agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Agaclar.net'ten Duyurular (http://www.agaclar.net/forum/agaclar-netten-duyurular/)
-   -   “Topraklarımızın ve Ormanlarımızın Dostları Teşekkür Belgesi” aldık... (http://www.agaclar.net/forum/agaclar-netten-duyurular/7315.htm)

malina 22-01-2008 12:56

“Topraklarımızın ve Ormanlarımızın Dostları Teşekkür Belgesi” aldık...

21 Ocak 2008
Sayı: B/2008- 9
Konu: “Topraklarımızın ve Ormanlarımızın Dostları” teşekkür belgesi

BASINA

TOPRAKLARIMIZIN VE ORMANLARIMIZIN DOSTLARI’NA TEŞEKKÜR EDİYORUZ!

Derneğimiz her sene, kırsal çevre alanında olumlu örnek olarak gösterilebilecek başarılı çalışmalarda bulunan kişi veya kuruluşlara “Topraklarımızın ve Ormanlarımızın Dostları Teşekkür Belgesi” veriyor. Bu belgeye aday olabilmek ya da gösterilebilmek için adayların teşekküre değer gösterilen çalışmalarının kamuya yararlı, sıradışı, geliştirici olmasının yanısıra gönüllü olarak gerçekleştirilmesi koşulu aranıyor. 2007 yılı adayları ilk defa Derneğimiz ve ilgili üç demokratik kitle örgütü temsilcilerinden oluşan bir komisyon tarafından belirlenmiştir.

Teşekkür Belgesi almaya uygun görülen kişi ve kuruluşlar şunlardır:
1. Topraklara, ormanlara ve sulara zarar veren altın aramacılığı ve siyanürle altın işletmeciliği girişimlerine karşı yurdumuzun çeşitli yerlerinde mücadele veren ”Türkiye Çevre Platformu”,

2. Ağaçlar.Net adlı internet sayfasını düzenleyerek, ağaçların ve ormanların tanıtılmasına ve sevdirilmesine katkı sağlayan ”Vildan Özfenerci”,

3. Özverili ve ödünsüz görev anlayışıyla, Haymana ilçesinde orman oluşumuna ve korunmasına katkı sağlayan "Mehmet Gündoğan".
25 Ocak 2008 tarihinde saat 19.00’da Derneğimiz Hıfzı Veldet Velidedeoğlu İşliği’nde yapılacak olan törenle kendilerine Teşekkür Belgeleri takdim edilecektir. Katılımınızı ve kamuoyuna duyurmanızı bekleriz.

2008 yılı Teşekkür Belgesi aday önerileriniz için önbilgi ve başvuru formlarını www.kirsalcevre.org.tr adresinden alabilir veya kirsalcevreormancilik@yahoo.com e-posta adresinden isteyebilirsiniz. Adaylık/aday önerilerinizi, aday hakkında dolduracağınız bilgi formuyla 1 Aralık 2008 gününe değin posta/e-posta veya faks ile Derneğimize ulaştırabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Ahmet Demirtaş
Yönetim Kurulu Başkanı

TÖREN YERİ:
Kırsal Çevre ve Ormancılık Sorunları Araştırma Derneği
Bestekar Sok. 30-8, Kavaklıdere Ankara
Tel/faks: 0 312 425 94 14
e-posta: kirsalcevreormancilik@yahoo.com

zenfree 22-01-2008 13:01

Tebrikler. :)

Başarılarımızın devamını dilerim.

malina 22-01-2008 13:01

Kırsal Çevre Derneği'ne verdiğim cevabı sizlerle paylaşmak istiyorum, herkese çok teşekkür ederim...
Kırsal Çevre Derneği tarafından, "Topraklarımızın ve Ormanlarımızın Dostları Teşekkür Belgesi" almaya uygun bulunduğumu sevinerek öğrendim.

Bir tuhaf olduğumu itiraf edeyim. Benim mesleğim grafikerliktir. Çok severek yaparım. Zaman zaman, zaten yapacağım iş için, üste para ödediklerini düşünüp, gülümserim. (Umarım, bu eposta grubunda müşterilerim yoktur :)

Şimdi de benzer bir duygu oluştu. Yapmaktan büyük keyif aldığım bir site için, üste bir de "Topraklarımızın ve Ormanlarımızın Dostları"ndan biri olarak ödüllendirildim. Bu gerçekten çok hoş bir duygu... Kırsal Çevre Derneğine teşekkür ederim.

Bu gururlandırıcı ödülü, site yönetim kurulu ve tüm agaclar.net üyeleri adına, kabul ediyorum. Çünkü bir başarı varsa, bu hepimizin başarısı...

Saygılarımla...

Vildan Özfenerci

Balıkcı 22-01-2008 13:40

Bazen..... insanın boğazına bir şeyler düğümleniyor........gözleri yaşarıyor.

papatyam 22-01-2008 14:00

Tebrikler :)
Başarılarınız devamını dilerim :))

kuru.umit 22-01-2008 14:24

Bu anlamlı ödül için yürekten kutlarım.
Dr Ümit Kuru

Oğuzhan 22-01-2008 14:31

Tebrikler ..:)
Devamını dileriz.
Herşey biz insanların elinde yok etmekde var olanı yaşatmak ve çoğaltmak ta .Umarım herkes var olanı yaşatmaktan ve çoğaltmaktan yanadır.

Melih Bakırlıoğlu 22-01-2008 14:31

Nekadar güzel bir ödül.Malina gurur duydum.tebrik ediyorum.Hoşçakal.

selenn 22-01-2008 14:35

Tebrik ediyor, başarıların ve ödüllerin devamını diliyorum.
Sevgiler.

Ferda Ülkümen 22-01-2008 14:37

Tebrikler, Çok gurur verici.

Müjgan 22-01-2008 14:45

Bu ödülü almayı hakediyordu(k). Ben de yaptığı(mız) işle ne kadar gururlansak yeridir diyorum ve kutluyorum:)

Dün geceki ödülü hakedenler seçici kurulundakilerden biri de bendim. Herbiri birbirinden değerli 5 kişi ve kuruluşu seçmekte zorlandık.
Her yıl düzenlenen bu teşekkür belgesini, geçmiş yıllarda hakedenlerden bazılarını da not aldım.

Cumhuriyet gazetesi yazarlarından Işık Kansu 2B konusundaki yazılarından dolayı; Bekir Coşkun yine benzer yazıları için; Kayseri Develi'den Sağlık ocağı doktoru Şahin Türkboyları, dönemindeki kavak katliamını durdurmak için yaptığı kişisel çalışmalardan dolayı; Doğal hayatı koruma vakfından Tansu Gürpınar; Tubitak'ta o dönemde görevli Sencer Ozaner; Milli piyango genel müdürlüğü; Emirdağ, Güre Belediye başkanı... (hızla not alırken isimlerde hata yapmış olabilirim)

tugo 22-01-2008 15:03

Tebrikler Malina, çok sevindim.

Ayrıca "Şimdi de benzer bir duygu oluştu. Yapmaktan büyük keyif aldığım bir site için" ifadenize de ayrıca sevindim.
Saygılar

habibe 22-01-2008 15:34

Ne güzel bir takdir. Haklı bir gurur. Tebrik ederim Malina.

hfz 22-01-2008 18:17

Çok güzel bir haber ve gerçekten hakedilmiş bir 'Teşekkür Belgesi'.

Ben de ilk olarak bu sitede doğa sevgisini çok yoğun olarak yaşadım ve çok şey öğrendim. Her zaman her yerde, çok güzel ve seviyeli, dolu dolu bir paylaşım sitesi olduğunu da tanıdığım tüm insanlara anlatıyorum. agaclar.net'de başlayan yolculuğumdan çevremdeki doğa derneklerine üye olarak, günlük hayatımda daha aktif bir doğasever olma yolunda çalışmalara da başladım. Burada mutlu oldum, burada kendimi buldum. agaclar.net'e çok şey borçluyum. İyi ki varsınız..

Sevgili Malina çok tebrik ederim, başarılarınızın sürekli olmasını dilerim.

cihan_as 22-01-2008 19:21

Tebrikler, çok gurur verici. Başarılarınızın sürekli olmasını dilerim.

Harun Parlak 22-01-2008 20:43

AĞAÇLAR .net kurucu yönetici topluluğu ve üyeleri bu ve buna benzer çok ödülleri hak ediyor.
Bunu biz ağaçlar net üyeleri ve ziyaretcilieri zaten biliyoruz.
Burada asıl sevindirici olan görmesi gerekenlerinde görebilmeye başlamış olması devamı geleceğini ümit ediyorum gelmese de bizler yolumuza devam edeceğiz çünkü bu ağaç ve doğa sevgisi bizde aynı zamanda görev bilinci olarak yerleşmiştir.
Ödülü layık gören dostlarımıza teşekkürler ağaçlar.net 'in başarılarının devamını dilerim.

ar_da 22-01-2008 22:50

Tebrik ederim Vildan hanım.

Kadir Çetintaş 22-01-2008 22:59

Tebrikler! Nice başarılar dileklerimle. :)

Mucip Gürbüz 23-01-2008 02:01

Sayın Malina,

Emeğinin karşılığında hak ettiği ödülü almak ne kadar mutlu ediyor insanı, yarattığınız eser ve aldığınız ödül için kutluyor, saygılar sunuyorum.

sempe 23-01-2008 03:34

Tebrik ederim. Ödülü kendim almış kadar sevindim.

Arzu Kasapoğlu 23-01-2008 12:51

Çevre sorunlarına gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı sizi ve ağaçlar.net'in diğer yöneticilerini tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Bu ailenin bir üyesi olmak gurur verici.

limon 23-01-2008 13:05

Her zaman savunduğum gibi işinizi uzun vadede, profesyonelce, kaliteli yaptığınızda birileri sizi muhakkak fark ediyor. Tebrikler...

fevziye 23-01-2008 13:30

Kazandığınız haklı ödülü tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Emre Albayrak 23-01-2008 13:53

Güzel işlere imza atan güzel insanlarsınız vesselam..

Hakan KINACI 23-01-2008 13:57

Sn.Malina,
Emeklerinize sağlık diyorum. Tebrik ediyorum.
Saygılar,

Buket Aknar 23-01-2008 14:41

Sayenizde oluşturulan böylesi güzel bir ortamda bulunduğum için mutluydum. Artık hem mutlu hem de gururluyum. Tebrik ediyorum. Başarıların(m)ızın devamını can-ı gönülden arzu ediyorum.

fatmadundar 23-01-2008 17:10

Tebrik ederim Malina. Çok güzel bir ödül.

İlkin 24-01-2008 14:52

Ne kadar güzel, ne kadar gurur verici. Başarılarınızın devamını dilerim. Tebrikler. ;)

Müjgan 24-01-2008 15:09

Teşekkür Belgesi Ödül Töreni

Ankara'daki agaclar.net üyelerinin,

25 Ocak 2008
Cuma günü saat 19.00'da
Kırsal Çevre Derneğinde,
Bestekar Sok. No 30/8 de
düzenlenecek ödül törenine katılmalarını çok isteriz.

Sevgili malina ödül törenine katılamayacağını ifade etti, görev bize düşüyor. Onun adına bu ödülü biz Ankara agaclar.net üyeleri alacağız.:)

şükran ünal 24-01-2008 16:29

Bende sayın Malina'yı ve diğer yöneticilerimizi candan kutluyorum. Gerçekten gurur verici. Bu güzel forumun bir üyesi olarak büyük mutluluk duydum.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 13:49.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024