agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Agaclar.net Toplantı ve Gezileri
(https)

Beğeni Düzeni1789Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 05-04-2017, 14:02   #181
Ağaç Dostu

g.c.'s Avatar

Giriş Tarihi: 18-05-2016
Kısa ve öz olsun;

Nice yıllara, nice sohbet ve paylaşımlara...

İyi ki varsınız...

g.c. Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-04-2017, 18:26   #182
Ağaç Dostu

Müjgan Yılmaz's Avatar

Giriş Tarihi: 11-06-2008
Galeri: 11
Sevgili Ağaçlar net;
Sergi programımın çakışması nedeniyle,bu güzel toplantıya katılamadım,yine harika ve samimi bir toplantı olmuş,emek veren,bitkilerle grubu şenlendiren ve katılan tüm bitki dostlarını kutlarım....

Müjgan Yılmaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-04-2017, 23:39   #183
Ağaç Dostu

Fatih's Avatar

Giriş Tarihi: 14-12-2008
Galeri: 66
İtiraf ediyorum!

Başlık açıldığından beri girmemek için kendimi hep tuttum. Heves ettiğim ve gelemediğim için büyük bir hüsran içindeyim. Vize haftam normalde bir hafta sonrası olacaktı. Proğram değişti ve benimde bütün planlarım suya düştü oysa Nisan ayının ilk haftasına açık biletim bile hazırdı.

Üzüntünün içinde birazda mutluluğu yaşadım. Sevgili Malina'yı her gördüğümde "Asker hazır ol" komutunu almış kadar ciddi bir tavra bürünüyorum. Ne bileyim benimki biraz korku mu yoksa forumdaki ciddiyet mi bilmiyorum. )
Oysa ne var bu kadar kendimi kasacak değil mi? Seviyorum sizi sevgili Malina. Hiç değiştirmiyor yıllar sizi.

Güler ablam, ellerine emeklerine sağlık. Ekrana yapışıp tek tek baktım desem yeridir o tabaklara. Güler yüzlülüğün, etrafa saçtığın mutluluk hep yanında olsun ablacım emeklerine sağlık tekrardan.

Güleç yüzlü Loveforlife Ablam, ne iyi etmişsin bir hava değişimi umuyorum ki iyi gelmiştir sana da.
Orhan abimle de toplantıda konuşmuş ve tanışmıştık. Ve ismini hatırlamadığım pek çok abim,ablam ve kardeşlerimle o ortamda olmayı çok isterdim.

Ve aslında itiraf ediyorum ki o ortamı çok özledim...

Dipnot: Atlaslardan çelik kaldı mı?

Fatih Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2017, 16:09   #184
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
Galeri: 2
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Fatih Mesajı Göster

Güleç yüzlü Loveforlife Ablam, ne iyi etmişsin bir hava değişimi umuyorum ki iyi gelmiştir sana da.

Ve aslında itiraf ediyorum ki o ortamı çok özledim...

Dipnot: Atlaslardan çelik kaldı mı?
Sevgili Fatih,

Biz de seni çok özlemiştik sevgili kardeşim. Keşke gelebilseydin. Seneye inşallah çok daha iyi olur her şey. Ben bu hastalıklardan artık kurtulmuş olurum. Senin vizelerine denk gelmez...

Bir gecelik gelin çelikleri kaldı sadece. Sende zaten vardır. Sen değişik tür bir şeyler olup da talan edilmediğini gördün mü hiç?

Ben bu arada paylaşıma devam edeyim hazır söze başlamışken...

Dağıtım masasının başını bekleyenler...
17554518_10154730150593143_4126971377393429113_n.jpg

Sevgili Telato, Talato'nun ablası ve Sevgili Dongyul... (bahçelerini kıskandığım dar alanda mucizeler yaratanlar) Telato, alacağım var, unutma
17629605_10154730150338143_333147124914607884_n.jpg

Toplantı sonrası beni iskeleye kadar bıraktığı için bir kez daha teşekkürü borç bildiğim Osman45 Ağabey(dondurma için teşekkürü de unutmayalım), Malina ve olmazsa olmaz fahri üyemiz Oğuz Ağabey keyifli bir sohbete dalmış...
17757625_10154730149718143_8320534415596944825_n.jpg
17626136_10154730149513143_4917092594341698809_n.jpg

İlerleyen saatlerde yeni gelen dostlarla beraber büyütülen masalar...
17498679_10154730151043143_7971957672355272443_n.jpg

loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2017, 22:39   #185
Ağaç Dostu

efeege's Avatar

Giriş Tarihi: 09-04-2013
Hani bazı duygular,da kelimeler yetersiz kalır.

Öyle bir güzel gün yaşadım Sevgili bitki dostlarımızla.
iki yıldır çok isteyip,te katıamadığım toplantıya bu yıl katılabildim.
Zaman hoş sohbetler,le su gibi akıp geçti.

Bizleri aynı çatı altında buluşmayı vesile olan Sevgili Malina,ya

Bizlere ikram için özenle hazırlanmış meyve tabaklarıyla ve çiçek hediyeleri için Güler hanıma.

Tabi ki lezzetli pastası ve mantar bezeler için Sevgili Özlem A.
çok teşekkür ederim.

Tanışmaktan onur duyduğum ve mutlu olduğum büyüklerim ve tüm bitki dostlarımız iyi ki varsınız.

yoğunluğumdan zaman olmayışından resim ve uzun uzun yazamıyorum.
Affınıza sığınıyorum.

efeege Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-04-2017, 05:24   #186
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Müjgan Yılmaz Mesajı Göster
Sevgili Ağaçlar net;
Sergi programımın çakışması nedeniyle,bu güzel toplantıya katılamadım,yine harika ve samimi bir toplantı olmuş,emek veren,bitkilerle grubu şenlendiren ve katılan tüm bitki dostlarını kutlarım....
Sevgili Müjgan Yılmaz, güzel mesajın için teşekkür ederim. Sergi programınla toplantının çakışması yüzünden gelemediğini biliyorum, serginde sana başarılar dilerim, bilgisayarımın azizliğine uğradığım için sana yazamadım.
Her toplantımızda bizlerle olman, daimî desteklerin ve dostluğun için de teşekkür ederim.
Seni tanımak, arkadaşın olmak çok gurur verici, iyi ki varsın.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-04-2017, 05:25   #187
Moderatör

Güler's Avatar

Sevgili efeege, bizler de seninle tanışmaktan, sohbet etmekten ve beraber olmaktan çok mutluluk duyduk.
Katıldığın için teşekkür ederiz.

Eski 07-04-2017, 07:45   #188
Ağaç Dostu

betito's Avatar

Giriş Tarihi: 19-09-2005
Galeri: 29
Merhabalar, ben de katılmayı istemiştim ama geç kalmışım, güzel bir toplantı olmuş.

betito Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-04-2017, 08:39   #189
Moderatör

Güler's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi betito Mesajı Göster
Merhabalar, ben de katılmayı istemiştim ama geç kalmışım, güzel bir toplantı olmuş.
Sevgili betito biz de özlemiştik seni, uzun zamandır aramızda yoksun nedenini merak da ediyorum.

loveforlife beğendi.
Eski 07-04-2017, 11:12   #190
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 07-02-2014
Çok güzel. Bende katılıp çiçek dostlarıyla sohbet etmek isterdim.
Yine de burada forumdan çok güzel bilgiler edinip sohbetler ediliyor.
Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

loveforlife, Muda ve telato beğendi.
oğuz13 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-04-2017, 17:12   #191
Ağaç Dostu

günebakan's Avatar

Giriş Tarihi: 09-09-2008
Sevgili efeege tanışmak nasip olmadı ama çan çiçeği tohumlarınızdan bana da nasip oldu umarım yetiştirebilirim. Çok teşekkürler

Muda, efeege ve telato beğendi.
günebakan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-04-2017, 18:14   #192
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 10-04-2011
Nice yıllara...

telato beğendi.
hilalll Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-04-2017, 08:34   #193
Ağaç Dostu

telato's Avatar

Giriş Tarihi: 12-02-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi loveforlife Mesajı Göster

Sevgili Telato, Telato'nun ablası ve Sevgili Dongyul... (bahçelerini kıskandığım dar alanda mucizeler yaratanlar) Telato, alacağım var, unutma
Nasıl unutulunabilinir ki

Sözüm sözdür...

Yine sıcacık, içten bir ağaçlar net. doğum günü toplantısını geride bıraktık. Ağaçlar net. üyesi arkadaşlarla birlikte olmak güzeldi.

IMG-20170401-WA0016.jpg

Dongyul kardeşimle çektiğim ve toplantısı sırasında Resulgur kardeşim ve Sayın Muda'ya gönderdiğimiz ''sizler niye gelmediniz'' diyen bir fotoğrafımız...

telato Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-04-2017, 17:46   #194
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Galeri: 260
Ağaçlar net'in 13. yaşını sevgi, özlem ve biraz da hüzünle kutlarım. 10. Yıldan sonra katılmak kısmet olmadı

Bir ara toplantı haberini gördüm, araya karışıp "geliyorum" diye yazacaktım, sonra başka şeylere daldım tabii unuttum
Sizlerle olmayı çok isterdim, İstanbul'da olsaydım kaçırmazdım bu anlamlı toplantıyı.

Okulumuz, kütüphanemiz yeniden öğrenciliğimizi yaşatan eşsiz forumumuz, nice yıllara ve kutlamalara derken, tüm dostlara selâm ve sevgilerimi gönderiyorum..

Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-04-2017, 23:32   #195
Ağaç Dostu

efeege's Avatar

Samimi sıcacık sohbet ve dostlukların içinde yer almaktan çok memnun olduğumuz anlar,dan kareler.

Eklenen Resimler
Dosya Türü: jpg DSCF0079.jpg (64.1 KB, 352 views)
Dosya Türü: jpg DSCF0077.jpg (65.4 KB, 352 views)
Dosya Türü: jpg DSCF0085.jpg (60.7 KB, 348 views)
Dosya Türü: jpg DSCF0104.jpg (64.4 KB, 350 views)
Dosya Türü: jpg DSCF0105.jpg (70.5 KB, 349 views)
Eski 08-04-2017, 23:46   #196
Ağaç Dostu

efeege's Avatar

İnşallah ileri ki yıllarda da katılmak nasip olur.
Dileğimle

Eklenen Resimler
Dosya Türü: jpg DSCF0100.jpg (70.9 KB, 350 views)
Dosya Türü: jpg DSCF0073.jpg (58.8 KB, 349 views)
Eski 09-04-2017, 09:25   #197
Ağaç Dostu

hozat's Avatar

Giriş Tarihi: 13-03-2009
Galeri: 45
Uzaklarda olmak **** birlikte olamamak,"ağaçlar.net'in"gönüldeki yerini hiç azaltmıyor.

Benim ilk göz ağrım, kıymetlimdir bu nedenle.

Her yıl dönümü,başka bir renk, başka bir ahenkle şenleniyor tartışmasız.
Sohpetlerinizin sesini, avuçlarınızın sıcaklığını,paylaşım yaparken yaşadığınız duyguları ve de....Güler Hanımın o bitmeyen enerjisini çok derinden hissettim.

Ağaçlar.net:Bizim okulumuz, rehberimiz ve dostluk pınarımız olarak hep yaşayacak içimizde. NİCE yıllara diyor, emeği geçen herkese kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum.

hozat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-04-2017, 13:08   #198
Ağaç Dostu

celalim01's Avatar

Giriş Tarihi: 20-09-2013
Merhaba bizde uzaklardan sizlerin resimlerine ,çalışmalarınıza baktık. Uzun süreli bir dönemde ağaçlar net ailesi içerisine fazla takılamıyorum.Evde 2 tane yaşlı anne ve hastahanede kardeşim ,okulum ,yeğenimin okulu ve halk eğitimde açtığım tiyatro kursu nedeniyle oldukça yoğun bir dönemdeyim. Fırsat buldukça sizlere uğrayıp merhaba demeye çalışıyorum.Yakın zamanda görüşmek dileğiyle.

celalim01 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-04-2017, 12:35   #199
Ağaç Dostu

betito's Avatar

Giriş Tarihi: 19-09-2005
Galeri: 29
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Sevgili betito biz de özlemiştik seni, uzun zamandır aramızda yoksun nedenini merak da ediyorum.
Merhaba Güler Hanım, koşturmacalardan ve bir takım sorunlarla uğraşmaktan dolayı insanda akıl kalmıyor ki, en son 4 haftadır böbrek taşları ile uğraşıyorum, her az kaldı temizlenmesine.

betito Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-04-2017, 16:36   #200
Moderatör

Güler's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi betito Mesajı Göster
Merhaba Güler Hanım, koşturmacalardan ve bir takım sorunlarla uğraşmaktan dolayı insanda akıl kalmıyor ki, en son 4 haftadır böbrek taşları ile uğraşıyorum, her az kaldı temizlenmesine.
Çok geçmiş olsun, umarım bir an evvel sağlığına kavuşur ve aramıza katılırsın, özledik seni.

YeniGine ve loveforlife beğendi.
Eski 22-06-2017, 21:38   #201
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 08-05-2015
İlk defa katıldığım bir etkinlikte bir insan ancak bu kadar kendini "evinde" hissedebilir. İlk defa tanıştığım insanlarla adeta yıllardır tanışıyormuşcasına samimi ve sevgi dolu idi herkes.

Herkese katılımından ve paylaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Gerçekten de sizlerle tanışmış olmak paha biçilmez bir denetim ve mutluluk idi benim için.

Farkındayım, etkinlik geçeli 3 ay olmuş neredeyse... geç yazıyorum (arada yazmış olabilirim tabi hatırlamıyorum; sebebi...) zira ne yazık ki bazı olumsuz gelişmeler yaşamaktayım hayatımda; doktora programımdan atılmaktan kılpayı kurtuldum, kaldığım evden çıkmak zorunda kaldım (baktığım çiçekler nedenlerden bir tanesi idi), vs.

Yani son 3 aydır yaşadığım tek güzel şey bu etkinlik oldu...

Bu arada, benim hiç güzel resmim çıkmamış, masa başında ki hariç. masadan ne aldıysam da nazar mı deydi ne herşeyi kaybettim. Tabi toplantıya gelen herkesi tenzih ederim; otobüs te metrobüste ters ters bakan bir sürü insan olmuştu, artık onlardan mıdır nedir....

Sn. Güler den aldığım Atlas'lar aynı gün çürüdü (sanırım yolda ezildiler/mişler).

Sn. Loverforlife on getirdiği sükülentler köklendirmek için toprağa ektim; evden çıkarken tadilat başlamıştı, tadilat işçileri çöpe atmış, okuldan dönünce öğrendim. Aynı kader tek gecelik gelin ve diğer gelen tırtıllı bir tür vardı, onların da başına gelmiş. Anlamıyorum arkadaş, bir insan saksıda toprak içinde duran bir bitkiyi "tek idi" diye nasıl olur da çöp diye tanımlar ve çöpe atar?! Öğrenir öğrenmez sokaktaki çöp kontainerına girdim ve aradım. Ama nafile, üstüm pislendiği ile kaldı...

Toplantıdan aldığım asterler tutmadı, kekik çıkmadı.

Bir tek sn. Telato nun a. Belladona sı ve aldığım saksı ile toprak kaldı arkadaşlar elimde Allah nazardan saklasın!

Zaten benim için önemli olan bu güzel insanlarla tanışmaktı, ancak akibetlerine ne kadar üzüldüğümü anlatmak kelimeler kifayesiz kalıyor. Bilseydim böyle bir şey olacağını, hiç almazdım en azından başkası elinde büyürlerdi... düşündükçe başımdan aşağı kaynar sular iniyor tekrar tekrar. Hele ki boyacının "ne yapacan bu kadar bitkiyi sana iyilik yaptım birşeye benzemiyordu onlar tek tek ekmişsin saksılara manyakmısın kardeş sen" dediğini hatırladıkça adabımı bozup bütün sinirimi kusmadığıma pişman oluyorum. Allah islah etsin...

hobiciakvarist Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-06-2017, 06:01   #202
Moderatör

Güler's Avatar

Sizi de tanımak güzeldi bizler için sevgili hobiciakvaristi.

Yaşadığınız onca sorun ve problemler umarım şimdi yoluna girmiştir, son zamanlarda pek çoğumuz çeşitli olumsuzluklar yaşamakta, bunu arkadaşlardan aldığım mesajlardan öğreniyor ve çok üzülüyorum. Allah herkesin yardımcısı olsun, zor zamanlardan geçiyoruz.

Siz bitkileriniz için üzülmeyin, eğer atlas talebiniz varsa ben size yine gönderirim.
Köklenmiş kekiğim de var, hatta bakın bahçe sayfama istediklerinizden göndermeye gayret ederim.

Umarım daha sık bizlerle olursunuz.

Eski 23-06-2017, 10:57   #203
Ağaç Dostu

A_NOMAD's Avatar

Giriş Tarihi: 09-12-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi hobiciakvarist Mesajı Göster
...Yani son 3 aydır yaşadığım tek güzel şey bu etkinlik oldu...
Ben de merak edip duruyordum zira toplantıdan sonra kayıplara karışmıştın. Hatta başına bir şey mi geldi acaba diye düşünmüştüm, maalesef yanılmamışım, gerçekten de başına nahoş şeyler gelmiş. Çok geçmiş olsun, üzüldüm...

Sen hayatını düzene sok önce, şöyle bir kendine gelip rahatla, el birliğiyle evini bitkilerle donatırız hiç merak etme

A_NOMAD Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-06-2017, 22:41   #204
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Sizi de tanımak güzeldi bizler için sevgili hobiciakvaristi.

Yaşadığınız onca sorun ve problemler umarım şimdi yoluna girmiştir, son zamanlarda pek çoğumuz çeşitli olumsuzluklar yaşamakta, bunu arkadaşlardan aldığım mesajlardan öğreniyor ve çok üzülüyorum. Allah herkesin yardımcısı olsun, zor zamanlardan geçiyoruz.

Siz bitkileriniz için üzülmeyin, eğer atlas talebiniz varsa ben size yine gönderirim.
Köklenmiş kekiğim de var, hatta bakın bahçe sayfama istediklerinizden göndermeye gayret ederim.

Umarım daha sık bizlerle olursunuz.
Sayın Güler çok teşekkür ederim nazik teklifiniz için. Öncelikle hayatımı bir düzene sokup şu başımdaki sıkıntılardan kurtulayım da ondan sonra inşallah tekrar bitki ile etrafımı donatırım, elbette siz değerli ağaçlar.net hobidaşlarımla.

efeege beğendi.
Eski 28-06-2017, 22:45   #205
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi A_NOMAD Mesajı Göster
Ben de merak edip duruyordum zira toplantıdan sonra kayıplara karışmıştın. Hatta başına bir şey mi geldi acaba diye düşünmüştüm, maalesef yanılmamışım, gerçekten de başına nahoş şeyler gelmiş. Çok geçmiş olsun, üzüldüm...

Sen hayatını düzene sok önce, şöyle bir kendine gelip rahatla, el birliğiyle evini bitkilerle donatırız hiç merak etme
Sayın A_Nomad, hiç sormayın. Burda anlattıklarım aslında 1/10 bile değil. Ama konu ile alakalı bunlar olduğundan ve en çok bitkilere üzüldüğümden, daha doğrusu aldığıma üzüldüm belirttiğim gibi. Hem başkasını mahrum etmiş oldum hem de bitkiler heba oldu. Herkesten özür diliyorum bu nedenle.

İyi dilekleriniz için ayrıca çok müteşekkirim. Sağolun varolun. Sizler gibi hobidaşlar ile tanışma imkanı bulduğum için çok mutluyum. Bu zor günlerde bunu bilmek bile bana bir mutluluk veriyor.

A_NOMAD beğendi.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 11:21.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024