agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Agaclar.net Toplantı ve Gezileri (http://www.agaclar.net/forum/agaclar-net-toplanti-ve-gezileri/)
-   -   Mersin toplantısı 11 Haziran 2016 (http://www.agaclar.net/forum/agaclar-net-toplanti-ve-gezileri/39591.htm)

Adalet Yağcı 17-05-2016 21:45

Mersin toplantısı 11 Haziran 2016

Sevgili agaclar net üyeleri,

Uzun süredir bir araya gelemedik, birbirimizi özledik, son toplantımızdan bu yana(2013)bir daha görüşemedik.

Mersin-Adana-Tarsus ve uzaktaki yakındaki bütün iller..
Sizleri 11 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan toplantımıza davet ediyoruz.

Yer, Mezitli, Pompei Beach Kafe..
Ortam çok güzel, sahilde açık ve kapalı alanları olan, daha önce toplantılarımızı yaptığımız Gül Kafe'nin sahibinin yeni yeri.

Şehir dışından gelecek aracı olmayan arkadaşlarımızı şehrin belli bir yerinden sayın cengizildas ve Jakin arkadaşlarımız toplantı alanına ulaştıracaklar, bu konuda rahat olun.
Bu arkadaşlarımızla nerede buluşulacağını daha sonra kararlaştıracağız.

Önümüzde koca 25 gün var, haydi, paylaşmak istediğiniz bitkilerinizi tohumlarınızı, sevgilerinizi alıp gelin... ;)

Pompei Beach Kafe

Arkadaşlar, eklemeyi unutmuşum;
Toplantımız öğlen saatlerinde 12:00 gibi başlayacak.
Saat 15:00 kadar Brunch devam ediyor, indirimli fiyatı 25 tl.

cengizildas 17-05-2016 22:09

Nihayet ilk adım atıldı. Teşekkürler Sn. Adalet Yağcı.

smiy 17-05-2016 22:11

Uzun zamandır foruma giremiyorum ama girdiğimde böyle güzel bir haberle karşılaşınca çok sevindim. Tekrardan güzel dostlarla görüşme düşüncesi beni çok mutlu etti. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Adalet Yağcı 17-05-2016 22:40

İnşallah İl dışından da misafirlerimiz gelir, ben de heyecanla bekliyorum sevgili smiy..

celalim01 17-05-2016 23:06

Merhaba ,daha önce çeşitli nedenlerle bazı toplantılar iptal edilmek zorunda kaldı. Ben Mersinde yapılan bir toplantıya katılamadım. Sizlerle tanışamadım(Forum içerisinde elbette muhabbetlerimiz oldu. Sizleri daha yakından tanımak ,gözlerinizdeki ışıltıyı görmek harika olacak.)

Kozan ilçesinde toplantı yapmayı düşündük ,organize olamadık. Umarım bir aksilik çıkmaz toplantıyı gerçekleştirebiliriz. 11 Haziran günü sizlerle olmak için çaba göstereceğim. Umarım bir tatsız durum olmaz ,sizlerle birlikte olabiliriz.

Görüşmek dileğiyle.

Suveyda 17-05-2016 23:25

sessiz sakin güzel bir yer seçmişsiniz sizlerle daha güzel olacaktır eminim. Kolay gelsin.

Adalet Yağcı 17-05-2016 23:36

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi celalim01 (Mesaj 1462590)
Merhaba ,daha önce çeşitli nedenlerle bazı toplantılar iptal edilmek zorunda kaldı. Ben Mersinde yapılan bir toplantıya katılamadım. Sizlerle tanışamadım(Forum içerisinde elbette muhabbetlerimiz oldu. Sizleri daha yakından tanımak ,gözlerinizdeki ışıltıyı görmek harika olacak.)

Kozan ilçesinde toplantı yapmayı düşündük ,organize olamadık. Umarım bir aksilik çıkmaz toplantıyı gerçekleştirebiliriz. 11 Haziran günü sizlerle olmak için çaba göstereceğim. Umarım bir tatsız durum olmaz ,sizlerle birlikte olabiliriz.

Görüşmek dileğiyle.

Sayın celalim01, geçen yıl Tarsusta planlamıştık toplantıyı, maalesef Dağlıca katliamı yaşandı.
İnşallah bu sene kalabalık bir grupla toplanmayı başaracağız.
Bizler de sizi tanımaktan büyük keyif duyacağız.

Adalet Yağcı 17-05-2016 23:39

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Suveyda (Mesaj 1462600)
sessiz sakin güzel bir yer seçmişsiniz sizlerle daha güzel olacaktır eminim. Kolay gelsin.

Sayın Suveyda, şimdiden not alın, bekliyoruz :)

Jakin 18-05-2016 05:35

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Suveyda (Mesaj 1462600)

Sn. Suveyda denizin kıyısında muhteşem bir yer.. Bu mevsimde sıklıkla kır düğünleri yapılıyor.. (Profil fotoğrafınıza da bayıldım.. Bizde de var bir tane.. ;) )

Tanışmak için çok güzel olacak.. Görüşmek dileğiyle..

Jakin 18-05-2016 05:50

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi celalim01 (Mesaj 1462590)

Görüşmek dileğiyle.

Sayın celalim bizler de heyecanla bekliyoruz sizlerle tanışmayı.. :)

Jakin 18-05-2016 05:52

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi smiy (Mesaj 1462579)
Uzun zamandır foruma giremiyorum ama girdiğimde böyle güzel bir haberle karşılaşınca çok sevindim. Tekrardan güzel dostlarla görüşme düşüncesi beni çok mutlu etti. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Sayın smiy ne güzel olmuş, iyi ki girmişsiniz foruma.. Hep buralarda olun..
11 Haziran'da görüşmek dileğiyle.. :)

Jakin 18-05-2016 06:08

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Adalet Yağcı (Mesaj 1462559)
Sevgili agaclar net üyeleri,

Önümüzde koca 25 gün var, haydi, paylaşmak istediğiniz bitkilerinizi tohumlarınızı, sevgilerinizi alıp gelin... ;)

Pompei Beach Kafe

Bu söze bayıldım!.. :)

Ben fide hazırlığına başladım.. Bu arada sera gezisi fotoğraflarını paylaşamadım.. Bugün paylaşacağım aksilik olmazsa!..

Deniz kenarında, dalgaların sesi, huzur, kumsal, sizler, çiçekler..
Ulaşabilecek herkesi bekliyoruz..

Sevgiler... :)

Adalet Yağcı 18-05-2016 10:36

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Jakin (Mesaj 1462631)

Ben fide hazırlığına başladım.. Bu arada sera gezisi fotoğraflarını paylaşamadım.. Bugün paylaşacağım aksilik olmazsa!..

Serada çektiğimiz fotoğrafları Garden Koala Serası başlığında paylaşıyoruz Jakin'ciğim :)

Suveyda 18-05-2016 11:24

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Adalet Yağcı (Mesaj 1462605)
Sayın Suveyda, şimdiden not alın, bekliyoruz :)

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Jakin (Mesaj 1462627)
Sn. Suveyda denizin kıyısında muhteşem bir yer.. Bu mevsimde sıklıkla kır düğünleri yapılıyor.. (Profil fotoğrafınıza da bayıldım.. Bizde de var bir tane.. ;) )

Tanışmak için çok güzel olacak.. Görüşmek dileğiyle..

Sn. Adalet Yağcı nazik davetiniz için teşekkür ederim fakat şehir dışında olacağım o tarihte.

Sn. Jakin evet çok güzel bi yer en son Nisan ayında gitmiştim ayrılmak istemiyor insan :) ayrıca vosvosları severiz :)

Ben gelemeyeceğim ama eminim Adana, Mersin, Tarsusdan ciddi katılım olacaktır :) şimdiden iyi eğlenceler...

hilalll 18-05-2016 12:02

Şanslı Mersinli arkadaşlarım.
Geçen hafta döndüm Mersinden gözüm, gönlüm kaldı ama....
İnanın başlığınıza baktım denk gelir miyim toplantı var mı diye.
Keyifli buluşmalar sizlere.

Adalet Yağcı 18-05-2016 13:45

Sevgili hilall, belki bize sürpriz yaparsınız ha..?
Haziran ortaları Mersin'in en tatlı zamanlarıdır, ne soğuk ne sıcak, tam kararında.

Adalet Yağcı 18-05-2016 13:47

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Suveyda (Mesaj 1462706)
Sn. Adalet Yağcı nazik davetiniz için teşekkür ederim fakat şehir dışında olacağım o tarihte.
Ben gelemeyeceğim ama eminim Adana, Mersin, Tarsusdan ciddi katılım olacaktır :) şimdiden iyi eğlenceler...

Hemen kestirip atmayın Suveyda, bakarsınız programlarınızda bir değişiklik olur geliverirsiniz.. :)

hilalll 18-05-2016 14:00

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Adalet Yağcı (Mesaj 1462727)
Sevgili hilall, belki bize sürpriz yaparsınız ha..?
Haziran ortaları Mersin'in en tatlı zamanlarıdır, ne soğuk ne sıcak, tam kararında.

Aralık ayıydı ilk gelişimiz hava çok güzeldi ( ilkkez denizle taniştık bu yaşta varın hesap edin coşkumuzu,hayranlığımızı) , dogrusunu soylemek gerekirse Mayısta titreyerek yüzdük :D
Nasipse tayinciyiz koliler çıktı meydaneee:rolleyes:
Seneye buluşuruz artık kısmet olursa.Konumuzu dagıtmayayim ben sizi sevgiyle kucaklıyorum Adalet hanim

Adalet Yağcı 18-05-2016 16:13

Sevgili hilall, Allah kolaylık versin, tayin zor iş, senelerce ben de yaşadım.
Mersine gelirseniz mutlaka görüşelim.
Benden de size kucak dolusu sevgiler selamlar..

Adalet Yağcı 18-05-2016 20:10

4 Eklenti(ler)
Toplantı mekanımızın birkaç fotoğrafı..

Eklenti 613066

Eklenti 613067

Eklenti 613068

Eklenti 613069

h_dogan 19-05-2016 10:50

Ben 1'e kadar çalışıyorum, Mersin'e varana kadar en iyi ihtimalle 3 olur. :)

Adalet Yağcı 19-05-2016 21:00

Mesai yapmıyoruz toplantı yapıyoruz :)

Toplantımız zaten 12:00-13:00 gibi başlar.
Akşam 19:00- 20:00 ye kadar zamanımız var, istediğiniz saatte gelin, yeter ki gelin :)

hazan-z 19-05-2016 21:34

Sevgili Adalet,inşallah gelmek nasip olur.Adana grubu hazır olalım lütfen.Gerekli ayarlamaları yapmak için zamanımız var.Görüşmek dileğiyle sevgiler...

ddmk 19-05-2016 22:31

Merhaba sevgili arkadaşlarım gelmeyi çok isterdim ama hamileyim ve biraz zor bi hamilelik geciriyorum. Eğer o gün iyi olursam gelmek isterim ama çok küçük bir ihtimal

Adalet Yağcı 19-05-2016 22:39

Sevgili hazan-z, tekrar birlikte olmaktan çok büyük mutluluk duyacağız.

Sevgili ddmk, aileye yeni bir üye geliyor ha...
Allah tamamına eriştirsin hayırlısı ile.
Daha zamanımız var, belki bir vesile ile o gün burada olursunuz da görüşebiliriz.

Sevgilerimle güzel dostlar..

tiya 21-05-2016 08:57

Merhaba arkadaşlar Hazan-Z'nin telefonuyla toplantıdan haberim oldu. Teşekkürler Hazan-Z. İpek olmadan Mezitli'ye dayanabilir miyim bilmiyorum ama deneyeceğim. Adana'dan geliş nasıl olacak, arkadaşlar bir yol bulur sanıyorum. Herkese sevgiler.

Adalet Yağcı 21-05-2016 20:04

Sevgili tiya, acı kayıplarımız kalplerimizde bizlerle :(

Adana grubu olarak tren ya da dolmuşla belli bir yere kadar gelirseniz cengizildas ve Jakin arkadaşlarımız sizleri toplantı mekanına getiricekler.

Adalet Yağcı 21-05-2016 20:22

Yavaş yavaş listeyi oluşturalım, toplantıya katılmak isteyenler bu listeyi kopyalayıp ismini eklesin lütfen.

1- Adalet Yağcı

celalim01 21-05-2016 22:22

1- Adalet Yağcı
2-Celalim01 ailesi ve diğerleri

tiya 21-05-2016 23:32

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi celalim01 (Mesaj 1463422)
1- Adalet Yağcı
2-Celalim01 ailesi ve diğerleri

3- Tiya

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 00:14.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024