agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Agaclar.net Toplantı ve Gezileri (http://www.agaclar.net/forum/agaclar-net-toplanti-ve-gezileri/)
-   -   Ankara toplantısı (30 Haziran 2012) (http://www.agaclar.net/forum/agaclar-net-toplanti-ve-gezileri/27820.htm)

herbaryum 15-06-2012 19:32

Ankara toplantısı (30 Haziran 2012)

Arkadaşlar,

2012 Ankara "agaclar.net" toplantısı

Tarih: 30/06/2012 Saat: 13:30
Yer : Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Tandoğan Kampüsü

gilan 15-06-2012 20:00

Geçen sene tam da benim doğum günümde toplanmıştık, sürpriz pastam ve ağaçlar.net tşörtüm olmuştu. :) Çok güzel bir gündü.

Keşke bu senekine de gelebilseydim...
Bol bol fotoğraf bekliyorum artık sizden. :)

Füsun Çağırgan 15-06-2012 21:19

Ben çoğunluğa uyarım, sizlerle tanışmaktan mutlu olacağım :D

gulbirsen 15-06-2012 22:08

Geçen yıl ilk defa katılmış ve çok mutlu olmuştum. Birçok doğa dostu arkadaşlarla tanıştım.
Yine katılmayı düşünürüm.İnşallah tarih bana uyar.

herbaryum 15-06-2012 22:22

30 Haziran Cumartesi gününü teklif ediyorum. Yer ve gün tekliflerinizi bekliyorum.

1-herbaryum
2-Füsun Çağırgan
3-gulbirsen
4-
5-
6-
.
.
.
.

nevsune 15-06-2012 22:31

1-herbaryum
2-Füsun Çağırgan
3-gulbirsen
4-nevsune

hanndan 16-06-2012 15:43

İnşallah bir sorun olmazsa bende katılmak istiyorum.
1-herbaryum
2-Füsun Çağırgan
3-gulbirsen
4-nevsune
5-hanndan

feriha 16-06-2012 17:15

1-herbaryum
2-Füsun Çağırgan
3-gulbirsen
4-nevsune
5-hanndan
6-feriha

Tarih bana da uygun. Yer konusunda fikir beyan eden olmamış. Şimdiye kadar Tevfik Kış Kebapçıda, Papazın bağında, Fen fakültesinde yapılan toplantılara katıldım. Her biri ayrı güzeldi.
Bu kere nereyi düşünürsünüz?

Sudenur 16-06-2012 18:06

Selam. :eek: Yer uygun olursa eğer ben de katılmak isterim. Kimseyi tanımıyorum ama tanışırız nasılsa. Saygılar.. ;)

gülenmelek 16-06-2012 21:01

Çok sevindim bu habere. Önemli bir şey çıkmazsa mutlaka ben de katılmayı isterim ;)

1-herbaryum
2-Füsun Çağırgan
3-gulbirsen
4-nevsune
5-hanndan
6-feriha
7-Sudenur
8-gülenmelek

Müjgan 16-06-2012 22:43

1-herbaryum
2-Füsun Çağırgan
3-gulbirsen
4-nevsune
5-hanndan
6-feriha
7-Sudenur
8-gülenmelek
9-Müjgan

30 Haziran 2012'de Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi bahçesindeki Kampüs restoranı öneriyorum. Açık alanda, ağaçların altında; öncesinde ve sonrasında gezinti yapılabilecek alana sahip, mihmandarımız Herbaryum ile, ağaçları ve diğer bitkileri tanıyabileceğimiz; daha önceki toplantılarımzdan da bildiğimiz bu bahçe benim favorim, özellikle şehrin gürültüsünden uzak ve temiz havası ile...
Başka önerisi olan? :))

Güler 16-06-2012 23:07

İstanbul'dan misafirlerimiz geliyor, ne kadar kalacaklar hiç bilmiyorum. Eğer ayın yirmisekizinde giderlerse Allahın izniyle yirmidokuzunda yola çıkarım. Ama eğer gitmezlerse....:(

nevsune 17-06-2012 08:57

Sözünüz vardı Güler hanım. Yapın toplantıyı geleceğim dediydiniz. Bilmem artık.

Hani ne biliim Ankara'da acil bir işiniz çıkıverirmiş aniden, falan:p:D

Güler 17-06-2012 11:37

Ne kadar çok istediğimi bir bilseniz.
Gelecek olanlar pek de samimi olmadığım (Oğuz'un müşavirlik yaptığı iş yerindeki Genel Müdür, eşi ve iki çocuğu.)
O kadar ters bir zamana denk geldi ki. Samimi olduğum birileri olmuş olsaydı allem eder, kallem eder bir yolunu bulurdum.
Ama sözüm söz olsun, toplantıya gelemezsem bile inşallah iki günlüğüne siz dostları görmeye geleceğim Ankara'ya.

gilan 17-06-2012 23:11

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Sudenur (Mesaj 985865)
Selam. :eek: Yer uygun olursa eğer ben de katılmak isterim. Kimseyi tanımıyorum ama tanışırız nasılsa. Saygılar.. ;)

Tanışmamayı hiç dert etmeyin. :) O kadar çok ortak konumuz oluyor ki hemen laf lafı açıyor. :)

rodoslu 18-06-2012 16:34

1-herbaryum
2-Füsun Çağırgan
3-gulbirsen
4-nevsune
5-hanndan
6-feriha
7-Sudenur
8-gülenmelek
9-Müjgan
10-rodoslu

Tarih ve yer bana da uygun gibi görünüyor, inşallah özel bir durum çıkmaz...

Sudenur 18-06-2012 17:04

Müjgan hanımın önerdiği yer ulaşım bakımından da kolay olur, metro duraklarına yakın olduğunu öğrendim. Benim için uygun. :o Uzaklığı problem değil derseniz Göksu Park'ta bir alternatif olabilir. Sevgili gülenmeleğin gülümseyen gözlerini tekrardan görmek çok güzel olacak. Herkese sevgiler, saygılar. Allah'tan bir mani çıkmazsa 30 Haziran'da ordayım. ;)

gülenmelek 18-06-2012 21:41

;) Bu gülümseme sana sevgili Sudenur, inan ben de çok mutlu olacağım, sohbet de fazla olacak kısmetse ve bir aksilik olmazsa tabi ;)

Bu arada ben oğlumla gelmek istiyorum ama bunu sırayı yazarken belirtmemiz gerekiyor muydu ? Ve oğlumla gelmemde bir sakınca var mıdır ( 8 yaşında ) ?

Müjgan 19-06-2012 07:48

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi gülenmelek (Mesaj 986767)
;) Bu gülümseme sana sevgili Sudenur, inan ben de çok mutlu olacağım, sohbet de fazla olacak kısmetse ve bir aksilik olmazsa tabi ;)

Bu arada ben oğlumla gelmek istiyorum ama bunu sırayı yazarken belirtmemiz gerekiyor muydu ? Ve oğlumla gelmemde bir sakınca var mıdır ( 8 yaşında ) ?

Oğlunuzla gelmeniz bizi de mutlu eder. Kapalı mekanlarda yapılan eğitim ve seminerler çocuklar için uygun olmasa da (sıkılıp, oyun oynuyorlar haklı olarak) bu öyle bir toplantı olmayacağı için hiç bir mahsuru yok. Oyuncaklarını da getirsinler birlikte oynayalım.:p

Sudenur 19-06-2012 17:13

Ben de kızımla geleceğim sevgili gülenmelek, biz tanışıp kaynaşırken iki maviş güzel güzel oynarlar. ;)

Füsun Çağırgan 21-06-2012 00:22

Tarih ve yer benim için uygun, fevkalade bir şey olmadıkça katılacağım. Saat kaç olacak? Görüşmek üzere.

omar 21-06-2012 08:39

Geçen yıl toplantıya eşimle katılmıştık. Ortam çok güzel ve samimi dostluk havasında geçmişti. Erken ayrılmamız gerektiğinden tur sonrasında içimiz biraz buruk ayrılmıştık.

Benim için ayrı bir önemi daha vardı; uzun zamandır görmediğim, görmeyi ve hatta edinmeyi çok arzuladığım “Kırmızı At Kestanesi” birden karşıma çıktı. Hem de ne çıkış gerçekten müthiş bir ağaçtı. Yıl içinde tekrar gidip kırmızı kestane tohumu almayı ve bu yıl da inşallah aynı yer ve zamanda olur da bende fotoğraf makinesini unutmam, bari fotoğrafını çekebilirim hayali ile geçirdim.

Belki bu sefer başka şeyler keşfederim, kim bilir…

Arkadaşlık güzel. Hele ki bir gaye etrafında toplanmış insanların arkadaşlığı daha bi anlamlı. Sanal olarak tanıdıklarımızı / bildiklerimizi canlı, canlı ve neşeli görmek paha biçilmez.

Çenem düştü:) Tekrar görüşebilmek ümidiyle hoşça kalın.

kimyager147 21-06-2012 08:52

arkadaşlar bende aranızda olmak isterdim ama konyada olacam yıllık izne ayrılıyorum.
keşke katılsabilsem

Müjgan 25-06-2012 11:37

Bu toplantıya katılamayanlar, yeni bir diğer toplantıya katılırlar, ya da ondan sonrakine... :))

melekfi 25-06-2012 12:14

Yer kesin olarak belli oldu mu? 30 Haziran Cumartesi Ankara Üniversitesi fen fakültesi mi? Saat kaçta orada olacağız.

nevsune 25-06-2012 12:46

Eskiler bilir-yeni gelecekler de göreceklerdir ki, konuşacak çok şey vardır ve zaman su gibi akıp gider. Kaç saat birlikte olursak olalım daha söylenmemiş bir yığın söz kalır dilimizin ucunda. Bu yüzden öğle saatlerini fazla geçirmeyelim derim.

Güler 25-06-2012 14:02

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi nevsune (Mesaj 989532)
Eskiler bilir-yeni gelecekler de göreceklerdir ki, konuşacak çok şey vardır ve zaman su gibi akıp gider. Kaç saat birlikte olursak olalım daha söylenmemiş bir yığın söz kalır dilimizin ucunda. Bu yüzden öğle saatlerini fazla geçirmeyelim derim.

nevsune çok haklı, ne kadar erken toplansanız o kadar iyi olacak, çünkü ayrılırken çok az beraberliğiniz olduğuna üzüleceksiniz.

İlk Ankara toplantısına katılabilmek uğruna yağmur dememiş, fırtına dememiş 2.5 saatliğine de olsa, sizlerle beraber olabilmek adına İstanbul'dan yola çıkmiştık. Ne gündü ya.

Güler 25-06-2012 14:03

Sevgili Yücel Özlem'in haberi mi yok, listede adını göremedim?

Müjgan 25-06-2012 14:46

Yücel bey Ankara dışındaymış, yeni dönmüş. Biraz da rahatsız olduğunu ifade etti. Kendisi de birşeyler yazacaktır sanırım:)

Müjgan 25-06-2012 16:59

Bu gün Nevsun'la "güller ve dikenleri" konusunda telefon sohbeti yaparken, konu "Ankara toplantısında nebatat paylaşımı yapacak mıyız?" a geldi.... :)
Mevsimin yaz oluşuyla ilgili olumsuzluklar yüzünden pek sıcak bakmadık bu işe. Ancak kaktüs paylaşabiliriz diye gülüştük;)

Bu gün Yücel bey benden ekşi hamur mayası istediğinde jetonum düştü. Evettt, nebatat olmasa da ekmek mayamız var. Talep edenler olursa isimlerini yine sıralasınlar, ona göre mayayı çoğaltıp, dağıtalım. Tarifleri de ağızdan duymak isteyenler bizden, okumak isteyenler de ağaçlar net linklerinden alsınlar. :)
Not: Posta ile gönderilmeyecektir, sadece toplantıya katılanlar maya alabilirler :D

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 07:30.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024