agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Agaclar.net Toplantı ve Gezileri (http://www.agaclar.net/forum/agaclar-net-toplanti-ve-gezileri/)
-   -   Agaclar.net, Keukenhof-Lisse-Amsterdam Gezisi (Nisan 2012) (http://www.agaclar.net/forum/agaclar-net-toplanti-ve-gezileri/25786.htm)

Hülya 08-02-2012 20:16

Merhaba
Amsterdam 3 Gece Klm | Etstur
fiat daha uygun,ne dersiniz.

Jezebel 08-02-2012 21:21

20 nisan'da İstanbuldan kalkış olması güzel,
de cumartesi sabah bizi saat 8.00 Flower parade 'ye yetiştirecek bir alternatif ekstra görmüyorum.
Belki önceden konuşulursa ayarlanabilir. Güzel bir tur geldgi gözüme.
KLM de kulağa güzel geliyor...

Benol Hazaroğlu 09-02-2012 09:49

Chelsea çiçek fuarı için fuar.com a telefon açmıştım. Bugün Emel hanım Fransa'dan telefonla aradı. Onunla konuşalı epey zaman olmuştu. O da otellerin çok dolu olduğundan ve otel bulmakta zorluk çektiklerinden ama arayışlarını sürdürdüklerini bana bildireceklerini söyledi.

Ne dersiniz Londra'da olan bu fuara uygun fiyat alabilirsek katılım olur mu acaba?

Bana yine Amsterdam yolculuğu göründü 21 Şubatta maçımız var. Gitmeyi düşünmüyorum hem soğuk hem eğer gidebilirsek sizlerle gitmeyi tercih ederim.

Benol Hazaroğlu 09-02-2012 09:54

Bu arada Hülya hanımın teklifine turla konuşup fuarı ekleyebiliriz.

Benol Hazaroğlu 09-02-2012 10:12

Ets ye telefon açtım. Bu tura istediklerimizi ekleyebilir mi diye 20 kişi olursak sorun yok.
ama tura 10 kişi kadar katılırsak rehberlerin yardımcı olacağını söyledi.
Lütfen görüşlerinizi bildirin.

Ayşe Özdil 09-02-2012 11:37

Bu konu kapandı sanıyordum. Ben de artık nisan için başka program yaptım ne yazık ki. Ama Müjgan Hanım ın önerdiği gibi, Zenfree nin rehberliğinde başka günlük gezilere katılabilirim : )

Benol Hazaroğlu 10-02-2012 15:13

Chelsea flower Showa Fuartur teklifi

2 kişilik oda konaklama 920 Euro
22-26 Mayıs
Londra Ambassador Earls Court Hotel
Flower Showa 2 durak uzaklıkta
Thy uçuşlu

Burası yeri değil biliyorum ama ilgilenen arkadaşlar olursa başlık açarız diye düşündüm.
Böyle turlara 6 ay evvelden müracat etmek gerektiğini söylediler.
İlgilenen arkadaşlar Fuarturdan Esra hanımdan bilgi alabilirler.

engindenizduray 13-02-2012 17:29

Herkese selamlar; yurtdışı tur-gezi vb. programları çalıştığımız kurum-kuruluş-firmalardan izin alabilmek ve vize işlemlerini yapabilmek açısından en az 2ay sonra gerçekleşecek şekilde ayarlayabildiğimiz takdirde etkinliklere katılımın daha yüksek olabileceği inancındayım dostlar. Hatta bu tur-gezi-seminer-toplantı vb. etkinlikler yıllık takvim şeklinde (örneğin şimdiden 2013'ün yıllık programı oluşturabilir) planlanabilirse herkes için çok daha faydalı olabilir.

Çabalarınızı ve çalışmalarınızı takdirle, hayranlıkla takip ediyorum.

sevgiler...
E.D.DURAY

zenfree 14-02-2012 00:00

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Müjgan Yılmaz (Mesaj 909356)
Sevgili Zenfree,
Gezi programlarına daha yeni başlıyorsun,bana bir sözün vardı ,cami ve müzeleri gezecek ve engin bilgi birikiminden faydalanacaktık,umarım hatırladın...Havalar bir düzelsin hemen Süleymaniye den başlıyabiliriz,ne dersin?
Ben,Nisan ayında ki sergilerim nedeniyle Hollanda gezisine katılamıyordum ama hep gelişmeleri takip ettim,ellerine ,yüreğine sağlık,kısmet başka zamana olur inşallah....

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Ayşe Özdil (Mesaj 909620)
Bu konu kapandı sanıyordum. Ben de artık nisan için başka program yaptım ne yazık ki. Ama Müjgan Hanım ın önerdiği gibi, Zenfree nin rehberliğinde başka günlük gezilere katılabilirim : )

Müjgan Hanım, Ayşe Hanım mesajlarınızı yeni farkettim. Özür dilerim cevap gecikti. Müjgan Hanım tarihi mekanlara ilgili engin bilgilerim malesef yok ancak TURSAB ile görüşüp, bir rehber eşliğinde gezi yapabiliriz. Ayşe Hanım sizi de aramızda görmek beni çok memnun eder. :)

zenfree 14-02-2012 00:02

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi engindenizduray (Mesaj 911408)
Herkese selamlar; yurtdışı tur-gezi vb. programları çalıştığımız kurum-kuruluş-firmalardan izin alabilmek ve vize işlemlerini yapabilmek açısından en az 2ay sonra gerçekleşecek şekilde ayarlayabildiğimiz takdirde etkinliklere katılımın daha yüksek olabileceği inancındayım dostlar. Hatta bu tur-gezi-seminer-toplantı vb. etkinlikler yıllık takvim şeklinde (örneğin şimdiden 2013'ün yıllık programı oluşturabilir) planlanabilirse herkes için çok daha faydalı olabilir.

Çabalarınızı ve çalışmalarınızı takdirle, hayranlıkla takip ediyorum.

sevgiler...
E.D.DURAY

Engin Bey "bu sene geçti, seneye Allah Kerim" diyorsunuz yani.:) Haklısınız.

engindenizduray 14-02-2012 01:20

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi zenfree (Mesaj 911557)
Engin Bey "bu sene geçti, seneye Allah Kerim" diyorsunuz yani.:) Haklısınız.

:o Canımız sağ olsun,
öyle demek istemedim aslında; şimdiden gelecek yıla yönelik bir etkinlik takvimi oluşturmanın katılım ve diğer hususlar açısından sağlıklı olabileceğine dikkat çekmek istedim.

elim 06-03-2012 19:44

Agaclar.net, Keukenhof-Lisse-Amsterdam Gezisi (Nisan 2012)

1 Eklenti(ler)
Ben bu tarihte burda olacağım. Başka kimleri göreceğiz?

Benol Hazaroğlu 07-03-2012 08:23

Biz toplu gitmeyi hayal ettik olmadı.
Bizim yerimize de gezin, görün ve resimleyin lütfen.

elim 10-03-2012 01:23

Mutlaka sizlerle güzellikleri paylasacagim...

Hülya 11-03-2012 01:06

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi elim (Mesaj 921523)

Belki ben de orada olurum :)

Oralarda gitmişseniz,bu seraları da görmeniz gerekir bence.

Küpeler - Galeri - agaclar.net

Jezebel 25-03-2012 18:39

21 nisanda ben de bu etknlğe katılacağım- Flower Parade :)

Hülya 25-03-2012 18:51

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Jezebel (Mesaj 930972)
21 nisanda ben de bu etknlğe katılacağım- Flower Parade :)

Keyifli seyirler,Sayın jezebel. :)

Kozanli 28-10-2018 05:47

Gidip görmeye değer

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi elim (Mesaj 921523)

Yağmurlu ☔ bir gündü üstelik hava oldukça soğuktu sahilde ikimizden başka kimse yoktu.
Sağanak yağışta ıslanmamk için aslında üşüdüğümüzden otele dönmüştük.
Ertesi gün fuarın açımında havanın güzel olmasını diliyor geldiğimize değsin istiyorduk ve öylede olmuştu.
Otel sahildeydi fuar ise 30 km uzakta yol boyu aracımızla giderken rengarenk çiçek 🌸 tarlalarını görünce yol almak
İlerlemek çok ağır oluyordu resim çekmekten.
Görüyorum ki büyük bir grup bu geziyi gerçekleştirememiş.
Bilgisayarım istanbulda yanımda olsaydı şaşırtmalı resimler yüklerdim.

Olacak ya yazı kazınmıyor silinmiyor.

kayasemra 12-06-2019 18:07

Ne kadar güzel bir aile burası:cool:

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 06:55.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024