agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Agaclar.net Toplantı ve Gezileri (http://www.agaclar.net/forum/agaclar-net-toplanti-ve-gezileri/)
-   -   Ankara Toplantısı (29 Mayıs 2011) (http://www.agaclar.net/forum/agaclar-net-toplanti-ve-gezileri/24226.htm)

Müjgan 03-06-2011 15:25

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Orhan Özbilgiç (Mesaj 814307)
Mekan neresi olursa olsun, yüzler aynı yüzler. Aydınlık ve gülen.
Ankara Toplantısı sayesinde birçok arkadaşımızıda fotoğraflarda görmüş olduk. Şahsen sanki hepsi hayalimdeki yüzlerdi. Ama genelde biraz daha genç bulduğumu ve hayıflandığımı inkar etmeyeceğim.:)

Ankara Fen Fakültesi Bahçesi' ndeki ağaçları, Sayın Herbaryum' dan bende dinlemek ve tanımak isterdim. Ama en güzeli dost yüzlerle birlikte olabilmekti. Katılanları bu yüzden şanslı buluyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum.
Nice birlikteliklere..

Bir dahaki toplantımızda sizi de aramızda görmekten memnun oluruz Orhan bey. Bizden de selam ve sevgiler...:)

h.ışık 04-06-2011 15:34

Katılcağımı belirtmeme rağmen cuma günü akşamında şehirdışına çıkmam gerektiği için maalesef katılamadım.

Yayınlanan resimlerden gördüğüm kadarıyla keyifli bir toplantı olmuş. Herkesten özür dilerim.

Müjgan 05-06-2011 10:50

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi h.ışık (Mesaj 816432)
Katılcağımı belirtmeme rağmen cuma günü akşamında şehirdışına çıkmam gerektiği için maalesef katılamadım.

Yayınlanan resimlerden gördüğüm kadarıyla keyifli bir toplantı olmuş. Herkesten özür dilerim.

Özüre gerek yok sayın h.ışık, bundan sonrakilere katılırsınız nasılsa :)

n_turan 05-06-2011 22:24

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi denizakvaryumu (Mesaj 812777)
Sn.n_turan

uzuuun bir aradan sonra merhaba...mavi yemişleriniz ne durumda...Ankara'da mavi yemiş olur mu olmaz mı...Sizden haber bekliyoruz...

İyi ki ses verdiniz :)

Ben bugün bahçedeki bazı önemli işler nedeniyle toplantıya katılamadım.

İnşallah bir dahaki severe.

Sayın denizakvaryumu,
son birkaç yıldır yıldır inanılmaz bir yoğunluk yaşıyorum. Değil ses vermek, arada bir foruma göz atma şansım bile olamayacak kadar yoğun geçen yıllar...
Ama siz dostları bir arada görebilmek amacıyla toplantıya çok kısa bir süre katılabilmek için koşulları zorladım. Sayın nevsuneyi yeniden görmek güzeldi. Sayın sabah, Müjgan, Güler hanım, mandalinci, cemo, gilan ve diğer dostları ilk defa gördüm ve çok mutlu oldum. Daha uzun zaman kalabilmeyi ve güzel sohbetlerin parçası olabilmeyi çok isterdim.
Bir şey daha anladım ki, ağaçlar üyelrinin dostluğu gerçekten çok farklı bir dostluk ve sanırım günümüz vahşi kapitalizmine karşı da kazanılmış bir zafer olarak dimdik duruyor. Hep böyle sürmesi dileğiyle.
Not:
Maviyemişler hala hayattalar. Evde geçen sezon yaşadığımız yoğun inşaata rağmen (birkaç fire ile) meyve vermeye devam ediyorlar.
Frenk üzümünü ağaççık formuna ulaştırdım, üzerindeki meyveler kızardığında resmini eklerim. Frenk üzümü, ahududu ve böğürtlen konusunda inanılmaz güzel sonuçlar almaya devam ediyorum. Sanıyorum bu bitkilere özel bir yakınlığım oluştu ve bu bitkileri tanımayan, bahçesinde yetiştirmeyen Ankaralılar için hayıflanıyorum
Bu yüzden sadece bu bitkiler için bir web sitesi hazırlığım var.
Görüşmek üzere.

Hasan Lalezar 07-06-2011 22:28

Sayın turan resimleri payaşın lütfen benimde aklımda kaldı maviler...

n_turan 07-06-2011 22:34

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Hasan Lalezar (Mesaj 818517)
Sayın turan resimleri payaşın lütfen benimde aklımda kaldı maviler...

Bu ara yoğunluktan dolayı Gölbaşı'na pek gidemiyorum ama en kısa zamanda frenk üzümü ve maviyemiş forumlarında paylaşmaya söz veriyorum.

h.ışık 08-06-2011 21:34

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Müjgan (Mesaj 816737)
Özüre gerek yok sayın h.ışık, bundan sonrakilere katılırsınız nasılsa :)

katılmayı çok isterim. inşallah aksilik çıkmaz.

akca86 09-06-2011 14:42

Yaa... keşke daha önceden üye olsaymışım bu siteye... Kaçırdığıma üzüldüm doğrusu.. dilerim bir dahaki toplantı çok uzun arayla olmaz.. Birde buluşanlar neler yaptı biraz anlatırsanız güzel olur.. Sevgiler.. :)

Güler 09-06-2011 14:56

Çok güzel bir toplantı oldu. Neler mi yaptık?
Başlığın 6. sayfasından sonrasına bir bakın.

akca86 09-06-2011 21:59

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 819624)
Çok güzel bir toplantı oldu. Neler mi yaptık?
Başlığın 6. sayfasından sonrasına bir bakın.

Baktım ve yine üzülmeden duramadım.. Gerçekten ucu ucuna kaçırdım ya.. gerçi zaten ben ameliyatlıyım 3 hafta kadar önce ameliyat oldum yeni toparlıyorum. Belki yine gelemezdim bu yüzden ama lütfen dediğim gibi bir sonrakini çok uzun ara koymayın. Ona gelebilmek için elimden geleni yaparım. Sevgiler herkese.. :)

Güler 09-06-2011 22:09

Geçmiş olsun.

akca86 09-06-2011 22:10

Teşekkürler.. :)

Cumhur Tonba 09-06-2011 22:19

Fooğraflarınıza nasıl bakım biliyor musunuz?
Kedinin ciğere baktığı gibi.

serdarca06 16-06-2011 08:01

keşke bende gelebilseydim dedim şimdi.

gülenmelek 03-08-2011 23:20

Çok güzel kareler var gerçekten. Bazen düşünüyorum acaba ben bu zamana kadar nerdeymişim diye. Geç olsun ama güzel olsun, umarım bundan sonraki buluşmalarınıza ben de katılabilirim. Sevgiyle kalın ;)

*toprak* 27-01-2012 00:00

arkadaşlar teşke o toplantıda bende olsaydım diye iç geçirdim umarım en kısa zamanda ankara ekibi yine toplanır tüm arkadaşlara sevgiler

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 18:21.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024