan teşekkür ederim. Sizlerle tanışmak çok güzeldi. Bir dahaki toplantılarda buluşmak üzere.

Adalet Yağcı
05-05-2012, 19:14
Çok güzel bir gündü. Herşey için herkese çok teşekkürler. Adalet ablacım, pasta ve sardunya için ayrıca teşekkür ederim. Mersinlileri Adana'ya da bekleriz.:)

Sevgili Emre, seni tanıdığım için çok mutlu oldum, Adana toplantısına geleceğim inşallah.

limon
05-05-2012, 19:24
Şahanesiniz...

Orhan Özbilgiç
05-05-2012, 19:55
Ne güzel birliktelikler yaşanıyor. İmkansız olduğunu bile bile, insan orada olamadığına hayıflanıyor.

Dikkatimi çeken bir ayrıntıyı belirtmeden geçemiyeceğim. Şu veya bu şekilde çoğunuzu tanıyorum. Ama bu kadar genç ve enerjik görüntülü olduğunuzu düşünmemiştim. Tabii birde çağdaş.;)

Kıskanmadım. Çok hoşuma gitti. Hepiniz benim gurur duyabileceğim dost ve arkadaşlarımsınız.

Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum.:)

Adalet Yağcı
05-05-2012, 20:00
Orhan bey, nazik sözleriniz için çok teşekkürler, doğaya aşık insanlar hep enerjik kalıyor, bu da doğanın teşekkürü olsa gerek.

İmkansız olduğunu bile bile, insan orada olamadığına hayıflanıyor.

Neden imkansız olsun, saygıdeğer bir öğretmen bana, "İmkansız diye bir şey yoktur" demişti :)

smiy
05-05-2012, 20:06
Adana'dan gelen ve paylaşımda bulunan tüm arkadaşlara çok teşekkürler.Süper bir gündü.Hepinizle tanıştığıma çok mutlu oldum.
Logomuzun olduğu pasta ve sevgili Cansetin mini konseri muhteşemdi.
Mersinliler olarak bizde imkanlar ölçüsünde Adana toplantısına katılmaya çalışacağız.

Maviş
05-05-2012, 20:13
:)Adalet hanım toplantı çok güzeldi. teşekür ederim.:):D

Adalet Yağcı
05-05-2012, 20:15
Sevgili maviş2, geldiğiniz için ben teşekkür ederim.
Nice agaclar.net toplantılarında birlikte olmak dileği ile.

Maviş
05-05-2012, 20:30
Bügün çok güzeldi. Herkese çok teşekür ederim. Sizlerle tanışmaktan çok mutlu oldum.:):)

Maviş
05-05-2012, 20:32
Emre İlhan fotograflar için teşekürler.:):)

Orhan Özbilgiç
05-05-2012, 20:54
Neden imkansız olsun, saygıdeğer bir öğretmen bana, "İmkansız diye bir şey yoktur" demişti :)

Adalet Hanım;
Aslında evet, haklısınız! ''İmkansız'' sözcüğünü en sıradan mazeretler için bile kullanıyoruz.
Ben, Samsun-Mersin ulaşımının, İstanbul-Mersin ulaşımına göre daha zor olduğunu düşünerek yazdım. Ayrıca, bahçede yaz hazırlıklarının en yoğun olduğu günleri yaşıyor olmam, arzularıma gem vurmamı gerektirdi.

Sonra Mersin' e görmeyi çok isterdim. Zira 1967' den beri görmediğim, ama Facebook'ta görüştüğüm, çok değerli bir okul arkadaşım orada yaşıyor.

Adalet Yağcı
05-05-2012, 21:00
Haklısınız Orhan bey, şu sıralar ben de ayrılamıyorum hiç bir yere.
Belki bir Sonbahar toplantısı yaparız, siz de arkadaşınızı tekrar görürsünüz bu bahane ile.
Mersin İlkbaharda ve Sonbaharda şahane olur.

Müjgan Yılmaz
05-05-2012, 21:10
Çok güzel ve keyifli bir toplantı olmuş,pasta harika (logo çok hoş)kutlarım Ada cım.Çiçeklere içim gitti ,organizasyon da çok iyi olmuş... Bu kadar zarif hanımın bir arada olması mutlaka hoşluk yaratacak:))))
Belli olmaz,belki bu grup İstanbul toplantılarını da renklendirebilir:)
Güler bu fikre bayılacak:)

smiy
05-05-2012, 21:16
Bir iki fotoda benden .
291562
Güzel pastamızı hep birlikte kestik.

291563

Adalet Yağcı
05-05-2012, 21:20
Sevgili dostum, mekan çok hoştu, dostlar, sohbet her şey çok güzeldi.
Açık büfe kahvaltıda 180 çeşit var denildi, ben saymadım tabi ama gerçekten öyle çoktu ki, bazılarını hiç görememiştik.

Gerçekten İstanbul tolantısı güzel olurdu.

Kiraz
05-05-2012, 21:21
Toplantı da sizler de harikasınız :)

minka
05-05-2012, 21:30
Gerçekten çok güzel ve renkli bir gün oldu. İyi ki gittik. Tüm arkadaşlara çok teşekkürler. :) Sizlerle tanışmaktan onur duydum. Umarım tekrar bir araya geliriz. Adana'ya da bekliyoruz. Hava o kadar güzeldi ki, tüm kara bulutlar bizi görünce dağıldılar.:)))
Adalet Hanım, Almira, Smiy, Maki01 bunca yoğunluk arasında paylaşımda bulundunuz, ayrıca teşekkürü bir borç bilirim. :)

peyyide
05-05-2012, 21:38
Harikasınız!

Adalet Yağcı
05-05-2012, 21:44
Gerçekten çok güzel ve renkli bir gün oldu. İyi ki gittik. Tüm arkadaşlara çok teşekkürler. :) Sizlerle tanışmaktan onur duydum. Umarım tekrar bir araya geliriz. Adana'ya da bekliyoruz. Hava o kadar güzeldi ki, tüm kara bulutlar bizi görünce dağıldılar.:)))
Adalet Hanım, Almira, Smiy, Maki01 bunca yoğunluk arasında paylaşımda bulundunuz, ayrıca teşekkürü bir borç bilirim. :)

Sevgili minka;
Reklam gibi olacak ama, Hayat paylaşınca güzel :)

Maviş
05-05-2012, 22:38
Smiy fotograflar için çok teşekür ederim.:):):)

maki01
05-05-2012, 23:01

Sevgili Minka,

1 senedir araba kullanıyor olmana, 1 ay kadar önce geçirdiğin trafik kazasına ve daha önce şehirlerarası yolda hiç deneyimin olmamasına rağmen , yüreğin pırpır ederken bizleri buluşturma görevini üstlenerek arabanla yollara koyulduğun için çok ama çok teşekkür ederim .

Bu arada 1 sene gibi kısa bir sürede usta sürücü olmuşsun, kutlarım:)

Sevgiler...

Müge
05-05-2012, 23:04
Adalet hanım size özel olarak çok teşekkür ederim çok nazik çok düşünceli çok güzel bir insansınız iyiki tanıştık iyiki varsınız..Agaçlar net inanılmaz dostluklar inanılmaz güzellikleri yaşamamıza neden oluyor çok teşekkür ederiz...mersin grubuna(derya,arzu,songül,cansetin ablası,perihan hanım)kocaman sevgiler gönderiyorum..süpersiniz..Adana grubunada çok teşekkür ederim...harikasınız...İpek hanım sizede çok saygılar...harika bir gündü...Amacı olan insanlar imkansız diye bir şey olmadıgını bilirler,görülmeyeni görürler.güzeli ararlar,iyiyi işitirler ve yıldızlara ulaşırlar.(sam glenn).Agaçlar net.Yıldızlara ulaşır................

Adalet Yağcı
06-05-2012, 09:35
Sevgili Müge, içten ve nazik sözleriniz için çok teşekkürler ederim.

Beni çevremde biraz a sosyal bilirler, evimden çıkmam pek, ama söylendiği kadar da a sosyal değilmişim, neredeyse ben de inanacaktım :)

Sadece aynı dili konuşmak bütün derdim, aynı ilgiyi, bilgiyi, güzellikleri paylaşmak.
Dün bunları en güzel şekilde paylaştığımız bir gün oldu, yaşamıma yeni mutluluklar kattığınız için sizlere ne kadar teşekkür etsem az.
Sevgi ve muhabbetle.

tiya
06-05-2012, 11:47
Biz de sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyduk. Tiya ve İpek

maki01
06-05-2012, 12:02
Galeride ortak başlık henüz açılamadı. Fotoğraf ekleyecek arkadaşlar lütfen Mersin Toplantısı başlıklı bir albüm açarak fotoğraflarını eklesin, daha sonra ortak başlıkta toplayacağım.

Sevgiler

Maviş
06-05-2012, 18:36
Maki01 Fındık nasıl? Benim için onu öp.:):):)

maki01
06-05-2012, 19:49
Galeride http://www.agaclar.net/galeri/showimage.php?i=42107 başlığı açıldı. Fotoğrafları kategori olarak Toplantı ana başlığında , Mersin Toplantısı (5 Mayıs 2012)'nı seçerek yükleyebiliriz :)

agozce
06-05-2012, 20:07
Her şey çok güzel olmuş. Bir Mersinli olarak ..:)) aranızda olmak isterdim...Neyse belki bir gün...

(Ya o fotoların altına isimleri de yazarsanız süper olacak...Özellikle 43 nolu mesaja...Daha iyi tanışalım, yolda görürsek selamlaşalım değil mi?..)

Adalet Yağcı
06-05-2012, 21:06
Sevgili agozce, İstanbul'a geldiğimde küçük pembe toplantılar yapıyoruz, daha çok Güler hanım organize ediyor.
Tekrar geldiğimde sizinle de haberleşelim, çok güzel mekanlarda çok güzel sohbetlerimiz oluyor.

43 nolu mesajın 2. fotoğrafındaki isimler:

Oturanlar soldan sağa, Emre İlhan, HazanZ, Adalet Yağcı, maki01, maviş2, Tiya, almira, Perihan Bayram.

Ayaktakiler soldan sağa, minka, smiy, 3.(çok özür diliyorum hatırlayamadığım için, lütfen bilen arkadaşlar yazsın)Müge, İpek, Canset65.

Öndeki beyaz sevgi yumağı Fındık.

Hafızam bana bu oyunu sık sık oynuyor, sevgili dostlar dün de bahsetmiştim sizlere, en iyi bildiğim çiçek isimlerini unutuveriyorum :(
Lütfen affedin hatırlayamadığım için, aslında bir kağıda not da almıştım ama onu da bulamadım :(
Herkese sevgiler.

agozce
06-05-2012, 22:13
Teşekürler Adalet Hanım. Görüşmek dileği ile sevgiler...

(Fındık da çok tatlıymıııışşş....)

maki01
06-05-2012, 23:04
Fındık teşekkürlerini iletiyor hepinize ve maviş2'yi de yaladığını söylüyor :))

Çantaya çelikleri yerleştirirken, Fındık için hazırladığım mama torbasını çıkartmıştım, geri koymayı unutmuşum.

Fındık bu duruma çok sevindi. Tuz oranı fazla olduğu için nadiren ve az miktarda verdiğim salamlardan bolca yedi. Onun için de bizler gibi özel bir gündü :)

smiy
07-05-2012, 08:09
Fındık teşekkürlerini iletiyor hepinize ve maviş2'yi de yaladığını söylüyor :))

Çantaya çelikleri yerleştirirken, Fındık için hazırladığım mama torbasını çıkartmıştım, geri koymayı unutmuşum.

Fındık bu duruma çok sevindi. Tuz oranı fazla olduğu için nadiren ve az miktarda verdiğim salamlardan bolca yedi. Onun için de bizler gibi özel bir gündü :)

Fındık bu küçük unutkanlığa çok memnun olmuştur eminim, bizim kızda böyle kaçamakları çok seviyor.Ayrıca Fındığa da çok selamları var. :))

Perihan Bayram
08-05-2012, 11:54
Her şey çok güzeldi,bende bir kaç kare çekmiştim,ekliyorum.

Perihan Bayram
08-05-2012, 12:01
Toplantıdan kareler.

hazan-z
08-05-2012, 14:46
Arkadaşlar,açık hava,toplantı heyecanı alerji ve migrenimi tetiklediği için şu ana kadar yazamadım.
Sevgili Adalet Hanım,organize ettiğiniz toplantı da başta siz olmak kaydıyla tüm katılımcılar gönlümüzde taht kurdunuz.Sanki tanışma toplantısı değilde kırk yıllık dostların buluşma toplantısıdı!...
Size,Almira'ya,Smiy'e,Perhan Bayram'a ve Maviş 2'ye bitki,bilgi,sevgi ve dostluk paylaşımlarınız için çok ama çok teşekkür ediyorum.
%50 Adana'lı Sevgili İpek seni unuttuğumu sanma sakın.İyi ki varsın ve aramızdasın.
Hepinize sevgiler,selamlar...

Gülsen
08-05-2012, 14:59
Geçmiş olsun ablacığım. Hepinizde çok güzel görünüyorsunuz. Çok şey kaçırmışım :( Adana toplantısını ne zaman yapıyoruz?

Adalet Yağcı
08-05-2012, 17:29
Sevgili hazanz, geçmiş olsun, çok üzüldüm, dilerim iyisinizdir artık.
Bitkileri bu kadar seven birinin allerjisi olması zor.

5-6 Yıl önce üç bitkiye allerjim olduğunu tesbit ettim, hem de ne allerji, beni acillik etmişti.
Netice, o bitkilerin birinden hâlâ vaz geçemiyorum(hatmi), diğer ikisine yaklaşmıyorum artık ve rahatım.

İnanın ben de sizlerle olmaktan çok mutlu oldum, bu ilk organizasyondu, eksiklerimiz olmuştur, bundan sonrakileri daha derli tolpu yapmaya gayret edeceğim.
Desteğiniz için çok teşekkürler.

hazan-z
08-05-2012, 18:19
Sevgili Gülsen,keşke müsait olsaydın da sen de aramızda olsaydın.Yalnız senin değil bütün Adana'lı arkadaşlarımızın Mersin toplantısına katılıp;o sevgi dolu misafirperverliği yaşamanızı isterdim.Ama önümüzde Mayıs toplantısı var ve arkadaşlar toplantımıza katılacaklarını belirttiler.
Ayrıca toplantı mekanı çok hoştu.Sahilde bir kahvaltı için tekrar gidebiliriz.Dileyen herkes ailesiyle bile gelebilir.Yeter ki isteyelim değil mi?Sevgiler.

minka
08-05-2012, 18:43
Çok geçmiş olsun Sevgili Hazan-z... Siz hemen eski enerjinizi kazanırsınız.:) Size de Adana' daki arkadaşları organize etmedeki yardımlarınızdan dolayı, yani hepimizi buluşturan unsur :P, çok teşekkürler.

Sevgili Maki01, güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Deneyimlerle büyüyoruz.:)

Sevgili Gülsen, orada olmanızı çok isterdik. Yapılabiliyormuş, biz denedik ve mutlu olduk. Güzel ve harika insanlarla bir araya gelmek ise paha biçilemez:)

Sevgili Adalet Hanım, eksiklik yoktu, herşey fazlasıyla güzeldi. Çok çok teşekkürler. İyi ki sizi tanıdık. Bu arada bende de alerji var.:)

Adalet Yağcı
08-05-2012, 19:43
Sevgili minka çok zarifsiniz, dilerim sizin allerjiniz de nüks etmemiştir.
Bu mevsimde polen allerjisine sık rastlanıyor, hafif antihistaminiklerle atlatabilirsiniz.

Adana toplantısı çok güzel olacak, Mersin'de toplantıya katılamayan Ülkü adlı arkadaşımızla bu gün konuştum, ben de giderim dedi, çok keyifli olacak :)

Bizleri böylesine mutlu ve güzel bir çatı altında toplayan agaclar.net e bir kez daha teşekkürler ediyorum.

Maviş
08-05-2012, 19:53
Hazan-z çok geçmiş olsun.:) Ben o gün tanıştıklarımla çok mutlu oldum. :)
Bitki bilgimi herkesle paylaşmaktan onur duyarım. Bende bu site sayesinde çok şeyler öğremdim ve daha çok öğreneceğime inanıyorum. Herkese teşekür ederim.:):):)

hazan-z
08-05-2012, 22:35
Sevgili Adalet Hanım,sevgili Minka ve sevgili Maviş2 çok teşekkür ederim.Polen alerjisi arada böyle rahatsızlık veriyor.Ama çok şükür geçti ve tekrar bir toplantı var deseniz ilk ben koşarım.

hazan-z
08-05-2012, 22:55
Bu akşam Adana Ziraat Mühendisleri Odası Türk Halk Müziği Korosunun konseri vardı.Sevgili Canset 65'in o güzel sesini ve türküsünü dinlemek çok keyifliydi.Diğer solistlerin ve koronun türküleri de güzel olmakla birlikte şefin sürpriz parçaları muhteşemdi.
Cansetciğim on parmağında on marifet var.Bu türkü ziyafeti için çok teşekkürler.

Gülsen
09-05-2012, 06:43
Sevgili Minka gelmeyi çok istedim ama elimde olmayan nedenler ve erteleyemeyeceğim sebebler vardı. Yoksa o dostça muhabbeti kaçırırmıydım. İçim gitmedi değil yani...sevgilerimle

Perihan Bayram
09-05-2012, 08:47
Sevgili Hazan-z,geçmiş olsun,sizleri tanımaktan onur duydum,sevgili Adalet hanıma ayrıca çok teşekkür ediyorum,çünkü bizleri bir araya getirdi,bu toplantıya katılan tüm arkadaşlar harikaydı,çok keyifli vakit geçirdik,inşallah Adana toplantısına da katılıp ,sizlerle bir kez baha birlikte olurum.
Dönüşte Fidan Peyzaj'dan neler aldınız merak ediyorum.Sevgilerimle.

smiy
09-05-2012, 10:48
Sevgil hazan-z seni çok iyi anlıyorum benimde toza karşı allerjim var.Özellikle bahar aylarında dayanılmaz oluyor,çok geçmiş olsun.
Adanadan gelerek günümüze renk kattınız, harika bir gündü.Sevgili Canset 65'in mini konseride üzerine kaymak oldu.Yoğunluktan dolayı videoları daha yükleyemedim ama en kısa zamanda yükleyeceğim.:))
Bu güzel günde emeği geçen bizlerle sevgisini, hoş sohbetini,çiçeklerini ve zamanını paylaşan tüm arkadaşlara binlerce teşekkürler.Bende sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum.
Adana toplantısını da sabırsızlıkla bekliyorum, inşallah bende orada olacağım.Yaşanacak güzellikleri kaçırmak istemem.
Sevgilerle...

Maviş
13-05-2012, 13:24
Anneler gününüz kutlu olsun. Ellerinizden öperim.

295131 295132

Maviş
13-05-2012, 13:30
Bütün annelerin anneler günü kutlu olsun.

295134

serkan_istanbul
13-05-2012, 17:54
Istanbuldan sevgiler nasılda güzel eğlenmişsiniz özenmedim desem yalan olur. Sevgiler saygılar.

Adalet Yağcı
13-05-2012, 18:04
Devamı var Sayın serkan istanbul, Adana'da :)

serkan_istanbul
13-05-2012, 18:08
1991 yılında adanaya gitmiştim. çok beğenmiştim oraları. Hele kauçuk ağaçlarına bayılmış ve hayret etmiştim. Sanırım gzi paşa mahallesinde kaldım. Bir arkadaşımda. Bahçe içindeydi ordaki evler. Bahçe duvarlarında mis gibi kokan çiçekler. Bide çok sıcak ama bunaltıcı deildi. Arkadaşımla irtibatım yıllar önce koptu. Keşke imkan olsa. Sevgiyle kalın sn adalet yağcı.

Birsen 33
16-05-2012, 23:12
Belli ki çok güzel bir gün olmuş. Gerçekten imrendiğimi söylemeliyim.
Böyle güzel bir organizasyon yaptığınız için tebrik ederim Adalet Hanım ve sevgiler herkese.

smiy
17-05-2012, 19:13
Arkadaşlar biraz geç oldu biiyorum ama ancak fırsat bulabildim kusura bakmayın.Karşınızda canset 65 ve ağaçlar net korosu videoları. :))
SDC15201.AVI - YouTube (http://youtu.be/2_YOSAEayeE)

SDC15202 - YouTube (http://youtu.be/ZKge5OoLEWo)

SDC15203 - YouTube (http://youtu.be/ocwZR21Sbh4)

SDC15204 - YouTube (http://youtu.be/dpQ1w1L9NDQ)

Adalet Yağcı
17-05-2012, 19:26
Çok teşekkürler sevgili smiy.

Bu güzel konserin devamı, muhtemelen 27 Mayısta Adana'da :)

smiy
17-05-2012, 19:30
İnşallah Ablacım, bende çok istiyorum ama o hafta seminerim var bir çaresine bakacağım artık.

Adalet Yağcı
17-05-2012, 19:35
Muhtemelen demiştim ama Toplantı başlığı (http://www.agaclar.net/forum/agaclar-net-toplanti-ve-gezileri/27466.htm) açılmış bile :)

Haydi Mersin'li arkadaşlar, Adana'lı dostlarımıza iade-i ziyarete gidiyoruz:D