agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Agaclar.net Toplantı ve Gezileri (http://www.agaclar.net/forum/agaclar-net-toplanti-ve-gezileri/)
-   -   Toplantı, etkinlik ve gezi önerileri (http://www.agaclar.net/forum/agaclar-net-toplanti-ve-gezileri/19856.htm)

sabah 25-08-2011 15:48

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi malina (Mesaj 851798)
Bir Ankara toplantısı daha yapsak mı? :)

Çok seviniriz. Nasıl olsa Ankaralılar yavaş yavaş tatillerinden dönmeye başladı.

Bayram sonrası herkes evinde olur.:rolleyes:

zenfree 25-08-2011 23:54

Güler Hanım hemen atlamayayım demiştim.:)

Ayşe Özdil 26-08-2011 10:08

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi sabah (Mesaj 852473)
Çok seviniriz. Nasıl olsa Ankaralılar yavaş yavaş tatillerinden dönmeye başladı.

Bayram sonrası herkes evinde olur.:rolleyes:

Tekrar toplanılırsa ben de sevinirim. Geçen toplantıya katılamadığım için üzülmüştüm....

tekn0manyk 04-03-2012 14:08

Ankara yeni buluşma

Merhaba!Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğrencisiyim.Anlaşılacağı üzere bitki yetiştirmeye meraklıyım ve bunu kendime meslek olarak seçtim.forumdan ve sizden isteğim yeni bir buluşma düzenleyelim.Bunu yeniden bir aktive olma hareketi olarakta düşünebilirsiniz!fakat pratikte çok faydalı olacağını düşünüyorum.herkese iyi günler dilerim.tanışmak dileğiyle...

mtgokduman 22-03-2012 15:47

Merhabalar, hatta genç arkadaşıma destek; toplanma yeri olarak yine Ziraat Fakültesiyle içiçe olan Tarım Reformunun bahçesini hafta sonu kullanabiliriz.Rahatlıkla 50 kişi kamelyaları kullanabilir ve mangalda yakılabilir. Herkes piknik sepetini hazırlar gelir katılım olursa son derece keyifli bir hafta sonu olacaktır.Daha önceleri bir çok defalar akvaryum.com adı altındaki akvaristler olarak toplanıp mangal ve çay keyfi yaptık yeterki katılım sayısı bana vakitlice bildirilsin.Sağlıcakla...

tekn0manyk 23-03-2012 13:54

ah keşke olabilse okuyan bile yok baksana.sanki uzaya çıkıcaz dedik.

malina 23-03-2012 14:10

Bonsai toplantısı mı yapacaksınız; tanışma toplantısı + piknik mi?

Belki buraya yazsanız daha çok okuyup yazan olurdu.

http://www.agaclar.net/forum/agaclar...leri/19856.htm

Güler 24-03-2012 00:02

Ne güzel Ankara grubu toplanıyor galiba?
Söz, sohbet vardır da saz var mı saz? ;)

katmer 24-03-2012 09:22

Güler hanım biz ne zaman toplanıyoruz? Yıldönümü yaklaştı:)

nrkrkmz 24-03-2012 09:44

8 inci sene kutlamaları yapılmayacak mı?

Zaten beni de unuttunuz geleceğiz deyip kara kışa yenildiniz. Yoksa hava kötü kar kış kıyamet dedim diye gücendiniz mi? Havalar düzeldi. Ben hala sizi bekliyorum :(

Güler 24-03-2012 10:20

Güzel çiçekli seranı ve onunla boy ölçüşürcesine yarışan sen güzel dostumuzu unutmak ne mümkün. :)

Sanırım arkadaşlar gelmeye can atıyorlardır, toplanarak mı gelirler yoksa ayrı ayrı mı bilemiyorum.

Bu gibi etkinliklerde öne çıkmayı artık pek istemiyorum. Bu yüzden agaclar.net'in 8. yaş günü toplantısının da düzenleyicisi ben olmayacağım. İsteyen öne çıkabilir.

Yapılan etkinliklere vaktim müsait olduğu zaman katılırım.

Zafer İnandıklı 24-03-2012 12:13

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 930461)
Bu gibi etkinliklerde öne çıkmayı artık pek istemiyorum. Bu yüzden agaclar.net'in 8. yaş günü toplantısının da düzenleyicisi ben olmayacağım. İsteyen öne çıkabilir.

Yapılan etkinliklere vaktim müsait olduğu zaman katılırım.

Sevgili Güler abla;

Siteye üye olduğum günden bu yana her toplantı ve gezi'de,
ordusunu hücuma kaldıran komutan gibi, sizin önder olduğunuzu gördüm.
Bizi, varlığınızdan ve önderliğinizden, mahrum etmeyiniz lütfen....

En derin saygılarımla......

günebakan 24-03-2012 12:22

Ben de Zafer beye katılıyorum elimden geldiği kadar toplantılara katılıyorum ama bence de sen öncülük yapmazsan ağaçlar net zor toplanır bence:)

katmer 24-03-2012 17:13

Güler hanım lütfen bizi başsız bırakmayın. İnanın becerip toplanamayız:(

yener.T 25-03-2012 09:06

Bende arkadaşların dediklerine aynen katılıyorum.Güler hanım siz bu işin önderliğini yapmaktasınız lütfen kırılganlık veya alınganlık yapmamanızı sizden rica ederim.Her zaman ki gibi Ağaçlar net'in Bayraktarlığını yapınız.Selam ve saygılarımla.

Güler 25-03-2012 10:57

Sevgili arkadaşlar, ben de sizleri çok, hem de pek çok seviyorum. Sitemizi de çok seviyorum.

Lütfen bu sene için beni mazur görün. Hiç havamda değilim.
Bu hususta gelen mesajlarınız da beni üzüyor, sanki kasılıyormuşum düşüncesi doğacak sizlerde diye üzülüyorum.

Daha sonra güzel etkinliklerde bulunuruz inşallah.

Orhan Özbilgiç 25-03-2012 11:41

Sevgili Güler Hanım;
Durumunuzu o kadar güzel anlatmışsınız ki, bizlere daha söyleyecek birşey kalmamış.
Bence, bu sitenin tek ''vazgeçilemez'' üyesi sizsiniz. Her ne kadar, bu tarz organizasyonlar için, sizi ''olmazsa olmaz!'' biri olarak görüyorsamda, duruşunuzun, sizin asaletinizi yansıttığına inanıyor ve yürekten onaylıyorum.

katmer 25-03-2012 11:57

Güler hanım, kararınıza saygı duyuyorum. Ne yapıyorsanız mutlaka bir bildiğiniz vardır. O zaman, Sevgili Güler ablamızın önderliğiyle yapılan ilk toplantıda buluşmak ümidiyle:)

Zafer İnandıklı 25-03-2012 20:04

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 930810)
Sevgili arkadaşlar, ben de sizleri çok, hem de pek çok seviyorum. Sitemizi de çok seviyorum.

Lütfen bu sene için beni mazur görün. Hiç havamda değilim.
Bu hususta gelen mesajlarınız da beni üzüyor, sanki kasılıyormuşum düşüncesi doğacak sizlerde diye üzülüyorum.

Daha sonra güzel etkinliklerde bulunuruz inşallah.

Siz'i yakından tanıyan bizler'in, hakkınızda olumsuz en küçük bir düşüncemiz dahi olmaz.
Kararınıza saygımız sonsuz. Yeter ki siz üzülmeyin.

Saygılar....

Nariel 27-03-2012 20:03

Sevgili Güler Hanım,

İnşallah yakın zamanda keyfiniz yerine gelir. Allah başka dert vermesin, sevgiler ve saygılar..

mtgokduman 30-03-2012 22:32

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi malina (Mesaj 930032)
Bonsai toplantısı mı yapacaksınız; tanışma toplantısı + piknik mi?

Belki buraya yazsanız daha çok okuyup yazan olurdu.

http://www.agaclar.net/forum/agaclar...leri/19856.htm

Genel olarak bir tanışma amaçlı toplantı piknik yapmaya çok müsait alanımız var, ben düzenli olarak akvaryum.com grubundaki akvarist dostlarımı yılda 2 kez toplayıp kahvaltı ve piknik organizasyonuyla biraraya getiriyorum. Aynısını yapabliriz sanmıştım bakalım...

fazmit 08-05-2012 17:02

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi mtgokduman (Mesaj 937978)
Genel olarak bir tanışma amaçlı toplantı piknik yapmaya çok müsait alanımız var, ben düzenli olarak akvaryum.com grubundaki akvarist dostlarımı yılda 2 kez toplayıp kahvaltı ve piknik organizasyonuyla biraraya getiriyorum. Aynısını yapabliriz sanmıştım bakalım...

Aslında Ankara için tam zamanı.Açık havada bir yer olması güzel olur.Havalarda güzelleşti bu sıralar.Ankarada yaşayanlar olarak düzenleyelim.Tecrübeli olan üye arkadaşlara duyrulur.

ciko42 28-06-2012 12:20

sera gezisi

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi oki_1655 (Mesaj 601832)
Bana yakın olmasa bile gelirim her yere.Yeterki gezi olsun.Bölgesel olarak değilde toplu olarak seralar gezilebilir bence.Takip ettiğim kadarıyla İzmirliler Ünal Kaktüs Serası nda toplanmışlardı.Biz de İstanbul Bursa Ankara ya da diğer şehirlerdeki üyelerle Antalya Taner Angay serasına ya da Yalova da ki bir çok seraya gezi yapabiliriz.

Evet ben de cok istiyorum taner beyin serasına gitmeyi hayran kaldım.toplanalım gidelim lütfen :eek:

malina 10-10-2012 10:30

http://www.agaclar.net/forum/agaclar...leri/28663.htm

Mesajlarınızı taşıdım :)

sarıaltıngül 15-11-2012 14:00

Bu hafta sonu Ödemiş çiçek festivaline gitsek nasıl olurdu? Ben tek başıma gidemem.Oraları bilmiyorum.

münevver 07-12-2012 15:57

Yaş günümüz ne zaman ki?
Geçmediyse hala birşeyler yapabiliriz belki?

Güler 07-12-2012 16:52

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi münevver (Mesaj 1062917)
Yaş günümüz ne zaman ki?
Geçmediyse hala birşeyler yapabiliriz belki?

agaclar.net'in doğum günü 4 nisan ama biz İstanbul Grup toplantısını Ocak ayının ilk on günü içinde yapalım diye konuşuyoruz, hele bir yer işini halledelim.

Tabii bizim bu toplantımız sohbet toplantısı olacak.

selcuk44 07-12-2012 18:19

İyi Akşamlar,

İki Gün evvel sevgili Mehmet bey'e de konuyu açtım ,İzmir Grubumuz'dan hiç ses yok ,neden ? vallahi havalar çok soğumadan bir serada toplansak,paylaşımlarımızı yapsak,Kurabiye ve çaylarımızı içsek,Sayın Mine hanım gibi bir çok konuda çok değerli ve engin bilgileri olan kardeşlerimiz'in deneyimlerinden ve bilgilerinden faydalansak ne iyi olur.

Güler 07-12-2012 18:50

İzmir'li dostlar bu konuda çok şanslılar, ben biraz da kıskanmıyor değilim hani. :)

Hoş İstanbul'ulumuzda da değerli hocalar var ama çok mu yoğunlar bilemiyorum, bizleri bir toplasalar ne iyi olacak. ;)

Charlaux 09-12-2012 21:46

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 1062945)
agaclar.net'in doğum günü 4 nisan ama biz İstanbul Grup toplantısını Ocak ayının ilk on günü içinde yapalım diye konuşuyoruz, hele bir yer işini halledelim.

Tabii bizim bu toplantımız sohbet toplantısı olacak.

Ama biraz tohum,kaktus,efendime ne soyleyim cicek bortu bocek te getirelim yanimizda degil mi,sohbet guzel bitkili sohbet daha guzel :D

Bir de genclere sesleniyorum niye katilmiyorsunuz,tek ogrenci klasmaninda ben mi olmaliyim :mad: Davet bekliyorsaniz buyrun davet benden ,gerci ben de tek toplantiya katildim ama olsun :o

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 03:31.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024