agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Agaclar.net Toplantı ve Gezileri
(https)

Reklam

Beğeni Düzeni788Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 12-06-2016, 10:47   #91
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Galeri: 261
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi tiya Mesajı Göster
Sevgili arkadaşlar, az önce döndüm İstanbul'dan (sabah gidiş, gece dönüş). Hemen siteye girdim. Hepiniz çok güzeldiniz, çiçekleriniz de öyle. Gerçekten üzgünüm aranızda olmadığım için. Hepinize sevgiler olsun.
Sevgili tiya, sizin toplantımıza geleceğinizden emindim, böyle programsız işler olabiliyor, Zühal hanım önemli bir yoplantı için İstanbul'da olacağınızı gelemeyeceğinizi söylemişti bir gün önce.
İnşallah Adana'da ya da Mersin'de yine bir araya geliriz.
Sevgiler..

tiya, h_dogan, hazan-z ve 2 kişi beğendi.
Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-06-2016, 10:50   #92
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi hazan-z Mesajı Göster
Sevgili arkadaşlar,2016 Mersin Toplantısı harika bir ortamda yapılmıştır.Sevgili Adalet her zaman ki gibi organize güzeldi.Paylaşımlar için sana,Almira'ya,Smiy'e,Maviş'e,Jakin'e,Cengiz İldes'e ve özellikle de Sevgili Güler'e teşekkür ederim.
Aramıza yeni katılan sevgili Jakin,Cengiz Bey ve Nadide Hanım sizlerle tanıştığıma memnun oldum.
Toplantımız bol paylaşımlı,sevgi dolu,güzel manzalı,hoş sohbetli geçmiştir.
Katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.En kısa zamanda tekrar toplanmamız dileğiyle...
Sevgili hazan-z, geldiğin için teşekkürler, seni ve misafirlerini görmekten çok mutlu olduk, her zaman beklerim toplantı şart değil
Sevgilerimle..

tiya, h_dogan, hazan-z ve 2 kişi beğendi.
Eski 12-06-2016, 10:57   #93
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Jezebel Mesajı Göster
Güzel bir toplantı olmuş
Sizleri kıskandım.
İzmirde hiç böyle atraksyonlar olmuyor.
Atlastan muma bir çok paylaşım olmuş, gözüm kaldı
Resmen "taş bebekler" geçidi gibi, hanımların hepsi çok alımlı.
Herkese hayırlı pazarlar dilerim.
Sevgili Jezebel, keşke aramızda olsaydın, paylaşımda öyle çok bitki vardı ki, Gardenia'lardan Pentas'lara, Gloksinia'lardan Hoya'lara kadar birçok çeşit. Alacaklarımızı aldık kalanlarını evimize geri getirdik.
Güzel bir pazar günü dileği ile, sevgiler...

tiya, h_dogan, hazan-z ve 4 kişi beğendi.
Eski 12-06-2016, 14:52   #94
Ağaç Dostu

Jakin's Avatar

Giriş Tarihi: 08-05-2015
Ben de katılan herkese çok teşekkür ediyorum.. Çok güzeldi, tadı damağımda kaldı..
Sizleri tanıdığıma çok sevindim.. Büyük toplantı olmasa da daha sık toplanma isteğimizi gerçekleştirebiliriz umarım..
Bizleri unutmayan sevgili Güler Hanım'a çok çok teşekkürler..

Sevgili Adalet Abla, Cengiz Ağabey, Nadide Abla ile tanışıyorduk..
Sevgili hazan-z, Almira, Perihan Bayram, smiy, Maviş sizlerle ve tanışmak çok güzeldi..
Çocuklar ve gençler de katılımlarıyla, güzellikleriyle neşe kattılar bizlere..
Herkese emekleri ve katılımları için teşekkürler..
Sevgili tiya keşke aramızda olsaydınız, bir dahakine görüşmek dileğiyle..
Sevgili Jezebel teşekkürler, sizi de bekleriz bir dahaki toplantımıza..

Çeşit çeşit hoya türleri, bir çok bende olmayan çiçeklerim oldu..
Biraz fotoğraf çektim ama, maalesef aktarmada sorun yaşıyorum, ileride hem toplantı, hem de bitkilerimin fotoğraflarını paylaşmak dileğiyle, hepinize ve tüm agaclar.net e teşekkürler.. İyi ki varsınız!..

tiya, h_dogan, üzüm ve 8 kişi beğendi.
Jakin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-06-2016, 16:28   #95
Ağaç Dostu

smiy's Avatar

Giriş Tarihi: 13-05-2008
Herkesle aynı fikirdeyim her zaman ki gibi güzel bir toplantı oldu.
Sevgili Jakin,Cengiz Bey ve eşi gibi güzel insanlarla tanışıp yeni dostlar edinmek, sevgili Almira,hazan-z, Perihan Bayram ve bu güzel toplantı için emek harcayıp hepimizi biraraya getiren Adalet Yağcı ile tekrardan görüşmek tarif edilemez bir duyguydu.
Gönülleri gibi güzel paylaşımlarda bulunan Almira,hazan-z, maviş, Jakin ve Cengiz Bey'e çok teşekkür ederim. Gelmeyen arkadaşlar adına çok üzgünüm öyle güzel şeyler kaçırdılar ki anlatamam,ama gelmemeleri bizleri üzdü.Gelmek isteyip mazeretinden dolayı gelmeyen ve toplantıya katılan tüm arkadaşlarla tekrardan buluşmak dileğiyle...

tiya, h_dogan, üzüm ve 7 kişi beğendi.
smiy Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-06-2016, 16:43   #96
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-07-2015
Katılamadım ama kalbim sizlerleydi,o an meşgul olursunuz diye telefonla arayamadım Adalet Hanım..Fotoğraflar,çiçekler ve üyelerimiz tabi ki bir harika.Herkes mutlu,çok güzel bir gün geçirilmiş belli.Nice toplantılara inşallah.
Bu arada benim çiçeklerim nerede Cengiz Bey,Sevgili Jakin.Sakın hepsini dağıttık demeyin.Gelseydiniz de demeyin,ben Nadide Hanım'ın yanında oturuyordum.

tiya, h_dogan, üzüm ve 6 kişi beğendi.
sevgihoca Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-06-2016, 17:05   #97
Ağaç Dostu

Perihan Bayram's Avatar

Giriş Tarihi: 08-05-2010
Galeri: 15
Çok keyifli bir toplantı oldu,sevgili Adalet hanıma teşekkürler.

tiya, h_dogan, üzüm ve 5 kişi beğendi.
Perihan Bayram Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-06-2016, 17:16   #98
Ağaç Dostu

Perihan Bayram's Avatar

Giriş Tarihi: 08-05-2010
Galeri: 15
Mesin 2016 toplantımız

Fotoğraflarım yüklenmiyor,bu yüzden çektiklermi paylaşamadım.

Perihan Bayram Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-06-2016, 18:38   #99
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
[QUOTE=Adalet Yağcı;1467895]
Üzgünüm..
Adını listeye yazan, telefonla, mesajla, ya da bu başlıktan paylaşarak, hiç bir şekilde mazeret belirtmeden toplantıya gelmeyen arkadaşlarımıza kırgınım

Sevgili Adalet Yağcı, toplantıda olursunuz ümidi ile yaptığımız telefon görüşmesinde " Katılım az oldu ve toplantımız bitti, eve dönüyoruz" dediğinde de sesin üzgün geliyordu.

Sen isteyerek üzerine aldığın vazifeyi çok da iyi başardın, hiç üzülme.
Toplantı fikrini ortaya koyduğundan beri içinden gelecek çalıştığını biliyor ve teşekkür ediyorum.

Geliyorum diye listeye adını ekleyip de hiç mazeret bildirmeyerek gelmeyen veya gelemeyen arkadaşların bu davranışlarına ben de kızıyorum.

Kimseyi mecbur etmiyoruz, gelsinler tanışalım, güzel paylaşımlarımız olsun, beraberce hoş vakit geçirelim düşüncesi ile tertipliyoruz bu toplantıları.

Mekanı bulmak, hazırlanmak gelenleri nasıl mutlu ederiz düşüncesi ile günlerce uğraşmak hiç yorucu olmuyor da geleceğim deyip de gelmeyenlerin davranışları üzüyor insanı ama ne yapalım maalesef böyle davranan üyelerimiz var.

Toplantıda dağıtırım diye onca emekle hazırladığınız fidelerinizi görünce daha da üzüldüm.

Toplantıya katılan, güzel fideler hazırlayan arkadaşlarımıza ve sana etkinliğinde yardımcı olan sayın cengizildas Bey'e, Leventali Bey'e özellikle teşekkür ederim.

tiya, h_dogan, üzüm ve 8 kişi beğendi.
Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-06-2016, 19:45   #100
Ağaç Dostu

celalim01's Avatar

Giriş Tarihi: 20-09-2013
Merhaba ,evet haklısınız iletişim kuramadık. Elimde telefon bilgisi olmadığından telefon açma şansım olmadı. Gelememe durumum önceden belirli olmaması nedeniyle geleceğim diye düşünmüş ve dolayısıyla sizlerle iletişime geçmemiştim. Şimdi listeye bakınca gelmeyen çok olmuş. Yoğun bir misafir trafiğim olduğu nedeniyle gelme şansım olmadı. Şöyle diyeyim cuma günü 16 kişi ,dün 15 kişi bugün ise 17 civarında misafirim var.

Misafirlerim yabancı değil, yabancı olmasa da şartlar bazen beklediğimiz durumun dışında gerçekleşiyor.Foruma da giremedim. Zamanım olmadı desem yeridir. Bu nedenle sizlere haber iletemedim. Tabi yinede sizlere hak veriyorum. Çok az sayıda katılımın olması sizler açısından beklenilen durumun dışında olmuş.

En çok da gelememem değil o güzel paylaşımları hazırlayan bizlere vermek adına emek veren arkadaşların emeklerini değerlendirip ,fidelerden alamadığımıza üzüldüm.

Artık varsa cezamız boynumuzu eğer cezamızı çekeriz. Önceden ulaşabilseydim. Daha memnun verici olurdu ,olmadı. Elimde sizlere ulaşma adına yeterli bilgi olmaması ulaşmamı engelledi. Katılan ,emek veren ,bizlerin katılamamasına üzülen(aslında bizlerle tanışamadıkları için daha üzgünler ,anlayabiliyorum. Benimde çok istediğim ,tanışamadığım dostlar vardı orada.Bazı arkadaşları daha önceki toplantıda tanımıştım.)

Uygun bir zamanda Mersine mutlaka geleceğim. Toplantı olmasa bile gelip ,dostların başını ağrıtacağım.Zaman konusunda kesinlik olmamakla birlikte. Sizlerle mutlaka tanışmaya geleceğim. Gelecek toplantıya değil çok uzun olmayan bir zamanda.

celalim01 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-06-2016, 20:44   #101
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi celalim01 Mesajı Göster
Merhaba ,evet haklısınız iletişim kuramadık. Elimde telefon bilgisi olmadığından telefon açma şansım olmadı.
...
Uygun bir zamanda Mersine mutlaka geleceğim. Toplantı olmasa bile gelip ,dostların başını ağrıtacağım.Zaman konusunda kesinlik olmamakla birlikte. Sizlerle mutlaka tanışmaya geleceğim. Gelecek toplantıya değil çok uzun olmayan bir zamanda.
Sayın celalim01, Bakın burada ne yazmışım

Evet çok üzüldüm, şöyle düşünün;
20 kişi misafir bekliyorsunuz, evinizi, ikramlarınızı, hediyelerinizi hazırlamışsınız.
Ve, misafirleriniz gelmiyor, haber de vermiyor.
Siz olsanız ne hissederdiniz?

Bizler birkaç arkadaşla mini toplantılar da yaparız, İstanbul'a gittiğimde sevgili Güler ve birkaç kişi mutlaka buluşuruz, çok da keyifli olur.
Siz de Mersin'e gelmeden birkaç gün önce haber verirseniz mini toplantımızı yaparız yine

tiya, h_dogan, üzüm ve 5 kişi beğendi.
Eski 12-06-2016, 20:48   #102
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sevgihoca Mesajı Göster
Katılamadım ama kalbim sizlerleydi,o an meşgul olursunuz diye telefonla arayamadım Adalet Hanım..Fotoğraflar,çiçekler ve üyelerimiz tabi ki bir harika.Herkes mutlu,çok güzel bir gün geçirilmiş belli.Nice toplantılara inşallah.
Bu arada benim çiçeklerim nerede Cengiz Bey,Sevgili Jakin.Sakın hepsini dağıttık demeyin.Gelseydiniz de demeyin,ben Nadide Hanım'ın yanında oturuyordum.
Sizin hediyelerinizin hepsini ben kaptım..
Şaka tabii, hediyeleriniz duruyor geldiğinizde alırsınız..

tiya, h_dogan, hazan-z ve 5 kişi beğendi.
Eski 12-06-2016, 22:20   #103
Ağaç Dostu

Jakin's Avatar

Sevgili Adalet Yağcı, sevgili Nadide ve Cengizildas, sizlere nasıl teşekkür etsem azdır..
İlk görüşmemizden bugüne hem dostluk hem de bilgi paylaşımı adına çok değerli zaman geçirdik..
Toplantı hazırlığındaki emeklerinizden dolayı sizlere ayrıca sonsuz teşekkürler..

Her görüşmemizde olduğu gibi kısacık geldi ve yeniden ne zaman bir araya gelirizi konuşmaya başladık..

Toplantıdan sonra bu ekip hızımızı alamayıp Tece'de bir sera gezdik ve bir çiçekçiyi ziyaret ettik.. Bu kez fotoğraf çekmeyi atlamışız..
İleride yine gitmeyi planlıyoruz.. Aldıklarımızı daha sonra paylaşırız.. Sevgiler..

Eski 12-06-2016, 22:29   #104
Ağaç Dostu

Jakin's Avatar

Toplantımızdan fotoğraflar..

Sevgili Almira'nın güzel kızları..
bf856515-a809-4524-89c7-dcecda58f014.jpg

Sn. Cengizildas ve Nadide Hanım..
4f2ab8cd-ab0c-4a2b-91ac-2e27fff2692b.jpg

Sevgili hazan-z ve Adalet Yağcı..
836d4f52-ec4f-4f4f-96d7-8dd478f5191c.jpg

Sevgili Perihan Bayram, smiy ve güzel kızı..
6dbc64c5-1b1f-44ca-a5aa-0b53563b2371.jpg

Sevgili Almira ve hazan-z'nin güzel misafiri..
9c518384-5fb4-444a-8ca5-42f80d8a6449.jpg

Eski 12-06-2016, 22:48   #105
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Sevgili Jakin, sıcacık gülüşünle ilk gördüğüm anda sevdim seni.
Ağaçlar net'in böyle bir büyüsü var işte, burada doğan dostluklar öyle güçlü ki, ilk karşılaşmamızda bile kırk yıllık dost gibi hissederiz ve bu dostluklar biz yaşadıkça devam eder.
"İyi ki tanımışım" dediğim güzel insan, dostluğun fedakarlığın, güler yüzün için ben de sana teşekkürler ediyorum.

Eski 12-06-2016, 23:29   #106
Ağaç Dostu

Jakin's Avatar

Topantı dönüşü bitkilerim toplu halde..
7c564ba3-ed67-474a-bb71-4a00209f2451.jpg

Sevgili hazan-z'ye inceliği için sonsuz teşekkürlerimle..
Arka soldaki 3 değişik hoya, oldukça büyükler, iyi fotoğraflayamamışım..
Ve bardaklardakiler de 6 değişik tür..
İsimleri için çalışmam gerek!.. Sadece ortadaki beyazlı yapraklının Crimson Queen olduğunu hatırlıyorum.. Sevinçten uçuyorum, asla aklıma gelmezdi bir anda bu kadar çok çeşit edinebileceğim..
Gardenya Sn. cengizildas'ın hediyesi.. Evdeki ithal gardenyamın can çekiştiğini bildiklerinden.. Çok teşekkürler..
124d18f1-96b0-4de8-80ec-0e630866df65.jpg

Diğerleri de sanırım sevgili Almira'nın paylaşımlarından.. Çok çok teşekkürler.. Tradescantia Spatnacea
3cf7acde-b92c-4450-9ce4-ed693e43198d.jpg

Stapelia Grandiflora
48bebb72-6712-479d-8ff3-cdb98e2f4726.jpg

Gasteria Carinata Ver. Verrucosa
d91f168e-f9f2-4f3d-b129-a3294451f4cf.jpg

Düzenleyen Jakin : 13-06-2016 saat 14:40 Neden: İsim ekleme
Eski 13-06-2016, 02:54   #107
Ağaç Dostu

almira's Avatar

Giriş Tarihi: 25-02-2009
Galeri: 4
Her şeye rağmen çok güzel bir toplantı oldu. Sevgili Adalet Hanıma ve Levent beye organizasyon için çok teşekkür ederim. Sevgili Güler Hanımın, Adalet Hanımın, Hazan-z'nin, Jakin'in, Sayın Cengiz İldas'ın , Simy'in, Maviş'in güzel paylaşımlar ve hediyelerinden dolayı çok teşekkür ederim. Ümidimiz yeni arkadaşlarla tanışıp daha eğlenceli bir toplantı geçirmekti. Malesef katılım beklentimizden az oldu. Umarım bir daha ki toplantıda istenen kalabalık oluşur. Yeniden görüşmek dileğiyle.

tiya, h_dogan, üzüm ve 6 kişi beğendi.
almira Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-06-2016, 10:05   #108
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 28-10-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Adalet Yağcı Mesajı Göster
Sevgili hazan-Z

Eklenti 617470

Sevgili Jakin ve bizler için tek tek sarıp sarmaladığı atlas çelikleri.
Eklenti 617471

Sevgili Perihan Bayram ve Almira'nın şahane paylaşımlarından adını unuttuğum fide..
Eklenti 617472
Ne ne o atlas mı bilseydim hemen gelirdim.Şaka arkadaşlar tabi ki bu çünkü cumartesi olan toplantılara çalıştığım için katılamıyorum.Çok beğendim ama yine de katılmak isterdim.Herkese selamlar.

mmanager Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-06-2016, 10:12   #109
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Sevgili mmanager, sizin Atlas aşkınızı bilseydim sevgili Zühal ile mutlaka ulaştırırdım.
Bir dahaki sefere diyelim o zaman

Eski 13-06-2016, 10:26   #110
Ağaç Dostu

Jakin's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mmanager Mesajı Göster
Ne ne o atlas mı bilseydim hemen gelirdim.Şaka arkadaşlar tabi ki bu çünkü cumartesi olan toplantılara çalıştığım için katılamıyorum.Çok beğendim ama yine de katılmak isterdim.Herkese selamlar.
Alıntı:
Sevgili mmanager, sizin Atlas aşkınızı bilseydim sevgili Zühal ile mutlaka ulaştırırdım.
Sn. mmanager, sevgili Adalet Yağcı; sürprizi bozulmasın diye yazmayacaktım ama, artık baklayı çıkarayım;
sevgili Zuhal hanım, sizin atlas sevginizi bildiğinden, atlasların kalanının tamamını Sn. mmanager'e ulaştırmak için götürdü..
Yakında kavuşursunuz.. Bir dahaki toplantıda görüşmek dileğiyle..

Eski 13-06-2016, 10:29   #111
Ağaç Dostu

g.c.'s Avatar

Giriş Tarihi: 19-05-2016
Güzel insanlar bir arada

Sevgili Jakin, her mesajı tüm mütevaziliğin ile beğenmenden ötürü hafızamda yer etmiş biri olarak bir de senin fotoğrafını görebilir miyim diye toplantı fotoğraflarınıza göz attım ancak yükleyen sen olduğundan sanırım, fotoğrafını bulamadım

g.c. Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-06-2016, 10:33   #112
Ağaç Dostu

Jakin's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi g.c. Mesajı Göster
Güzel insanlar bir arada

Sevgili Jakin, her mesajı tüm mütevaziliğin ile beğenmenden ötürü hafızamda yer etmiş biri olarak bir de senin fotoğrafını görebilir miyim diye toplantı fotoğraflarınıza göz attım ancak yükleyen sen olduğundan sanırım, fotoğrafını bulamadım
Sevgili g.c. teşekkür ederim.. 3. sayfadaki fotoğraflarda ben de varım..

Eski 13-06-2016, 10:39   #113
Ağaç Dostu

g.c.'s Avatar

Giriş Tarihi: 19-05-2016
Şimdi görebildim.

Gariptir daha önce sanki sizi görmüş gibiyim, paylaşımlarınızı takip ettiğimden olsa gerek. Gülen yüzünüz hiç solmasın efendim.

g.c. Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-06-2016, 12:39   #114
Ağaç Dostu

Jakin's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi g.c. Mesajı Göster
Şimdi görebildim.

Gariptir daha önce sanki sizi görmüş gibiyim, paylaşımlarınızı takip ettiğimden olsa gerek. Gülen yüzünüz hiç solmasın efendim.
Teşekkür ederim, çok incesiniz.. Sizlerin de yüzünüz hep gülsün..
Tıpkı roman okurken karakterleri zihnimizde şekillendirdiğimiz gibi, burada da üyelerin yazdıklarından ister istemez kafamızda bir görüntü yaratıyoruz sanırım..
Bazan da tutuyor galiba!...

Sizi de bir agaclar.net toplantısında görürüz umarım..
Bir de muhabbet kuşunuzun fotoğrafını ekleseniz ilgili başlığa..
Aynı şekilde domateslerinizin fotoğraflarını da başlığına yükleyebilirsiniz..

Eski 14-06-2016, 15:38   #115
Ağaç Dostu

Alıntı:
Teşekkür ederim çok sağ olun düşünmeniz bile yeterli .Mersin çocukluğumda her tatilde koşarak gittiğimiz dayı ve teyzelerimin olduğu çok sevdiğim bir şehirdir.Hatta Gözne yaylasının üst taraflarında olan yayla evimizden dolayı da daha özeldir benim için.Gelmeyi çok isterdim ama cumartesi günleri iş yerim açık olduğu için katılamadım...Kısmet başka baharaymış belki bir gün geçerken uğrarız yanınıza...

Eski 15-06-2016, 09:02   #116
Ağaç Dostu

hazan-z evdemisiniiiiiiz.

Eski 15-06-2016, 18:48   #117
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mmanager Mesajı Göster
Teşekkür ederim çok sağ olun düşünmeniz bile yeterli .Mersin çocukluğumda her tatilde koşarak gittiğimiz dayı ve teyzelerimin olduğu çok sevdiğim bir şehirdir.Hatta Gözne yaylasının üst taraflarında olan yayla evimizden dolayı da daha özeldir benim için.Gelmeyi çok isterdim ama cumartesi günleri iş yerim açık olduğu için katılamadım...Kısmet başka baharaymış belki bir gün geçerken uğrarız yanınıza...
Bekleriz efendim, yeter ki önceden haberimiz olsun..

hazan-z ve Jakin beğendi.
Eski 14-08-2016, 01:26   #118
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 30-07-2016
*** arakadaşlar bi toplantı daha mı yapsak acaba ne dersiniz?

Adalet Yağcı ve Jakin beğendi.
thorbank Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-08-2016, 23:27   #119
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi thorbank Mesajı Göster
*** arakadaşlar bi toplantı daha mı yapsak acaba ne dersiniz?
Buyrun efendim, ben sahalardan çekildim meydanı gençlere bırakıyorum
Hava serinlediğinde Eylül sonu Ekim ortaları gibi düzenleyebilirsiniz, duyurunuzu yapın, listeye beni de ekleyin

Hoş geldiniz bu arada...

Jakin beğendi.
Eski 24-08-2016, 18:00   #120
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 24-08-2016
Buralarda olursam bir sonra ki toplantıya gelmeye çalışacağım.

Adalet Yağcı ve Jakin beğendi.
melistendik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 11:29.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2017