agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Bonsai > agaclar.net Bonsai Eğitimleri > Antalya Bonsai Atölye Çalışmaları
(https)

Beğeni Düzeni207Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-02-2014, 10:36   #1
Ağaç Dostu

nicholai hel's Avatar

Giriş Tarihi: 27-09-2010
agaclar.net, 2.Antalya Bonsai Sevenler Buluşması (9 Mart 2014 Pazar)

antalya-mart.jpg

Tarih: 9 Mart 2014 Pazar

Saat:
12:00 - 17:00

Yer: Doğuyaka Mah. Gazi Blv. 1210 Sokak girişi No: 2
(Orman Fidanlığı karşı çaprazı, Eksper Peyzaj karşısı) Can Tropikal Çöl gülü Serası
MERKEZ / ANTALYA

Laura AVM'den buluşma noktamıza yol tarifi

İçerik: Bu ilk buluşmamızda esas amacımız öncelikle birbirimizi tanımak olacaktır.

Ardından bonsai üzerine genel sohbetlerle birlikte, doğru aday ağaçları seçmenin önemi ve püf noktaları, ağaçta stil belirleme gibi konuları tartışırız. Getireceğimiz ağaçlar üzerinde budama, telleme gibi temel bir takım tekniklerin teorik ve pratik çalışmalarını yaparız.

Ağaçlarınız hakkında farklı fikirler almak, merak ettiklerinizi öğrenmek, düşüncelerinizi paylaşmak, farklı uygulamalar için yardım almak istiyorsanız, bu etkinlik sizin için uygun bir fırsat olacaktır.

Daha sağlıklı, daha mutlu ağaçlar için çaba gösteren tüm üyelerimizle buluşmak dileğiyle…

Sorularınız için 532-246 84 60 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Düzenleyen Harun Parlak : 03-03-2014 saat 20:33 Neden: Mekan adı ekleme
nicholai hel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-02-2014, 11:46   #2
Ağaç Dostu

badrobot's Avatar

Giriş Tarihi: 25-08-2011
Sn.nicholai hel.
Hayırlısı olsun. Umarım geniş katılımlı ve verimli bir toplantı olur.
Bu toplantının modratörü siz mi olacaksınız?

Deniz Hayman beğendi.
badrobot Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-02-2014, 12:13   #3
Ağaç Dostu

nicholai hel's Avatar

Teşekkür ederim Sn. badrobot.

Evet, moderatörlüğünü ben yapacağım. Benim de bu konudaki ilk deneyimim olacağı için adına "atölye" değil, bu seferlik "buluşma" demeyi uygun gördüm.

Bu çok az tanınan hobiye gönül vermiş az sayıdaki hobiciler olarak birbirimizi tanımamız gerektiğine inanıyorum.

Amacım Antalya'da bir "Bonsai Topluluğu" yaratmak, ihtiyaç duyduğumuz noktalarda birbirimizden destek alma imkanı oluşturmak, kendimizi geliştirirken diğer meraklılara ve hobinin kendisine, "ağaçlara" faydalı olabilmek.

Potansiyel olarak buna sahip olduğumuzu düşünüyorum.
Gerçeğe dönüşümü nasıl olacak, zamanla göreceğiz...

Eski 07-02-2014, 13:01   #4
Ağaç Dostu

Sakaki's Avatar

Giriş Tarihi: 06-06-2010
Umarım devamı katılımcı sayısını artırarak gelir!
Başarılar diliyorum sn nicholai hel!

Sakaki Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-02-2014, 13:53   #5
Ağaç Dostu

badrobot's Avatar

Sn.nicholai hel.
Sizin moderatör olduğunuza gönülden sevindim. Sizi tanıdığım kadarıyla deneyimlerinizin azımsanacak bir tarafı yok. Kesinlikle bu işi çok rahat götürebilirsiniz. Sadece azıcık cesaret diyorum o kadar. Bol şans.

Düzenleyen badrobot : 07-02-2014 saat 15:58
Eski 07-02-2014, 14:28   #6
Ağaç Dostu

nicholai hel's Avatar

Sn. Sakaki, teşekkürler.

Evet umuyorum süreklilik sağlarız ve her çalışmamızda daha da çoğalırız.
Size de ilkini yarın gerçekleştireceğiniz Adana çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Sn. badrobot, teşekkür ederim. Daha ilk haftalarındayım görevimin, alışmaktayım.
Umarım hem bu görevde hem de Antalya grubumuzda elimden gelen faydayı sağlayacağım.

Sakaki ve Deniz Hayman beğendi.
Eski 07-02-2014, 15:41   #7
Ağaç Dostu

seccomann01's Avatar

Giriş Tarihi: 11-01-2014
Sn. sakaki ve nicholai hel siz vatanın bir ucundasınız onun için işimden dolayı katılamıyorum yakınlardaki bir etkinliğe gitmeyi düşünüyorum takipteyim yalnız inşallah sizlerin de çalışmalarına katılacağım elbet bir gün olacak......

seccomann01 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-02-2014, 15:53   #8
Ağaç Dostu

badrobot's Avatar

Aslına bakarsanız Manisa'da potansiyel olabileceği düşüncesindeyim. Böyle toplantılarda tanışmış olmak, bir başkasının da bu sanatı sevdiğini değer verdiğini bilmek bile eminim herkeste bir mutluluk, bir motivasyon yaratır. Manisa'dada Bonsai severlerin birgün toplanabileceğini hayaletmek istiyorum.

Eski 07-02-2014, 16:10   #9
Ağaç Dostu

seccomann01's Avatar

Giriş Tarihi: 11-01-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi badrobot Mesajı Göster
Aslın bakarsanız Manisa'da potansiyel olabileceği düşüncesindeyim. Böyle toplantılarda tanışmış olmak, bir başkasının da bu sanatı sevdiğini değer verdiğini bilmek bile eminim herkeste bir mutluluk, bir motivasyon yaratır. Manisa'dada Bonsai severlerin birgün toplanabileceğini hayaletmek istiyorum.

Ben yapayım desem kime ne anlatacağız o kadar bilgimiz yok daha çok yeniyiz bilgili becerikli gerçekten faydalanabileceğimiz öğrenebileceğimiz bir kişiden böyle bir seminerin ya da bilginin aktarılması gerektiğini düşünüyorum onun için

Toplantı olsun ya da yapılsın katılırız.

seccomann01 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-02-2014, 19:18   #10
Ağaç Dostu

badrobot's Avatar

Sn.seccomann01.
İllaki bonsai konusunda çok derin bilgi sahibi olan birilerinin olması ve bir dizi seminerler vermesi gibi olayların olması gerekmiyor. Elbette fırsat ve imkanlar bulunduğu takdirde işin ehli insanlarda getirtilmeye ve seminerler verdirilmeye çalışılır. Bu aşamaya kadar Antalya toplantısında da olduğu gibi kendi içimizdede tanışır ve eğrisiyle doğrusuyla çalışmalar, paylaşımlar yapılır. Karşılıklı tanışmalar olursa o zamandan sonra takım çalışmalarıyla daha etkin organizasyonlar yapılabileceğini düşünüyorum.

Eski 07-02-2014, 19:34   #11
Ağaç Dostu

Harun Parlak's Avatar

Giriş Tarihi: 19-01-2007
Galeri: 22
Hadi Hayırlısı sayın nicholai hel. İnanıyorum ki Antalya daki bonsa sanatına ilgi duyan arkadaşlar kısa sürede organize olup beraberce güzel yollar alacaktır.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi badrobot Mesajı Göster
Aslına bakarsanız Manisa'da potansiyel olabileceği düşüncesindeyim. Böyle toplantılarda tanışmış olmak, bir başkasının da bu sanatı sevdiğini değer verdiğini bilmek bile eminim herkeste bir mutluluk, bir motivasyon yaratır. Manisa'dada Bonsai severlerin birgün toplanabileceğini hayaletmek istiyorum.
Sayın badrobot ve seccomann01. Bu tür toplantıları eminim ki bir araya gelmeye niyet edin yeterki. Mutlaka hep beraber birşeyler yapabilirsiniz. Eğer bizlerin ilk toplantılarını incelerseniz bu gün sizlerin paylaşımları kadar da tecrübemizin olmadığını görürsünüz.
Siz başlayın eminim oradaki arkadaşların bir birlerine aktaracakları bilgiler ve tecrübeler mutlaka olacaktır. İllada bu işi iyi bilen ya da bildiğini sanan kişilerin anlatması şart değil. Sadece toplandığınızda bir birinizi tanıyın bu güne kadar olan tecrübelerinizi paylaşın paylaştıkca tecrübelerinizin artacağı kesin.

İleride imkanlarımız geliştikce Türkiyedeki bonsaici arkadaşlar beraberlikler oluşturdukça çeşitli illerdeki arkadaşların da bir araya gelerek hafta sonunu beraberce geçirip tecrübelerini paylaşıp eğlenceler sergiler vs yapılacağına inanıyorum. Geç te olsa olacak inşallah bu tür gelişmeler.

Önemli NOT
Bu tür toplantılarda bire bir anlatımlar ve çalışmaları görerek edinilen bilgiler forumlarda yazışma ile anlatılanlardan çok çok daha verimli olduğu kesin.

betito, Nail, can17can ve 6 kişi beğendi.
Harun Parlak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-02-2014, 20:13   #12
Ağaç Dostu

can17can's Avatar

Giriş Tarihi: 27-01-2008
Harun hocam sizde olsanız harika olur. İnşallah bir vesile olurda sizi de aramızda görürüz.

Düzenleyen can17can : 10-02-2014 saat 20:19 Neden: imla
can17can Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-02-2014, 21:44   #13
Ağaç Dostu

Harun Parlak's Avatar

Giriş Tarihi: 19-01-2007
Galeri: 22
Kısmet te varsa neden olmasın. Ayrıca sizleri görmek ve sohbet etmeyi beraber çalışmayı bende çok isterim. İnanıyorum ki sizler orada güzel bir toplantı ve çalışma gerçekleştireceksiniz sürekli devamını dilerim.

Harun Parlak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-02-2014, 13:33   #14
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 27-03-2011
Bol katılımlı,hoş sohbetli,eğitici,yeni dostluklara ve paylaşımlara bir basamak olması temennisiyle organizasyona ve yeni moderatörümüze başarılar dilerim.Orada görüşmek üzere..

07sçs07 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-02-2014, 22:26   #15
Ağaç Dostu

iocaktan's Avatar

Giriş Tarihi: 01-12-2012
Sayın nicholai hel,
Öncelikle moderatörlüğünüz hayırlı olsun. Gördüğüm kadarıyla hızlı girmişsiniz, tanışma toplantısı gerçekten çok iyi bir fikir. Şehrimizde bir bonsai topluluğu oluşması hepimiz için gerçekten çok faydalı olacaktır.Herkesin birbirinden ve sizden öğreneceği çok şeyler olacaktır. Bilgi paylaşıldıkça çoğalır.
bu tanışma toplantısının, arkadan gelecek olan çok verimli atölye çalışmalarına öncülük etmesini diliyor ve temenni ediyorum.

iocaktan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-02-2014, 23:10   #16
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 11-07-2008
bir manim olmazsa aranızda olmaktan memnun olacağım.
şimdiden organizasyon için teşekkürler.
özellikle trevanian meraklısı moderatörümüzü merak ediyorum

space_frog Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-02-2014, 08:51   #17
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-07-2013
umarım bir işim çıkmazda aranızda olurum. tüm imkanları zorlayacağım bunun için. katılamazsamda şimdiden organizasyon için emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum.

murat doğan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-02-2014, 09:21   #18
Ağaç Dostu

nicholai hel's Avatar

Desteğiniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim değerli dostlar.

O halde şu an için böyle görünüyoruz:

1 - nicholai hel
2 - can17can
3 - 07sçs07
4 - iocaktan
5 - space frog
6 - murat doğan

Bu arada, beş buçuk yıllık bir üyemizin ilk mesajının bu konuda geldiğini görmek de ayrı bir mutluluk oldu benim için.

Deniz Hayman beğendi.
Eski 14-02-2014, 10:53   #19
Yeni Üye

succuleta's Avatar

Giriş Tarihi: 24-01-2014
Merhaba

Ben de bu atölye çalışmasına katılmak istiyorum. Bi tane bonsaim var ama onu severek besliyorum. Ben daha çok sukulent hastasıyım yine de katılıp bilgilenmeyi belki de bonsai çeşitliliğimi çoğaltmak isterim

ilgilenirseniz instagram'dayım >>> succuleta

succuleta Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-02-2014, 11:10   #20
Ağaç Dostu

Arkadaşlar aslında bonsai konusunda meraklı bir çok insan vardır sanıyorum. en azından sempatisi olan ama ilk adımı atmayan **** atamayan, **** nereden başlayacağını bilemeyen insanlar vardır. Ben kendimi bildim bileli bonsai konusuna karşı bir sempatim vardı. ve icraata geçişim bir arkadaşım sayesinde oldu. benim için başlamama bu sebep oldu. herkes içinde bir ilk adım gerekiyor. işte bu açıdan bu toplantılar çok önemli. nicolai hel arkadaşımızın öncü olduğu bu toplantıya katılım konusunda bu durumda çevremizde olan insanların katılımını sağlamalıyız. çünkü herkes bu forumun üyesi değil, dolayısıyla etkinliğin duyurulması konusu bu forumla sınırlı kalınca, katılımda sınırlı kalıyor. Bu anlamda neler yapabileceğimizi de yapılacak toplantıda konuşmak gerekir sanırım. mesela forum üyelerimizden sevgili tourkana çok cazip ve uygun fiyatlarla bu işin ticari yönünüde yapıyor diye biliyorum. yine yanlış hatırlamıyorsam bonsaisan saksı üretimi ve temini yapıyor. Onlardan eğer var ise, bu bölgede ürün gönderdikleri kişilerin bilgileri istenip o kişiler bu etkinlikten haberdar edilebilir. tourkana ve bonsaisan da bu işe gönül vermiş insanlar sonuç olarak. bu konuda yardımcı olurlar heralde. yine diğer üyelerimiz bu bölgede yaşayan tanıdıklarına bilgi verebilirler. Aslında tüm forum üyelerine bu anlamda görev düşer bence. ben bir izmirli olarak buradan haberdar olduğum izmirdeki tüm etkinlikleri izmirde yaşayan arkadaşlarıma iletiyorum mesela.

Eski 14-02-2014, 20:32   #21
Ağaç Dostu

nicholai hel's Avatar

Sn. succuleta, bonsainizle birlikte bekliyoruz o halde sizi de.

Toplantıyı gerçekleştireceğimiz yerde de bol miktarda sukulent çeşidi olacak, mutlaka ilginizi çekeceklerdir.

Ayrıca Portulacaria Afra cinsi ağaçlardan oldukça göz dolduran bonsai örnekleri çıkarılabilmekte, benim de üzerinde çalıştığım bir tür, eğer henüz yoksa mutlaka edinmelisiniz derim.

Bu arada instagram paylaşımlarınız harika.

Evet son listemiz şu şekilde:

1 - nicholai hel
2 - can17can
3 - 07sçs07
4 - iocaktan
5 - space frog
6 - murat doğan
7 - succuleta
8 - Mümtaz Elmacı

Mümtaz Bey bugün bana telefonla ulaşarak katılmak istediğini belirtti.

Benim misafirlerimle de birlikte baktığımızda şu an listemiz 10 kişiyi bulmuş durumda.

Deniz Hayman beğendi.
Eski 14-02-2014, 21:17   #22
Ağaç Dostu

nicholai hel's Avatar

Sn. murat doğan,

Düşüncelerinize katılıyorum. Amacımız zaten bu güzel hobiyi mümkün olduğunca, sağlıklı şekilde yaygınlaştırabilmek. Hayranlık duyan, meraklı olan herkesin bu hobiye başlamasını ve sonrasında bilinçli şekilde sürdürebilmesini sağlamak.

Sayın tourkana'nın zaten toplantımızla ilgili bilgisi var. Eğer Antalya'dan bonsaiye ilgi duyan tanıdıkları varsa mutlaka çalışmamıza yönlendirecektir.

Aslında bu ilk toplantımız için katılım talepleri şu an hiç de fena gitmiyor. Önümüzdeki yaklaşık bir aylık süreçte sayımız daha da artacaktır.

Elbette isteyen her üyemiz, istediği misafirini de yanında getirmekte özgür. Sadece önceden bana bilgi verilmesi, toplam sayıyı belirlememiz ve organizasyonu planlamamız konusunda faydalı olacaktır.

Bakalım, bu ilk buluşmamızı bir gerçekleştirelim, dediğiniz gibi orada da ilerisi ve şehrimizde bonsai hobisinin gelişimi için düşüncelerimizi paylaşır, bir yol haritasının genel hatlarını çıkarırız.

Desteğiniz için teşekkür ederim.
Görüşmek üzere...

Deniz Hayman beğendi.
Eski 15-02-2014, 10:44   #23
Ağaç Dostu

Ben Alanyada yerel basınla bir görüşeyim. Bir rica ederim radyo programları aralarında spotlar halinde geçebilirler mi sorarım. Aslında alanyada olsa yerel gazetelerde de haber yaptırabilirdik. Bakalım imkanları zorlayalım.

Deniz Hayman beğendi.
Eski 15-02-2014, 11:36   #24
Yeni Üye

succuleta's Avatar

Giriş Tarihi: 24-01-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nicholai hel Mesajı Göster
Sn. succuleta, bonsainizle birlikte bekliyoruz o halde sizi de.

Toplantıyı gerçekleştireceğimiz yerde de bol miktarda sukulent çeşidi olacak, mutlaka ilginizi çekeceklerdir.

Ayrıca Portulacaria Afra cinsi ağaçlardan oldukça göz dolduran bonsai örnekleri çıkarılabilmekte, benim de üzerinde çalıştığım bir tür, eğer henüz yoksa mutlaka edinmelisiniz derim.

Bu arada instagram paylaşımlarınız harika.

Evet son listemiz şu şekilde:

1 - nicholai hel
2 - can17can
3 - 07sçs07
4 - iocaktan
5 - space frog
6 - murat doğan
7 - succuleta
8 - Mümtaz Elmacı

Mümtaz Bey bugün bana telefonla ulaşarak katılmak istediğini belirtti.

Benim misafirlerimle de birlikte baktığımızda şu an listemiz 10 kişiyi bulmuş durumda.
Sukulent çeşitlerinin olduğunu duymak harika. Ben de yakınımda bonsai ve sukulent seven herkese bu toplantıyı duyurmaya çalışacağım. Umarım katılımın artmasına katkı sağlarım.
Portulacaria Afra cinsini bilmiyorum. Daha doğrusu bitkilerin latince isimleri konusunda çok cahilim. En kısa sürede o cahilliğimi yok etme çalışmalarına başlayacağım.
Vakit ayırıp instagram sayfama da göz attığınız için teşekkür ederim.

Deniz Hayman beğendi.
succuleta Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-02-2014, 13:11   #25
Ağaç Dostu

nicholai hel's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi murat doğan Mesajı Göster
Ben Alanyada yerel basınla bir görüşeyim. Bir rica ederim radyo programları aralarında spotlar halinde geçebilirler mi sorarım. Aslında alanyada olsa yerel gazetelerde de haber yaptırabilirdik. Bakalım imkanları zorlayalım.
Sn. murat doğan,
Bu organizasyonu agaclar.net Antalya Bonsai Sevenler Buluşması olarak planlıyoruz. Amacımız forum üyelerimizin bir araya gelerek tanışmaları, çalışmalarını paylaşarak birbirlerinden fikir almaları. Elbette henüz hiçbir çalışması olmayan meraklıları ve üyelerimizin misafirlerini de bekliyoruz. Fakat bu ilk buluşmamız bir seminer değil, belirli bir sunum programımız yok. Zaten içimizde ben de dahil olmak üzere seminer verebilecek tecrübede bir üyemiz de bulunmuyor.

Sanıyorum bu ilk buluşmamızda 10 kadar forum üyemiz ve diğer misafirlerimizle birlikte 15-20 kişi kadar olacağız. Bu da hem ilk buluşmamız için hem de organizasyonu gerçekleştireceğimiz yerdeki imkanlarımız için yeterli bir sayı olacaktır.

Önerileriniz çok güzel, ilerisi için mutlaka faydası olacaktır. Bu toplantımızda da "ilerisi için neler yapabiliriz" konusuna biraz zaman ayırır, fikirlerimizi paylaşırız.

Önce bir kendi içimizde tanışıp organize olalım, sonrasında genele açılmak için hep birlikte kafa yoralım derim.

Orada görüşmek üzere...

Eski 17-02-2014, 00:28   #26
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 11-03-2013
Ben de atölye çalışmasına katılmak isterim hemde çok

bakiye Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-02-2014, 15:27   #27
Ağaç Dostu

nicholai hel's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bakiye Mesajı Göster
Ben de atölye çalışmasına katılmak isterim hemde çok
Çok seviniriz.

1 - nicholai hel
2 - can17can
3 - 07sçs07
4 - iocaktan
5 - space frog
6 - murat doğan
7 - succuleta
8 - Mümtaz Elmacı
9 - bakiye

Deniz Hayman beğendi.
Eski 17-02-2014, 17:08   #28
Ağaç Dostu

sagol's Avatar

Giriş Tarihi: 26-02-2011
Hayırlı olsun Sayın nicholai hel. Başarılı bir çalışma olacağına inanıyorum.
Adana, Antalya, Manisa, İstanbul,.. ile hızlı bir açılış yapıldı bu sene, gerisi gelir inşallah.

İyi çalışmalar dilerim....

sagol Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-02-2014, 18:14   #29
Ağaç Dostu

badrobot's Avatar

Katılımcı listelerine şöyle bir bakınca sayıların oldukça iyi olduğunu görüyorum. Böyle katılımcılar oldukça ve hatta sayılar daha da arttıkça toplantıların tüm illere yayılarak bu hızlı ivmenin devam edeceğini düşünüyorum.

Eski 17-02-2014, 23:15   #30
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nicholai hel Mesajı Göster
Sn. murat doğan,
Bu organizasyonu agaclar.net Antalya Bonsai Sevenler Buluşması olarak planlıyoruz. Amacımız forum üyelerimizin bir araya gelerek tanışmaları, çalışmalarını paylaşarak birbirlerinden fikir almaları. Elbette henüz hiçbir çalışması olmayan meraklıları ve üyelerimizin misafirlerini de bekliyoruz. Fakat bu ilk buluşmamız bir seminer değil, belirli bir sunum programımız yok. Zaten içimizde ben de dahil olmak üzere seminer verebilecek tecrübede bir üyemiz de bulunmuyor.

Sanıyorum bu ilk buluşmamızda 10 kadar forum üyemiz ve diğer misafirlerimizle birlikte 15-20 kişi kadar olacağız. Bu da hem ilk buluşmamız için hem de organizasyonu gerçekleştireceğimiz yerdeki imkanlarımız için yeterli bir sayı olacaktır.

Önerileriniz çok güzel, ilerisi için mutlaka faydası olacaktır. Bu toplantımızda da "ilerisi için neler yapabiliriz" konusuna biraz zaman ayırır, fikirlerimizi paylaşırız.

Önce bir kendi içimizde tanışıp organize olalım, sonrasında genele açılmak için hep birlikte kafa yoralım derim.

Orada görüşmek üzere...
Tabii ki olur. Nasıl arzu ederseniz öyle yapalım. Öyleyse ben şimdilik çalışmaları askıya alıyorum.

Deniz Hayman beğendi.

Etiketler
antalya, bonsai, buluşma, organizasyon

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 03:12.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024