PDA

View Full Version : Akvaryumda yangın çıktı!

Onur G. HİTİT
26-07-2010, 00:02
Akvaryumlarımın birinde yangın var. Güller cayır cayır yanıyor. :)

Bu akvaryum, taşındıktan sonra kurduğum ilk akvaryum oluyor. Geçici olarak kurduğum, ama daha sonra üşenip de bozmadığım, içinde epey bitki ve endler balıklarının yaşadığı, en az bakım yaptığım akvaryum...

köknar
26-07-2010, 00:09
Güçlü ışığın etkisi olsa gerek. Güzeller...

Onur G. HİTİT
28-02-2011, 02:10
Sağ olun. Yeni fotoğraflar ektedir.

gokturkseyhan
04-12-2011, 20:15
Yüksek ışık ve demir gübresiyle elde edilebiliyor bu renkte güller :) Sağlıklı akvaryumlar..

zmurata
09-12-2011, 08:56
Akvaryumunuz düşük destekli mi?

keskinmercan
04-03-2012, 00:30
beslediğin o yabani lepistesler katil balıklardır. balık yavrularını filan yerler öte yandan yumurtaları yerler. brezilyadan ülkemizdeki bataklıklardaki sivrisinekleri yiyerek ortadan kaldırsınlar diye getirilmişler ve ekosistemi felç etmişlerdir. lütfen beslemeyin o balıkları.

bahtiyar02
04-03-2012, 07:31
Yüksek ışık ve demir gübresiyle elde edilebiliyor bu renkte güller :) Sağlıklı akvaryumlar..
Demir gübresi önereceğiniz bir isim veya marka varmı?

Erdogan
14-07-2012, 14:56
gerçekten çok güzel görünüyor su bitkileri. ben de yapmak isterdim. fanus içinde biraz bitki ile birlikte japon balığı ve salyangoz karides falan koysam durgun tatlı suda yaşarlar mı ?

aslında daha önce japon balığı beslemiştim ama fazla yaşatamadım :/ 6 ayda ölüyorlar. böyle bitkiler koysam güzel kombinasyon olurdu. büyük dörtgen akvaryumları nedense sevemedim çok yer kaplıyorlar. fanus içinde böyle bir şey yapabilsem çok hoş olurdu.

Batuaydin
30-08-2012, 09:28
beslediğin o yabani lepistesler katil balıklardır. balık yavrularını filan yerler öte yandan yumurtaları yerler. brezilyadan ülkemizdeki bataklıklardaki sivrisinekleri yiyerek ortadan kaldırsınlar diye getirilmişler ve ekosistemi felç etmişlerdir. lütfen beslemeyin o balıkları.

Yabani lepises başka şey gambusia başka şey. Sizin bahsettikleriniz gambusia.