agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Agaclar.net Toplantı ve Gezileri
(https)

Beğeni Düzeni1250Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-03-2013, 20:13   #61
Ağaç Dostu

günebakan's Avatar

Giriş Tarihi: 09-09-2008
Harika bu sefer daha kalabalık olacağız gibi

YeniGine beğendi.
günebakan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-03-2013, 09:48   #62
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 27-12-2006
Saat kaç gibi Eskihisar iskelesinde olursunuz acaba?
Aracım, kapalı kasa kamyonet... Boğaziçi Köprüsünden geçemem...
Sizinle direkt iskelede buluşsam...

cemal.S, ciroz ve YeniGine beğendi.
drhegeli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-03-2013, 19:40   #63
Ağaç Dostu

tturt's Avatar

Giriş Tarihi: 20-04-2008
Galeri: 112
Güler Hanım,

Bizde arabımızla size Topçular'da ya da anlaşacağımız bir yerde katılabiliriz. Ayrıca cemo ablamızı da eğer İzmit'e saat 9.00'a kadar ulaşabilirse onu da alır geliriz böylece programınızı bozmadan size katılabiliriz.

tturt Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-03-2013, 19:49   #64
Ağaç Dostu

cemo's Avatar

Giriş Tarihi: 28-04-2008
Galeri: 13
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi tturt Mesajı Göster
Ayrıca cemo ablamızı da eğer İzmit'e saat 9.00'a kadar ulaşabilirse onu da alır geliriz böylece programınızı bozmadan size katılabiliriz.
Dünden beri otobüs firmalarını arıyorum. Sabah erken saatte İzmit e giden bir otobüs bulamadım.

Metro firmasınıda aradım, sabah 5 arabanız var mı diye ama yokmuş

Son çare, bir gün önceden Sapanca ya gitmek olacak herhalde. İzmit e geçişi kolaylaştırmak adına.

Cuma günü ararım seni. Haberleşiriz.

Bizleri düşündüğün için teşekkürler kardeş.

cemo Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-03-2013, 21:01   #65
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Ankstel, ykaya194, saat kaçta Mecidiyeköy'den hareket edeceğiz ve Eskihisar'da kaç gibi oluruz?

Ben genelde arabamla gittiğimde bir saat sonra Eskihisar İskelesinde oluyorum.

Güzargahta kimleri nereden alacağız onu da belirlediniz mi? Fatma Acar'lar nereden katılacaklar?

Arabanın plâkası kaç?

cemal.S, ankstel ve YeniGine beğendi.
Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-03-2013, 23:16   #66
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2012
Sayın tturt; mümkün ise, arabada yer olacak ise Adalet Hanım ve ben de Halkalı'dayız.

YeniGine Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-03-2013, 07:47   #67
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 26-10-2011
44 nolu sayfada gezi programının tüm detayları yazılı.

arkadaşlar, anadolu yakası E5 güzergah üzerinde alınacağı durakları ve telefonlarını Ankstel özeline verebilir.
saat 9:00-9:30 arası Eskihisar'da oluruz.

ykaya194 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-03-2013, 08:28   #68
Moderatör

Güler's Avatar

Teşekkür ederim.

Eski 13-03-2013, 09:16   #69
Ağaç Dostu

Sevgi's Avatar

Giriş Tarihi: 25-03-2012
Galeri: 6
Arkadaşlar merhaba, yalova gezisine bende gelmek istemiştim ama yazışmaları geç takip ettiğimden yer dolmuş. Sizlere iyi geziler diliyorum.

Yalnız sizlerden birşey rica etsem olabilir mi?

Özellikle lisianthus için geziye katılmak istemiştim. Ücreti karşılığı bana lisilerden getirebilir misiniz? Beylikdüzü veya halkalı civarından veya metrobüs güzergahına yakın arkadaşlardan gelip ücretini vererek alabilirim.

YeniGine beğendi.
Sevgi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-03-2013, 09:18   #70
Moderatör

Güler's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Sevgi Mesajı Göster
Arkadaşlar merhaba, yalova gezisine bende gelmek istemiştim ama yazışmaları geç takip ettiğimden yer dolmuş. Sizlere iyi geziler diliyorum.

Yalnız sizlerden birşey rica etsem olabilir mi?

Özellikle lisianthus için geziye katılmak istemiştim. Ücreti karşılığı bana lisilerden getirebilir misiniz? Beylikdüzü veya halkalı civarından veya metrobüs güzergahına yakın arkadaşlardan gelip ücretini vererek alabilirim.
Lisi başlığını okumadınız mı?
Sayın kgursan'ın dağıtımı daha sonra olacak, isterseniz bir okuyun.

YeniGine beğendi.
Eski 13-03-2013, 09:56   #71
Ağaç Dostu

Sevgi's Avatar

Giriş Tarihi: 25-03-2012
Galeri: 6
Güler hn. okudum da belki fideler gelişmiştir orda satışı başalamıştır diye yazdım. Hazır yerine gitmişken diye

Şimdiden iyi eğlenceler, iyi geziler.

YeniGine beğendi.
Sevgi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-03-2013, 14:51   #72
Ağaç Dostu

ankstel's Avatar

Giriş Tarihi: 05-11-2009
En son gelişmeyi paylaşıyorum.

Yusuf bey aracı alıp buluşma noktasına Mecidiyeköy'e getirecekmiş.

Hareket saati 8.00 kesin kalkış

Vasıta plaka 34 TM 4028

Şöför adı: Şükr
ü

YeniGine beğendi.
ankstel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-03-2013, 17:29   #73
Ağaç Dostu

tturt's Avatar

Giriş Tarihi: 20-04-2008
Galeri: 112
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi YeniGine Mesajı Göster
Sayın tturt; mümkün ise, arabada yer olacak ise Adalet Hanım ve ben de Halkalı'dayız.
Adalet Hanım'la bugün telefonda konuştuk kendisini sabah Mecidiyeköy'e bırakacağız sizide Mecidiyeköy'e bırakabiliriz.

Ben daha sonra İzmit'ten Cemo ablamları alacağım. Sonra oradan Topçulara hareket edeceğim, yolda bir sıkıntı olmazsa hemen hemen aynı saatlerde Topçularda olacağımızı düşünüyorum.

YeniGine beğendi.
tturt Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-03-2013, 18:12   #74
Ağaçsever

Fatma Acar's Avatar

Giriş Tarihi: 17-01-2013
Merhabalar biz sabah 8.30 da Kartal köprüsünde sizleri bekliyor olacağız saygılar.

YeniGine beğendi.

Düzenleyen Fatma Acar : 13-03-2013 saat 18:56
Fatma Acar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-03-2013, 19:11   #75
Ağaç Dostu.

Giriş Tarihi: 17-01-2009
Galeri: 45
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ykaya194 Mesajı Göster
Güler Hanım,
cemo ve arkadaşı, güzergah İzmit üzerinden olurmu diye soruyorlar.
Körfezden dolaşılırsak, gidiş- dönüş 350 km fazla yapmış oluruz, günübirlik gezi olduğu için hem vakit az hemde vasıta üçreti artar.
Eskihisar'dan arabalı vapur ile gidersek vasıta üçreti 22-25 tl/kişi olacak.(sayımız 15-17 kişi olursa).

Sera gezilerimiz;
Bence,önce Topçular-Karamürsel tarafındaki sera gezileri yapılsın,daha sonra kgursan serasında mangal partimizi yaparız,orada yapacağımız programa göre, Termal tarafındaki seralar gezildikten sonra Yalova'da deniz kenarında çay,kahve içilir, İstanbul dönüşünde ise yol boyu üzerindeki seraları dolaşırız.

İstanbul-Yalova yolculuk programı ise şöyle:
Saat 8:00 Mecidiyeköy CarrefourSA (Ortaklar cad.) arka kapı önünden kalkış, Bogaziçi köprüsü, E5 Göztepe köprüsü ,Kartal köprüsü,Tuzla köprüsü, Çayırova ve Eskihisar arabalı vapur.
Arkadaşlar., merhaba., topa girmeden izledim. Vaziyet ortaya çıkmış gibi görünüyor ama bazı yanlışlar var. Onlara değinmek ve affınıza sığınarak aklımca düzeltmek istiyorum.;

1. Güzergah konusu: Çayırova yol ayrımından- Yalova topçular iskelesine kadar karadan dolaşmak yolu 110 km. uzatıyor (350 km değil) , ayrıca zaman olarak sadece 30-45 dakika daha fazla zaman alıyor. Bunu ben birkaç kez denedim. Çayırova-eskihisar vapura giriş 30-45 dakika, vapurla geçiş de 45-60 dakikadır.

2. Gezi güzergahı: Bana göre termal tarafını unutun. Zamanınız yetmez. Karaca arberatumu gezmek için en az 2 -4 saat lazım, ve önceden randevu alınmalıdır. Merkezden termale gidiş 30, dönüş 30 orada dolaşma 1 saat kadar tutar dolayısıyla en az 2-3 saat ayırmanız gerek Karamürsel tarafından merkeze geliş de 30-45 dakika tutar.

Bana göre; Topçulardan karamürsele doğru gidin. Giderken seralar sağda kalır giriş-çıkış kolay olur. Topçulardan sonra 2-3 km kadar sonra FLORİUM var. Giderseniz sahibi Şükrü beye benden selam edin sizlere (belki ) TOpTan fiyatla satış yapabilir. çok değişik ve kaliteli mevsimlik- saksılı bitkileri var. oraya varmadan önce de TROPİCAL süs bitkilerinde Salon bitkileri bulabilirsiniz. o Diffenbahia cı dır... ileriye Altınovaya doğru diğer bazı yerler de vardır.

3. Bu duruma göre; Siz 9 30 da Eskihisara varırsanız: 10 30-11 00 gibi topçulara geçersiniz. 2-3 sera gezerseniz saat 13oo-14oo olur. oradan topuklasanız, bana 1 saat sonra yani, 15 oo civarında gelebilirsiniz. Eh 3 saat bana ayırırsanız saat 16 oo olur. (Akgül pahalıdır ve Çiftlikköyde -Özdilek karşısındadır), Özdilek girişinde bir Bonzai ci vardır. Cemal bey in seraları Yalova çıkışında Elmalık -Kazımiye yolundadır. Benim oradan cemalin seraları 20-30 dakika tutar.

4. Mangal işi: Bu işi ben üslensem., Yaklaşık 25 +- 5 kişilik, 10 kangal sucuk, 25 kalem pirzola, 1,5 kg pirinç/bulgur ve 2 şer adet kemalpaşa tatlısı. siz gelene kadar bunları hazırlasam olur mu?. Siz malzeme almak için zaman kaybedeceksiniz, malzemeler gelince hazırlamak için de zaman kaybedilecek. herkesin elinde birer kangal sucuk, birer kola şişesi vs.

Ben masrafları da yazarım toplarım adam başı bölüşürüz. (Not. Masrafları bölüşmeyelim, benden olsun desem mırın-kırın edersiniz...) siz sadece ne içecek iseniz onu getirin. Bende içecek olarak Su var bir de Muhacır Kolası var,hazır. kendi imalatımız, organik ve katkısız!!.

Haa, Bakarsınız sürpriz bile yapabilirim?! Soba m yola çıkmış!!

Yine de karar sizin. Bu konularda TEKLİF eder, İSRAR edemem.

kgursan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-03-2013, 19:59   #76
Moderatör

Güler's Avatar

Sevgili kgursan, sizin ne kadar eli-gönlü bol biri olduğunuzu hepimiz biliyoruz. Ama lütfen menüyü değiştirmeyin ve siz sakın bir şey hazırlamayın.
Mangalı hazırlayın yeter. Zaten size gelmeden bir saat evvel ben sizi ararım ki mangalı ateşleyin de korumuz hazır olsun. Cemal.S yedek mangaldan bahsetmişti. Ben getiririm demişti.
Siz ateşi bol tutun ki geldiğimizde iki mangala bölüştürürüz.
Sucuğumuzu, ekmeğimizi ve içeceğimizi alıp geliyoruz inşallah.

Karaca arberatumu gezmek istemedik. Onun tam karşısında serası var ya orayı vaktimiz olurda dolaşırız diye düşündük.

Akgül'ün hemen hemen en pahallı yer olduğunu biliyorum, bir şey almayız da göz zevkimizi tatmin ederiz zira çok güzel bitkileri oluyor.

Bahsettiğiniz yere de uğrarız, niyetim Albayrak, Doğa, Akdoğa, Nisan ve Gaye'yi de gezmek. Bir de Otel'in yanında ithal güller satan güzel bir sera vardı, adını unuttum.

İşin aslı ne biliyor musunuz, seraları dolaşmak ikinci mesele. Asıl olan sizin gül seranızı görmek, hoş sohbetiniz, ve her zamanki güzel misafirperverliğinizin bir kere daha tadına varmak.
İyi ki varsınız ve agaclar.net'tesiniz sevgili kgursan.

Eski 13-03-2013, 23:43   #77
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi tturt Mesajı Göster
Adalet Hanım'la bugün telefonda konuştuk kendisini sabah Mecidiyeköy'e bırakacağız sizide Mecidiyeköy'e bırakabiliriz.
.
Sayın tturt; çok teşekkürler evet ben bu habere çok sevindim. Sağolun. Ben Adalet Hanım ile görüşeceğim bir saat belirleyip buluşuruz; inşallah.
Teşekkürler.

YeniGine Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-03-2013, 06:18   #78
Ağaç Dostu

Sayın kgursan,
Bu nazik davetiniz için teşekkür ederiz, Güler Hanım'a katılıyorum siz yalnızca önceden mangalı hazırlayın yeter gerisini bizler hallederiz.
Körfezi dolaşma hesabım biraz abartılı olmuş herhalde zira ben gidiş dönüş olarak Gebze-İzmit-Yalova (50+115) x 2 = 330, şehir içinde dur kalklarıda hesaba katarsak 350 km olarak hesap etmiştim.

110 km fark olması iyi, bundan böyle trafiğin yoğun olduğu özel günlerde saatlerce vapur kuyruğunda beklemek yerine körfezi dolaşmak daha mantıklı olur.
selamlar.

Eski 14-03-2013, 08:40   #79
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-05-2007
Merhabalar...!

Kamil beye evelki gün uğradım şöyle bir kulaklarınızı çınlattık duymadınızmı? Mangalı şu anda arabamın bagajına koymak üzereyim kömürde alıp bırakacağım bu günden. Kısacası her şey yolunda. Floriadenin sahipleri ahbabımdır görüştüm bir güzel gezeceğiz bir şey almak zorundada değiliz. Şükrü beyin akrabaları olurlar. Cahit bey bir ara üyeydi AĞAÇLAR NETE çoğunuz tanıyorsunuz aslında. Fuarda hepimizi sıtandında ağırlamıştı sağ olsun.

Kızlarımın anası ile karşılayacağız sizi topçulada dört gözle bekliyor olacağız. ANADOLUDA düğün alayı bekler gibi merak etmeyin. Arabamızda 3 kişilik boş koltuk olacak. Taburede gelecek arkadaşlara tahsisli..

Siz sağ salim gelin gerisini çözeriz.

SAYGIYLA.

cemal.S Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-03-2013, 12:45   #80
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi cemal.S Mesajı Göster
Merhabalar...!

Arabamızda 3 kişilik boş koltuk olacak. Taburede gelecek arkadaşlara tahsisli..
tabure,bu gezidede önceki gezilerde olduğu gibi yine süpriz bir arkadaşa kalacak sanırım.

YeniGine ve Perhan beğendi.
Eski 15-03-2013, 08:30   #81
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 10-02-2013
Hava bize sürpiriz yapıyor ve Yalova gezisi hakkında konuşmalar sona erdi. Yarın sabah buluşuyoruz değil mi? Biraz donacağız gibi geliyor. Sıkı giyinmekte fayda var.

YeniGine beğendi.
Perhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-03-2013, 08:33   #82
Moderatör

Güler's Avatar

Günaydın sevgili Perhan, programı yaptık, Allahın izni ile gidiyoruz inşallah.
Araba içi sıcak olur ama dışarıda yağmur da olabilir soğuk da. Tabii ona göre giyinmeliyiz.

Eski 15-03-2013, 09:23   #83
Ağaç Dostu

nevsune's Avatar

Giriş Tarihi: 04-05-2007
Galeri: 215
Güle güle gidin, çok güzel bir gezi olacak.

Kamil bey ve Cemal beye çok selam ve sevgiler. Kendileri olmasa da gönlü sizinle olanlar için, şerefe çay bardaklarınızı kaldırırsınız artık

nevsune Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-03-2013, 09:38   #84
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Galeri: 260
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Perhan Mesajı Göster
Hava bize sürpiriz yapıyor ve Yalova gezisi hakkında konuşmalar sona erdi. Yarın sabah buluşuyoruz değil mi? Biraz donacağız gibi geliyor. Sıkı giyinmekte fayda var.
Sayın Cemal.S bu işi halledecek meraklanmayın, yukarı ile yazışıyormuş son duyumlarıma göre

YeniGine ve Perhan beğendi.
Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-03-2013, 10:05   #85
Ağaçsever

Facebook ta rasladığım hava durumunu aynen aktarıyorum.
Sabahın erken saatlerinde başlayan şiddetli rüzgar, çok sayıda çatının uçmasına neden oldu. Rüzgar bazı ağaçların da devrilmesine yol açtı. Fatih Yedikule Caddesi üzerinde rüzgarın etkisi ile kırılan bir ağaç, evin çatısına düştü. Ev sahibi Kadir Erpolat, "Deprem oluyor sandık. Evin bazı kısımlarında hasar var. Olayın ardından ailemle birlikte dışarı çıktık" dedi.

Çatıdaki ağaç, itfaiye ekiplerinin çalışması ile parça parça kesilerek indirildi. Bu arada, itfaiye ekipleri farklı ilçelerden gelen çatı uçması ile ilgili ihbarları da değerlendirdi. Kağıthane'deki Gümüşdere Caddesi numara 93'teki bir binanın çatısından düşen parçalar, park halindeki aracın üzerinde maddi hasara sebep oldu.

İDO SEFERLERİ İPTAL EDİLDİ

İstanbul'da lodos nedeniyle bazı deniz otobüsü ve vapur seferleri yapılamıyor.

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) AŞ'den alınan bilgiye göre, Eskihisar-Topçular hattındaki araba vapuru seferleri geçici olarak durduruldu.

Bakırköy-Yenikapı-Kadıköy-Bostancı hattı, Bostancı-Kabataş hattındaki seferler ile Kadıköy, Avcılar ve Maltepe-Bostancı seferleri de yapılamıyor.

İDO'nun saat 09.00 Bostancı-Kartal/Yalova deniz otobüsü, 09.00 Yalova-Yenikapı Ferry Cat tipi hızlı feribot seferi ve 12.00 Bostancı-Yenikapı-Bandırma deniz otobüsü seferleri de gerçekleştirilemeyecek.

Şehir Hatları'nın Adalar-Kabataş & Bostancı-Adalar seferleri de karşılıklı olarak iptal edildi.

HAVA SICAKLIĞI 15 DERECE DÜŞECEK

Türkiye bugün fırtınaların hakim olacağı bir gün geçirecek. Çanakkale'den itibaren, Çeşme, Bodrum'a kadar Ege sahilleri boyunca lodosun hızı saatte 70-80 km'ye kadar çıkacak.

KUVVETLİ LODOS FIRTINASINA DİKKAT

NTV'den Dilek Çalışkan'ın haberine göre; İç Anadolu'da ise risk daha büyük; Nevşehir, Yozgat, Niğde, Aksaray, Kayseri, Tokat ve Giresun boyunca lodosun hızı saatte 100 km'yi geçecek. Bu durum çatıların uçması ve ağaçların devrilmesine neden olabileceğinden, oluşabilecek yaralanmalara karşı mümkün olduğunca dışarıda bulunulmamalı.

Rüzgarın yanı sıra yoğun çöl tozu da geleceğinden dışarıda göz gözü görmeyebilir. Yoğun çöl tozunun etkili olacağı diğer bölgeler ise; Doğu ve Güneydoğu Anadolu.

Doğu Anadolu'da ayrıca karların erimesine bağlı taşkın riski var. Bu gece ve yarın Marmara ile Ege bölgelerinde ise yağmurlar da kuvvetli olacak.

SICAKLIKLAR 15 DERECE BİRDEN DÜŞECEK

Bu olumsuzlukların ardından Cumartesi günü Marmara'ya Ukrayna üzerinden soğuk hava geliyor.

Bugün Türkiye genelinde 18-27 derece arasında olacak sıcaklık, Pazar günü yurt genelinde 10-15 derece birden düşecek.

Cumartesi akşamı, Kırklareli sınırı ve Marmara'nın dağlarına kar yağacak. Uludağ'da da kar var. Hatta Balıkesir ve Bursa merkezde de Cumartesi gecesi kar yağabilir.

Pazar günü ise Eskişehir, Bolu, Kastamonu, Afyon, Kütahya boyunca kar yağışı olacak. Ancak soğuk hava kısa kalacak. Salı günü hava yeniden ısınacak.

İstanbul'da Cumartesi günü soğuk hava geliyor ve yağmur şiddetli. Pazar sabahı hafif sulu kar yağabilir.

Eski 15-03-2013, 10:49   #86
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Perhan Mesajı Göster
Facebook ta rasladığım hava durumunu aynen aktarıyorum.

İDO SEFERLERİ İPTAL EDİLDİ

İstanbul'da lodos nedeniyle bazı deniz otobüsü ve vapur seferleri yapılamıyor

KUVVETLİ LODOS FIRTINASINA DİKKAT
İstanbul'da Cumartesi günü soğuk hava geliyor ve yağmur şiddetli. Pazar sabahı hafif sulu kar yağabilir.
Hava muhalefetinden dolayı geziyi haftaya cumartesine enteleme sözkonusu olursa, vasıta ve benim açımdan hiçbir problem yok. akşam saat 8:00 e kadar ortak kararınızı bekliyeceğim.
selamlar.

Eski 15-03-2013, 11:20   #87
Moderatör

Güler's Avatar

Baktık ki arabalı çalışmıyor, biz de körfezi dolaşırız. Bu durumda biraz fark da ödeyebiliriz.

Haftaya kalırsanız ben yokum. Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz misali, Pazartesi günü Manyas yolcusuyum inşallah. Ama çoğunluk erteliyelim derse, sizin bileceğiniz iş.

Eski 15-03-2013, 12:15   #88
Ağaç Dostu

günebakan's Avatar

Giriş Tarihi: 09-09-2008
Çoğunluğa uyarız ama haftaya bizde gelemeyiz

günebakan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-03-2013, 12:18   #89
Ağaçsever

Haftaya bizde gelemeyiz.

Eski 15-03-2013, 12:30   #90
Ağaç Dostu

Tamam. Mesaj alınmıştır, gidiyoruzzzzz.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 08:28.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024