PDA

View Full Version : BurTarım 2010, Bursa Tarım Fuarı, 6-10 Ekim 2010

gece
08-10-2010, 23:26
Bursa 8. Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı,

BURTARIM 2010 Bursa 8. Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı

Fuar Organizatörü
TUYAP BURSA FUARCILIK A.Ş.

Tel: (90) 224–211 50 81 (Pbx)
Fax: (90) 224–211 22 16

Ürün Grupları;
BURTARIM 2010
Tarımsal Mekanizasyon ve Teknolojileri, Sera Teknolojileri, Su ve Sulama Teknolojileri,
Gübreler, Zirai İlaçlar, Tohum, Fide, Fidan ve Bahçecilik, Çiçekçilik ve İlgili Teknolojiler, Ekolojik Tarım, Çiftçilik ve Seralara Yönelik diğer Ekipman ve Hizmetler, Bağcılık ve Şarapçılık ile ilgili Teknolojiler, Agro Bilişim, Süt Endüstrisi, Sektörel Yayınlar

BURSA 3. HAYVANCILIK VE EKİPMANLARI FUARI
Canlı Hayvan Yetiştiriciliği, Hayvansal Üretim Makineleri, Hayvan Sağlığı ve Veterinerlik Hizmetleri,
İlaçları ve Ekipmanları, Mekanizasyon ve Sektörel Yayınlar

Tarih
6 – 10 EKİM 2010

Yer
TÜYAP BURSA ULUSLARARASI FUAR VE KONGRE MERKEZİ

Net Fuar Alanı
45.000 metrekare / 6 salon

Kaynak: www.burtarim.com (http://www.burtarim.com/)

athena -asena
08-10-2010, 23:38
bursadan daha yeni geldim fuar bayağı bi kalabalıktı hafta sonu ise herhalde içerde adım atılmaz.

bayindirmevki
08-10-2010, 23:43
Ortaya duyuru.

Yarın "cumartesi" fuarda olacağım. Selahattin Yımaz beyin standına uğrayacağım. Tanışmak, görüşmek isteyenler öğleden sonra fuarın merkezi bir yerinde toplanabilir. Masaya "Ağaçlar.net" yazan büyük bir kartı görünür biçimde koymak kolaylık olur. Bilgi için Selahattin beyin standına not bırakılabilir. Gayret eden bir birini bulur detaya girmeye gerek yok.

Bilgiler olsun.

Selahattin Yılmaz
09-10-2010, 18:10
Bu gün sevgili bayindirmevki ile görüştük, o sıralarda Todor'larda Kudret ile bilirkte geldiler. Gelmekisteyenler için 4. salon Öz Yeşil Hizmet Fidancılık standındayım.

umutyolcusu
09-10-2010, 23:39
Bu gün biz de fuara gittik.Gerçekten kalabalıktan zor adım atılıyordu.Selahattin beyin standı olduğunu şimdi öğrendim.Ama tohum satışı yoktu.Meyve fidanları görülmeye değerdi.Meraklısına faydalı bir fuardı diyebiliriz.