PDA

View Full Version : Kütahya Toplantısı (26 Ekim 2008)

some_at
15-10-2008, 11:21
Merhaba Arkadaşlar,
Biz Kütahya’daki arkadaşlar toplanmaya karar verdik.
Toplantının zamanı ve nerede yapılacağını Kütahya başlığında önceden karar verdik.

Toplantımız sadece Kütahya’daki üyelere yönelik değil, tüm üyelere kapımız açıktır. Özellikle komşu illerdeki üyelerimizi de bekliyoruz.

Buluşmanın saatini de (saat:20.00) gibi belirlesek nasıl olur arkadaşlar.

Neler yapacağız nasıl bir toplantı olacak gibi soruların cevabını 2. toplantıda rahat, rahat vereceğim:D
Yer için ayrıntılı bilgi: www.kutahyakonagi.com/

some_at
15-10-2008, 19:16
Geleceklerin listesini buraya aldım.

1) some_at
2) Doğal Doğa
3) Hüseyin OVAK
4) İsmail KAYMAZ
bende gelebilirim.
5) Yeşillim
kısmet gelebilirim

Sebahattin Sargın
15-10-2008, 21:58
Gelmeyi bende çok isterdim, aklım sizde kalacak. Başından beri bir toplantı yapmanızı bekliyordum ama kısmet olmadı ;( Neyse daha çok toplantı yapacağız birlikte, inşallah onlara kısmet olur....

Toplantınızın güzel geçmesi dileği ile....

Sevgiler ;)

sasahin
15-10-2008, 22:53
Hüseyin bey arayıp haber vermese ne zaman öğrenebilirdim bilmiyorum, bir müddettir takip etmiyordum siteyi. Büyük bir aksilik olmazsa o gün kütahya konağında görüşürüz.

1) some_at
2) Doğal Doğa
3) Hüseyin OVAK
4) İsmail KAYMAZ
bende gelebilirim.
5) Yeşillim
kısmet gelebilirim
6) sasahin

Yücel Özlem
16-10-2008, 00:18
Başarılar diliyorum.

Unutulmaz bir tavşanlı gezimiz var.

Aklıma gelmişken,
...Büyük bir aksilik olmazsa o gün kütahya konağında görüşürüz.

Sayın Sasahin, "bir aksilik" olursa arkadaşlara haber vermeyi, lütfen ihmal etmeyiniz.

Doğal Doğa
16-10-2008, 09:19
Sevgili sebo bizim de kalbimiz sizinle. Bu bir ön toplantı olacak, daha sonra kapsamlı bir program hazırlayıp tüm dostların katılabileceği bir toplantı yapmayı düşünüyoruz. O zaman mutlaka bekliyoruz. Sayın Yücel çok teşekkür ederiz ilginize sizleride en kısa zamanda bekliyoruz efendim. Saygılar.

some_at
16-10-2008, 11:29
Dün akşam kütahya konağındaydım. Yetkili birisiyle konuştum durumu anlattım çok samimi karşıladı, gün ve saat belli olduğundan rezervasyon yaptırmayı düşünüyorum.

Sevgili sebo gerçekten çok üzüldüm umarım diğer toplantılara kısmet olur.

Bu toplantıda diğer toplantı nasıl olacak ve nasıl yapılacak, diğer üyelere ve bize daha uygun bir saat ve zaman ayarlamayı düşünüyoruz.

some_at
16-10-2008, 11:33
Sevgili doğal doğa sana sonsuz teşekkür ediyorum, böyle bir organizasyonun kurucusu olduğunuz için. Gerçektende iyi bir toplantı için bir başlangıç şart.

Doğal Doğa
16-10-2008, 13:01
Rica ederim some at. Bir şey yapamadık daha. Esasen biz sana teşekkür ederiz düğmeye siz bastınız. Yarın yalova ya gidiyoruz kısmet olursa. Orada da görüşebildiğimiz arkadaşları da davet edeceğim. Belki katılmak için müsait olan olabilir. Görüşmek üzere....

some_at
17-10-2008, 07:17
1) some_at
2) Doğal Doğa
3) Hüseyin OVAK
4) İsmail KAYMAZ
bende gelebilirim.
5) Yeşillim
kısmetse gelebilirim
6) sasahin

Yokmu arttıran :D
Diğer kütahyalı üyelerede ulaşılıp bu toplantıdan haberdar ettirmeli.

İklimsiz
18-10-2008, 10:35
Yalova Süs Bitkileri Fuarı toplantımıza katılan arkadaşlara sürpriz oldum.

Bana sürpriz ise sayın Hüseyin Ovak ve ortağı Doğal Doğa' nın aramıza katılması oldu :)

Tanıştığıma gerçekten çok memnun oldum.

Gönül, Kütahya toplantısında da bulunmak istiyor :)

fatmadundar
18-10-2008, 14:00
Keşke 22 Ekim değil de ne bileyim 24 ya da 26 Ekim olsaydı:(
Çünkü 25 Ekimde üniversite arkadaşlarıyla Kütahya'da toplanacağız. Yine de İzmirden bir isteği olan varsa bildirsin. Getirmeye çalışırım.
Bizim de 20 Ekim Pazartesi E.Ü. Botanik Bahçesi buluşmamıza katılmak isteyen varsa bekleriz.
Tüm Kütahya'lı arkadaşlara sevgiler, selamlar.

fatmadundar
18-10-2008, 14:04
Sevgili İklimsiz, bir sürpriz de bize yapsanız. Çok mutlu olurduk.

some_at
18-10-2008, 18:36
Sevgili Fatma Dündar Eğer çoğunluğa da uyarsa tarihi sizin için değiştirebiliriz. :D

Sevgili Güler abla gönlünüze ne olur inanın, sizi herzaman bekliyoruz kütahya'ya :D

Arkadaşlar tarihi 26 ekim olarak değiştirelim mi?
Eğer cevabı erken söylerseniz rezervasyonu yaptırmam daha kolay olacak.

ismailkaymaz
18-10-2008, 18:57
26'sı pazara denk geliyor, benim için de iyi olur.

some_at
18-10-2008, 19:03
Arkadaşlar toplantı saat yine 20.00 de olacak. Çünkü ben pazar günüde çalışıyorum. Saatin 20.00 olması umarım problem yapmaz.

Toplantının gününün değişmesi yarın belli olur sanırım.

yeşillim
19-10-2008, 10:03
Bana 26 sı haftasonu olmasından dolayı daha uygun bir tarih gibi geldi.

some_at
19-10-2008, 18:45
Diğer üyelere mesaj atıp tarih 26 ekime alınabilir sanırım.

some_at
19-10-2008, 18:49
Arkadaşlar toplantı tarihi 26 Ekim'e alındı.

fatmadundar
19-10-2008, 19:14
Arkadaşlar inceliğiniz için teşekkürler. Şartlarınızı zorlamanızı istemem. Ben öyle olsaydı ben de katılırdım demek istedim. Zaten akşam saat 20.00 olursa yine bize uymaz, çünkü ertesi gün eşim işe gidecek.
Çok teşekkür ederim. Siz yine kendinize göre organize edin.

some_at
21-10-2008, 10:53
Sevgili Dundar, pazar tüm üyelere göre uygun bir vakit, keşke size de uygun olabilseydi.

Bu toplantıda tanışmak kısmet olmazsa bakarsınız başka bir yerde başka bir toplantıda olur. Biz bir aileyiz her zaman hep beraberiz.

Toplantının pazar günü olduğundan haberdar olan üyeler bana mesaj atarlarsa çok sevineceğim. Haberi olanlar:
1) Yeşillim
2)doğal doğa
3) ismail kaymaz

Sasahin , Hüseyin ovak eğer toplantının değiştiğini öğrendiyseniz beni haberdar edin.

fatmadundar
21-10-2008, 20:12
Evet some at, gönüller bir olunca başka zaman, başka bir yerde de buluşabiliriz. İzmir toplantılarına bekleriz.

sasahin
22-10-2008, 15:57
haberim oldu şimdi. yine bir aksilik olmazsa katılıcağımı belirtiyorum...
Hüseyin bey'e de telefonla ulaşabilirsem, haber veririm.

sasahin
22-10-2008, 16:02
aradım haber vereyim diye, zaten haberi olmuş Hüseyin Beyinde...

Doğal Doğa
22-10-2008, 18:51
Toplnatı listesini tekrar yazabiliriz o zaman

1. Some at
2. İsmail Kaymaz
3. Yeşilim
4. Saşahin
5. Doğal Doğa
6. Hüseyin OVAK

sanırım unuttuğum yoktur. Yakın illerden de katılabilecek olan olursa onlara davetimizi bir kez daha tekrar edelim. Tüm dostları bekliyoruz.

some_at
23-10-2008, 18:23
Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler sayın Şahin,

Toplantıya iş arkadaşlarımıda davet ettim. İki arkadaşım gelmeyi seve seve kabul etti. Umarım yeni doğa dostlarımız olurlar.

1. Some at( Atilla Bülbül )
2. İsmail Kaymaz
3. Yeşilim
4. Saşahin
5. Doğal Doğa
6. Hüseyin OVAK
7. Özkan erken (iki kişi gelecekler)

Doğal Doğa
24-10-2008, 07:46
Çok iyi olur some at doğa dostlarının artması en büyük temennimiz. Teşekkür ederiz...

some_at
24-10-2008, 11:33
Şimdilik toplantıya geleceklerin listesi
2. İsmail Kaymaz
3. Yeşilim ve eşi
4. Saşahin
5. Doğal Doğa
6. Hüseyin OVAK
8. Kenan Ilgat (kısmetse gelirim)

Rezervasyon yapıldı.

Doğal Doğa
24-10-2008, 12:48
Harika çok güzel bir liste inşallah daha da artacak. Sebo nun kulakları çınlasın. Neredeyse bursa toplantısına yaklaşıyoruz.:)

Doğal Doğa
25-10-2008, 20:30
2. İsmail Kaymaz
3. Yeşilim ve eşi
4. Saşahin
5. Doğal Doğa
6. Hüseyin OVAK
8. Kenan Ilgat (kısmetse gelirim)
9. Betül hanım ve eşi sinan bey de büyük ihtimalle katılacaklar

some_at
26-10-2008, 13:33
Gerçektende herşey harika gidiyor.

Doğal Doğa
27-10-2008, 10:16
Hepinize merhaba dostlar. DÜn gece Kütahya konağının otantik atmosferi içinde ilk Kütahya toplantısını yapmış bulunuyoruz. Toplantıya Some at ve iki arkadaşı, İsmail Kaymaz ve arkadaşı Talat Bey, Hüseyin Ovak ve misafirleri Betül hanım ve eşi Sinan Bey ve güzel kızları başak(pasak), Yeşillim ve eşi Bekir bey katıldı. Yeşillim ve eşi Bekir bey erken kalkmak zorunda kaldılar ama yinede katılımları bizim için çok anlamlıydı. Some at arkadaşlara sarı domates ve mum çiçeklerini dağıttı.:) Ağaçlar net toplantı klasikleri burada da yaşandı yani. Ağaçlar netin sihiri olduğuna inandığım mümtaz insanlarla tanışmak çok keyifliydi. Hepsi birbirinden değerli dostlarla birarada olmak büyük mutluluktu . Sanırım ikinci toplantımız daha katılımlı ve uzun olacak. Hepinize saygılar.

ismailkaymaz
27-10-2008, 12:32
Merhaba;
Dün gece güzel bir tanışma toplantısı oldu. Toplantı, Ağaçlar.net'in nezih insanların sitesi olduğunun göstergesiydi. İkinci toplantımızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Hüseyin Ovak
28-10-2008, 09:25
Merhabalar;
Kütahya konağındaki toplantıda birkez daha teyit edildi ki, agaçlar net üyeleri gerçekten çok seviyeli saygın,doğa aşığı insanlar ve bu insanlar arsında bulunmak benim için de büyük bir onur...İyi ki varsın agaçlar net...

some_at
28-10-2008, 10:50
Küçük ekmek kırıklarını takip edeceksin, patikalardan vadilerden geçeceksin korkma yolu takip et. Vadinin sonunda küçük bir köyle karşılaşacaksın orada karşına dev kargalar çıkacak kara bulutları yarıp uçarken çıkardıkları sert rüzgarlara karşı duracaksın. Sığınacak çok ev varken sen savaşmayı deneyeceksin çünkü sen bir şövalyesin, tek başına kalacaksın anlaşılmayacaksın ve sonunda buğday tarlalarının arkasındaki Su dağına varacaksın. Su dağında yalnız olmadığını senin gibi birçok şövalyenin olduğunu göreceksin. Ekmek kırıklarını yemeye çalışan ve gideceğin yolu yok etmeye çalışan kargalara karşı savaşacaksın.

Su dağında yalnız olmadığı gördüm. İçeriye girer girmez, kargalara karşı savaş açmış güler yüzlü birçok şövalye ile karşılaştım. İsimleri teker, teker soruyor ve kim, kim diye hızlı, hızlı düşünmeye çalışıyordum. Sevgili Yeşilim’i gördüm gözleri ışıl, ışıl ve mutlu. Hemen beni tanıdı, mum çiçeğinin büyüdüğünü ve gayet sağlıklı olduğunu söyledi. Erken kalktıklarından fazla konuşamadık. Sonra yavaş, yavaş muhabbeti dinlemeye başladım ama benim aklımdaki şövalyelerin kimler olduğuydu. (Hüseyin beyin deyişiyle) Altınları topluyor ve şövalyeleri tanımaya çalışıyordum. Bu durumu çok çabuk fark etti doğal doğa iyi bir izlenimi var. :) Ben doğal doğa deyip tanışmaya başladık.

Gerçektende Su dağı(agaclar.net) aynı hislere sahip insanların bitkileri seven değer veren, insanlığı seven değer veren, doğayı seven değer veren insanların toplandığı bir yer.

sasahin
28-10-2008, 16:23
Merhabalar, toplantıya katılamadığım için gerçekten çok üzüldüm, ki kütahya başlığı altında ilk toplanalım diyenlerden biri idim. Hafta sonu sağlıkla ilgili bir nedenden dolayı şehir dışında idim... Hüseyin bey arasa idi daha erken gelir katılırdım toplantıya :)
Neyse bir sonraki toplantı hakkında konuşuldu mu hiç? :)

yeşillim
28-10-2008, 20:26
Merhaba;

Uzun kalamadık ama, eşim ve ben kısa da olsa tanışmamızdan dolayı memnunuz.

Hüseyin Ovak
30-10-2008, 08:50
Merhabalar, toplantıya katılamadığım için gerçekten çok üzüldüm, ki kütahya başlığı altında ilk toplanalım diyenlerden biri idim. Hafta sonu sağlıkla ilgili bir nedenden dolayı şehir dışında idim... Hüseyin bey arasa idi daha erken gelir katılırdım toplantıya :)

Sayın sasahin;
Siz toplantıyı yakından takip ettiğiniz için kesin geleceğinizi düşünmüştük...Ancak toplantıda sizi göremeyince (herhalde önemli bir işi çıktı diye düşünüp) sizi arayıp rahatsız etmek istemedik...Bir daha ki toplantı elbette konuşuldu...Haziran gibi ancak çok daha büyük bir organizasyon bekliyoruz Sayın some at' den....Tabii sizi de mazeretsiz bekliyoruz o toplantıya...:) Saygılar...

some_at
30-10-2008, 12:24
Merhaba;

Uzun kalamadık ama, eşim ve ben kısa da olsa tanışmamızdan dolayı memnunuz.

Bizde sevgili yeşilim, gayet güzel bir toplantı oldu.

Doğal Doğa
30-10-2008, 12:27
Fotoğraflar vardı some at yükleyemediniz mi acaba?

some_at
30-10-2008, 17:57
Fotoğraflar
1. (http://www.agaclar.net/galeri/showimage.php?i=21652)
2. (http://www.agaclar.net/galeri/showimage.php?i=21576&c=)
Fotoğrafları galeriye yüklemiştim buraya link verecektim tenbelliğimden bu zamana kaldı :D

some_at
30-10-2008, 18:28
Büyük geçmiş olsun sevgili sasahin. Bir sonraki toplantıyı aramızda konuştuk karara bağladık.

Sayın sasahin;
Bir daha ki toplantı elbette konuşuldu...Haziran gibi ancak çok daha büyük bir organizasyon bekliyoruz Sayın some at' den.

Evet Hüseyin bey bir sonraki toplantıyı büyük bir organizasyon olarak yapacağız. Organizasyon büyük olacağından ve diğer illerdeki üyeleride davet edeceğimizden tarihi biraz daha önceden haber vereceğiz.

sasahin
02-11-2008, 18:49
Saolun arkadaşlar geçmiş olsun dilekleriniz için... Haziranda ki büyük toplantı canım... biz ondan önce yine küçük 1-2 toplantı yapabiliriz aramızda, mesela Hüseyin beyin bahçede kar üzerinde sucuk falan fena mı olurdu :)

Doğal Doğa
04-11-2008, 21:38
Çok iyi olur sayın şahin doğru söze ne denir. Sucuklarıda çamlıcadan alırız.:)

Hüseyin Ovak
04-11-2008, 21:56
Saolun arkadaşlar geçmiş olsun dilekleriniz için... Haziranda ki büyük toplantı canım... biz ondan önce yine küçük 1-2 toplantı yapabiliriz aramızda, mesela Hüseyin beyin bahçede kar üzerinde sucuk falan fena mı olurdu :)

Sayın sasahin;
hele bir kar yağsın sucuğun lafı mı olur...