agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Agaclar.net Toplantı ve Gezileri (http://www.agaclar.net/forum/agaclar-net-toplanti-ve-gezileri/)
-   -   Toplantı, etkinlik ve gezi önerileri (http://www.agaclar.net/forum/agaclar-net-toplanti-ve-gezileri/19856.htm)

Güler 22-03-2010 11:39

Toplantı, etkinlik ve gezi önerileri

Nedense bizler toplanırken hep bildiğimiz yerleri tercih ediyoruz. Bilmediğimiz güzellikleri keşfetmek de çok iyi olacak diye düşürüyorum.
Örneğin; her ay belirli bir gün belirlesek (her ayın ilk Cumartesisi gibi) ve o gün yakın çevremizdeki yerleri dolaşsak. En az on kişi olmalıyız.

Bursa'lılar dese ki bu ayın ilk Cumartesi günü bizler Kumyaka'ya gidiyoruz. Bursa'dan veya yakın çevreden gelecekler adlarını yazsalar ve on kişi olunca belirli bir yerde toplanarak gazi gerçekleştirilse.
Veya Bandırma'lılar dese ki Kapıdağ Yarımadasında dolaşacağız.
Veya İzmirli'ler dese ki bu ayın ilk Cumartesisi ..... yere gidiyoruz gibi.

Nasıl olur, rağbet olur mu?

köknar 22-03-2010 12:02

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 601679)

Vallahi ben dedim bile. Mayıs ayının 3. pazarını düşünüyorum hatta. ;)

celalsungur 22-03-2010 13:26

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 601679)
Örneğin; her ay belirli bir gün belirlesek (her ayın ilk Cumartesisi gibi)

Pazar olabilir mi?

asumandilek 22-03-2010 13:57

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 601741)
Nedense bizler toplanırken hep bildiğimiz yerleri tercih ediyoruz. Bilmediğimiz güzellikleri keşfetmek de çok iyi olacak diye düşürüyorum.
Örneğin; her ay belirli bir gün belirlesek (her ayın ilk Cumartesisi gibi) ve o gün yakın çevremizdeki yerleri dolaşsak. En az on kişi olmalıyız.

Bursa'lılar dese ki bu ayın ilk Cumartesi günü bizler Kumyaka'ya gidiyoruz. Bursa'dan veya yakın çevreden gelecekler adlarını yazsalar ve on kişi olunca belirli bir yerde toplanarak gazi gerçekleştirilse.
Veya İzmirli'ler dese ki bu ayın ilk Cumartesisi ..... yere gidiyoruz gibi.

Bence böylede olmalı. Genel toplantılar haricinde bu şekilde belirli küçük toplantılarda olması her açıdan güzel ve faydalı olur. İyi organize edildikten sonra hem çevreyi tanıma hem de fikir birliğiyle yepyeni projeler bile oluşturulabilir diye düşünüyorum şahsen.

oki_1655 22-03-2010 16:45

Bana yakın olmasa bile gelirim her yere.Yeterki gezi olsun.Bölgesel olarak değilde toplu olarak seralar gezilebilir bence.Takip ettiğim kadarıyla İzmirliler Ünal Kaktüs Serası nda toplanmışlardı.Biz de İstanbul Bursa Ankara ya da diğer şehirlerdeki üyelerle Antalya Taner Angay serasına ya da Yalova da ki bir çok seraya gezi yapabiliriz.

Cumhur Tonba 22-03-2010 21:51

Mesela Nisan ayında toplanıp bizim dallık şenliklerine gelebilirsiniz. Ben tarihini önceden bildiririm.

Sergüzen 23-03-2010 22:29

Baharda Gölyazı köyü, yazın da Cumalıkızık köyüne ne dersiniz? Bursada toplanıp bir minibüs ile gezilebilir. Yeter ki gelmek isteyin. Pazar günleri her iki köy de çok kalabalık oluyor. Cumartesi günleri daha sakin.

oki_1655 24-03-2010 00:14

Sevgili Sergüzen in de dediği gibi çok güzel olur.Bursalı olmama rağmen Gölyazı ya gidemedim bende malesef ama çok güzel olarak anlatılıyor.Gölün ortasında yemyeşil bir köymüş.

betito 06-04-2010 14:24

Güler Hanım "...6. yıldnümü toplantısı..." konusuna yazdığınız mesajı uygulayabilsek :)

Dudi 06-04-2010 14:26

Aklıma gelen fikri yazmak istiyorum. Biraz espritüel bir yaklaşım olacak ama hani altın günleri düzenlerler ya, bizde bitki günü düzenlesek. Altın yerine o kişinin çok istediği bitkiyi para toplayıp alsak :D

Didem 06-04-2010 14:27

İzmirliler de bir tekne gezisi ayarlasa mesela...!

Müjgan Yılmaz 06-04-2010 21:20

Sevgili Güler,
Sizin önerilerinizden biri olan;Bahçe gezileri de ,güzel fikir.Zeki bey in(Zeki Bey davetini yapmış bile),sİzin,benim bahçelerimiz gibi .Bu öneriyi sıcak bulan güzel bahçe sahipleri de ,davetleri çoğaltabilirler.Ne dersiniz?

Güler 06-04-2010 21:30

Çok da güzel olur.

Diğer arkadaşlar da fikir üretsinler hep beraber program yaparız.

Zühre Demir 06-04-2010 21:36

Gezi fikri çok iyi. Aynı zamanda doğayla iç içe olacağımız trackingler de düzenlemeliyiz... Piknik de yapılabilir...

Güler 07-06-2011 22:26

Eveeet, İstanbul grubu toplandı.
Ankara grubu da toplandı.
İzmir'liler bu işi zaten sık sık yapıyorlar.

Sıra geldi Yalova-Bursa ekibine.
Arkadaşlar bu konuda ne düşünüyorlar?

Bu arada Sapanca toplantısı için verilmiş bir sözümüz var, unutmadık ama zamansızlıktan sarktı. İnşallah onu da en kısa zamanda gerçekleştireceğiz.
Bir gece konaklamalı olarak düşünüyoruz, ama isteyen arkadaşlar günü birlik de katılabilirler tabii.

zenfree 07-06-2011 22:30

Güler Hanım tarih belli mi?

Güler 07-06-2011 22:38

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi zenfree (Mesaj 818519)
Güler Hanım tarih belli mi?

Harikasın valla...

Sapanca tarihini beraberce tesbit edelim mi?
Önce Sapancalı dostlar bir ses versinler bakalım.

bettyycim 08-06-2011 07:40

Valla ben varım, her zaman :D

Güler 08-06-2011 08:49

Bizim kamber de gelir. :D

Nevzat 08-06-2011 19:49

Bende gelirim.:o

sevim.K 08-06-2011 19:55

Bende gelirim:)

cemo 08-06-2011 20:12

Ereğli den, cemo+Asuman+Alcen..İnşallah orada olacak. Tarih belirlenirse süper olacak.
Ben bir gece konaklama olsun isterim sevgili Güler.

Yaylacı 08-06-2011 20:25

Sanırım gezi tarihi haftasonu olabilir, eğer Cumartesi gidilirse Pazar günü dönülebilir(bir gün kalacaklar için). Ben de gelmek isterim.

sibel774 09-06-2011 11:12

Tarih uyarsa bende gelebilirim. Nerede kalınabilinir araştırma yapıldımı?

Güler 09-06-2011 14:34

Arkadaşlar tarihi beraberce tesbit edelim ki kalınacak yeri öyle ayarlayalım.
Bildiğim kadarı ile çok güzel otel ve moteller var.

akca86 09-06-2011 14:50

Ankarada olduğum için çoğu zaman çok üzülüyorum cidden... birçok şeyden uzak kalıyorum yaaa... İlk fırsatta buna birşekilde son vereceğim.. :/

Güler 09-06-2011 15:03

Hani bir lâf vardır; " Takıl bana hayatını yaşa " derler. Madem iş bağlantınız yok, rahatlıkla gelebilirsiniz toplantılara. Harcamalarınız sadece yol parası olur. Hele bulunduğunuz yerden gelen arabalı bir arkadaş da bulursanız Alman Hesabı da daha uygun gelebilir.
Yeter ki niyetiniz olsun.

Yaylacı 09-06-2011 21:36

Gelecek hafta sonu 18.06.2011 Cumartesi günü uygun olur mu acaba?

akca86 09-06-2011 21:45

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 819634)
Hani bir lâf vardır; " Takıl bana hayatını yaşa " derler. Madem iş bağlantınız yok, rahatlıkla gelebilirsiniz toplantılara. Harcamalarınız sadece yol parası olur. Hele bulunduğunuz yerden gelen arabalı bir arkadaş da bulursanız Alman Hesabı da daha uygun gelebilir.
Yeter ki niyetiniz olsun.

Sevgili Güler hanım,

Evet iş bağlantım yok ama malesef aile bağlantım var :) :/ , 25 yaşında genç bir bayan olunca birde üzerinize titreyen bir anne babanız olunca yaş 25 mi olmuş görmüyorlar ve biraz kısıtlıyorlar malesef.. yokse inanın durmaz gelirdim. Burdaki insanların kalitesi belli. Bunu anlamak için çokca zamana ihtiyaç yok. Yinede dilerim ilerde bir gün bu şansı bulurum.. Ankara' ya yolunuz düşerse de kaçırmam inşallah mutlaka tanışırım sizlerle..

Güler 09-06-2011 22:17

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Yaylacı (Mesaj 819796)
Gelecek hafta sonu 18.06.2011 Cumartesi günü uygun olur mu acaba?

Oooo bu çok erken, arkadaşları zorlamayalım. Herkese biraz zaman vermek gerekir.

Sonra sayın malina daha Ankara'da dönmedi. Kendilerini de ikna etmek için zaman lâzım. :)

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 22:35.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024