agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Agaclar.net Toplantı ve Gezileri
(https)

Beğeni Düzeni582Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 23-05-2012, 19:01   #61
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 12-02-2012
1) ddmk
2) maki01
3) hazan-z
4) Emre İlhan
5) Sakaki
6) Mepring (ddmk olurda ben olmazsam olmaz )
7) Adalet Yağcı
8) Almira
9) Sürpriz - 1
10) Sürpriz - 2
11) mmanager
12) ülkü
13) gülsen+1
14) aydoner
15) minka
16)coskunirmak
aranıza yeni katılacagım ev arkadasımla beraber gelmeyi dusunuyorum,umarım topraksız tarım ile ilgilenenlerle tanışabilirim... keyifli olması dileğiyle...

almira ve hazan-z beğendi.
coskunirmak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-05-2012, 20:19   #62
Ağaç Dostu

peyyide's Avatar

Giriş Tarihi: 22-10-2011
Beni unutmuşsunuz
1) ddmk
2) maki01
3) hazan-z
4) Emre İlhan
5) Sakaki
7) Adalet Yağcı
8) Almira
9) Sürpriz - 1
10) Sürpriz - 2
11) mmanager
12) ülkü
13) gülsen+1
14) aydoner
15) minka
16) coskunirmak
17) peyyide

peyyide Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-05-2012, 21:51   #63
Yeni Üye

Sevim's Avatar

Giriş Tarihi: 25-07-2007
Ben de gelmek isterim ama kimseyi tanımıyorum ki

tiya, almira ve peyyide beğendi.
Sevim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-05-2012, 22:04   #64
Ağaç Dostu

peyyide's Avatar

Giriş Tarihi: 22-10-2011
Herkes aynı durumdaydı, tanıştık. Gelirseniz güzel olur, tanışırız

peyyide Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-05-2012, 22:05   #65
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 25-09-2006
[QUOTE=Sevim;971698]

Adı üstünde. Tanışma toplantısı. Herkes yeni tanışıyor. Bu arada beni listeye almıyorsunuz, neden?

almira beğendi.
tiya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-05-2012, 22:12   #66
Yeni Üye

Sevim's Avatar

ok gelirim o zaman

tiya, smiy, almira ve 2 kişi beğendi.
Eski 23-05-2012, 22:13   #67
Ağaç Dostu

Sakaki's Avatar

Giriş Tarihi: 06-06-2010
Sevgili tiya herkes kendni ekliyor ama hadi ben seni ekleyim

1) ddmk
2) maki01
3) hazan-z
4) Emre İlhan
5) Sakaki
7) Adalet Yağcı
8) Almira
9) Sürpriz - 1
10) Sürpriz - 2
11) mmanager
12) ülkü
13) gülsen+1
14) aydoner
15) minka
16) coskunirmak
17) peyyide
18) tiya
19) ipek

tiya, almira ve hazan-z beğendi.
Sakaki Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-05-2012, 07:11   #68
Ağaçsever

livingdead1978's Avatar

Giriş Tarihi: 09-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Emre İlhan Mesajı Göster
Arkadaşlar;

Tarih: 27 Mayıs 2012 Pazar
Saat: 10.00
Yer: Mono Kafe (Güzelyalı Mh.)
Mono Kafe İletişim: 0322 232 22 34 - 232 24 34 - 233 31 30, internet sitesi

Mono kafe açık büfesi; brunch kahvaltı 20 TL

Eklenti 299187
Kırmızı ile işaretlediğim yer; "Adana TRT Binası". Turuncu ile işaretlediğim yer ise; "Mono Kafe".

Bu güzel günümüzde herkesin mutlu ve huzurlu vakit geçirmesi dileğimizle
Geçenki toplantıyıda turgut özal civarında yapmıştınız neden bu toplantıları organize eden kişi kendi evine yakın yerleri seçiyor, kendi evinede yakın degilse neden herkesin kolaylıkla ulaşa bilecegi bir yer seçmiyor bakın mersinde tirenle gelmek isteyenler var oysa ben bile mavi bulvardan süleyman demirelin oraya gitmeyi zorsunuyorum çünki buradan tek otöbüs yok

livingdead1978 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-05-2012, 07:41   #69
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 28-10-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi livingdead1978 Mesajı Göster
Geçenki toplantıyıda turgut özal civarında yapmıştınız neden bu toplantıları organize eden kişi kendi evine yakın yerleri seçiyor, kendi evinede yakın degilse neden herkesin kolaylıkla ulaşa bilecegi bir yer seçmiyor bakın mersinde tirenle gelmek isteyenler var oysa ben bile mavi bulvardan süleyman demirelin oraya gitmeyi zorsunuyorum çünki buradan tek otöbüs yok
Bence tren istasyonunun karşısında Cebesoy ilköğretiminin arkasında bir cafe vardı orası daha uygun olur.Mersinden gelenler için yürüyüş mesafesi yakınlıkta.Bir de tanışma toplantısıysa şöyle çay bahçesi gibi bir yer olsa daha iyi olur mesela merkez parkın içinde çay bahçesi var sabah vakti orası daha güzel olur nehir kenarında bruncha ne gerek var...

mmanager Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-05-2012, 07:49   #70
Ağaçsever

livingdead1978's Avatar

Bence arkadaşlar sakin güzel şirin bir yer ayarlayın ama çarşıda bir herde olsun tren garına yakın olsun gidip mado gibi soguk ciks mekanlar ayarlamayın kimsenin bol para ödeyip hava atmaya ihtiyacı yok madoya harcadıgınız parayı gidin tohum alın arkadaşlarınıza dagıtın

Eski 24-05-2012, 07:51   #71
Ağaç Dostu

Emre İlhan's Avatar

Giriş Tarihi: 04-04-2010
Galeri: 98
Toplantı yerini, sadece toplantıyı organize eden arkadaş ayarlamadı.

Birkaç alternatif bulundu ve onlar üzerinde yoğunlaşılarak, hangisinin daha uygun olacağı tüm olasılıklar göz önünde bulundurularak karar verildi.

Uzaktan gelen misafirlerimiz bile var. Hem onların hemde Adanalıların durumunu da düşünmek zorundayız.

Şimdi, neden toplantıları sizler ayarlıyorsunuz derseniz; bir sonraki toplantımızda da duruma itiraz eden arkadaşlar ayarlasın, o zaman onlarda karar vermiş olurlar. Sanırım duruma itiraz edenlerin duymak istediği buydu.

Toplantıyı organize edip, yer belirlemek zor bir iş. Birçok alternatif yer düşünüp, daha önceden oraları gezip, uygun olup olmayacağını tespit etmek durumundasınız. Ayrıca üyelerimizin her türlü durumunu daha önceden düşünüp, ne şekilde daha rahat bir ortam olur kısmına da yoğunlaşmalısınız.

Açıkcası toplantı organize etmek konusunda pekte gönüllü arkadaş bulamıyoruz. Daha sonra da gönüllülere yükleniliyor malesef.

Ben havaalanı tarafında oturuyorum. Ve Pazar günü Güzelyalı'ya gideceğim. Yolun uzunluğunun farkındasınızdır umarım. Fakat ne olursa olsun, sonuçta buraya karar verildi ve bu sıcak ortamda bulunmak için belki de 2 saat yol gideceğim. Vali konağı tarafında oturan arkdaşta var. Bunlar hep toplantıyı organize edenler.

hazan-z, peyyide ve ddmk beğendi.
Emre İlhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-05-2012, 08:00   #72
Ağaçsever

livingdead1978's Avatar

Alıntı:
Toplantı yerini, sadece toplantıyı organize eden arkadaş ayarlamadı.

Birkaç alternatif bulundu ve onlar üzerinde yoğunlaşılarak, hangisinin daha uygun olacağı tüm olasılıklar göz önünde bulundurularak karar verildi.

Uzaktan gelen misafirlerimiz bile var. Hem onların hemde Adanalıların durumunu da düşünmek zorundayız.

Şimdi, neden toplantıları sizler ayarlıyorsunuz derseniz; bir sonraki toplantımızda da duruma itiraz eden arkadaşlar ayarlasın, o zaman onlarda karar vermiş olurlar. Sanırım duruma itiraz edenlerin duymak istediği buydu.

Toplantıyı organize edip, yer belirlemek zor bir iş. Birçok alternatif yer düşünüp, daha önceden oraları gezip, uygun olup olmayacağını tespit etmek durumundasınız. Ayrıca üyelerimizin her türlü durumunu daha önceden düşünüp, ne şekilde daha rahat bir ortam olur kısmına da yoğunlaşmalısınız.

Açıkcası toplantı organize etmek konusunda pekte gönüllü arkadaş bulamıyoruz. Daha sonra da gönüllülere yükleniliyor malesef.

Ben havaalanı tarafında oturuyorum. Ve Pazar günü Güzelyalı'ya gideceğim. Yolun uzunluğunun farkındasınızdır umarım. Fakat ne olursa olsun, sonuçta buraya karar verildi ve bu sıcak ortamda bulunmak için belki de 2 saat yol gideceğim. Vali konağı tarafında oturan arkdaşta var. Bunlar hep toplantıyı organize edenler.
toplantı yerini degiştirmek için geçmi kalınmış yani
neden şu anda herkesi degerlendirip ona göre degiştirilmiyor
sonuçta iki saat yolda otöbüsde zaman geçirmek yerine insanlar sohbet edip kaynaşarak vakit gecire bilirler
bir kişinin hava alanının ordan bende gelecem demesiyle diger kişilerin o yolu gelmesini teşvik etmeye yetermi bence istasyona yakın bir her secilirse hem katılım artar hemde insanların kaynaşmak için zamanı artar şahsen ben mavi bulvardan kalkıpta süleyman demirele gitmek istemiyorum arkadaşlarımla tanışmayı gercekten isterim ama pazar sabahı kakıpta iki otöbüs yol gitmek çekilir işkence degil
bu arada arkadaşlar madem tanışmayı çok istiyorsun iki oböbüs degiştiri ver bizim için diye bilirler
ozaman bedne derimki madem herkesin tanışmasını ve katılımın çok olmasını istiyorsunuz ozaman bir zahmet daha uygun bir yer seçin derim

Eski 24-05-2012, 08:26   #73
Ağaç Dostu

smiy's Avatar

Giriş Tarihi: 13-05-2008
Sonunda seminer işini hallettim, bende geliyorum.

1) ddmk
2) maki01
3) hazan-z
4) Emre İlhan
5) Sakaki
7) Adalet Yağcı
8) Almira
9) Sürpriz - 1
10) Sürpriz - 2
11) mmanager
12) ülkü
13) gülsen+1
14) aydoner
15) minka
16) coskunirmak
17) peyyide
18) tiya
19) ipek
20)smiy

tiya, Müge, yeşillim ve 4 kişi beğendi.
smiy Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-05-2012, 09:20   #74
Ağaç Dostu

Emre İlhan's Avatar

Alıntı:
toplantı yerini degiştirmek için geçmi kalınmış yani
neden şu anda herkesi degerlendirip ona göre degiştirilmiyor
sonuçta iki saat yolda otöbüsde zaman geçirmek yerine insanlar sohbet edip kaynaşarak vakit gecire bilirler
bir kişinin hava alanının ordan bende gelecem demesiyle diger kişilerin o yolu gelmesini teşvik etmeye yetermi bence istasyona yakın bir her secilirse hem katılım artar hemde insanların kaynaşmak için zamanı artar şahsen ben mavi bulvardan kalkıpta süleyman demirele gitmek istemiyorum arkadaşlarımla tanışmayı gercekten isterim ama pazar sabahı kakıpta iki otöbüs yol gitmek çekilir işkence degil
bu arada arkadaşlar madem tanışmayı çok istiyorsun iki oböbüs degiştiri ver bizim için diye bilirler
ozaman bedne derimki madem herkesin tanışmasını ve katılımın çok olmasını istiyorsunuz ozaman bir zahmet daha uygun bir yer seçin derim

Size ve Bana(Seyhanlılara) uygun yer ayarlansa, Çukurovalılara uzak olacak. Çukurova'da ayarlansa Seyhanlılara uzak olacak. İki durumda da sonuçta yolda vakit geçiren olacak.

Eee, o zaman bu iş nasıl ayarlanacak. Orası burası derken toplantı yapamaz hale geleceğiz. Geçmişte de bunu yaşadık zaten.

Ayrıca genel bir durum sözkonusu. Yani ben uzağım, siz uzaksınız diye toplu bir organizasyona bireysel olarak yön vermek sizce ne derece doğru olur?

Organizasyon yapıldı. Toplantıya 3 gün kaldı. Sizce, yukarıdaki mesajımda yazdıklarım hemen olabilecek şeyler mi?

İsterseniz bir sonraki toplantımızda yeri siz ayarlayıp, organizasyonu siz yapın. Belki de öyle daha iyi olur.

Hatta bir arkadaşımız gönüllü olduğu için mutlu oluruz

Eski 24-05-2012, 10:12   #75
Ağaç Dostu

Perihan Bayram's Avatar

Giriş Tarihi: 08-05-2010
Galeri: 14
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi smiy Mesajı Göster
Sonunda seminer işini hallettim, bende geliyorum.

1) ddmk
2) maki01
3) hazan-z
4) Emre İlhan
5) Sakaki
7) Adalet Yağcı
8) Almira
9) Sürpriz - 1
10) Sürpriz - 2
11) mmanager
12) ülkü
13) gülsen+1
14) aydoner
15) minka
16) coskunirmak
17) peyyide
18) tiya
19) ipek
20)smiy
21)Perihan Bayram

Perihan Bayram Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-05-2012, 10:27   #76
Ağaçsever

livingdead1978's Avatar

Alıntı:
Size ve Bana(Seyhanlılara) uygun yer ayarlansa, Çukurovalılara uzak olacak. Çukurova'da ayarlansa Seyhanlılara uzak olacak. İki durumda da sonuçta yolda vakit geçiren olacak.

Eee, o zaman bu iş nasıl ayarlanacak. Orası burası derken toplantı yapamaz hale geleceğiz. Geçmişte de bunu yaşadık zaten.

Ayrıca genel bir durum sözkonusu. Yani ben uzağım, siz uzaksınız diye toplu bir organizasyona bireysel olarak yön vermek sizce ne derece doğru olur?

Organizasyon yapıldı. Toplantıya 3 gün kaldı. Sizce, yukarıdaki mesajımda yazdıklarım hemen olabilecek şeyler mi?

İsterseniz bir sonraki toplantımızda yeri siz ayarlayıp, organizasyonu siz yapın. Belki de öyle daha iyi olur.

Hatta bir arkadaşımız gönüllü olduğu için mutlu oluruz

Tamam bu toplantıyı siz dilediginiz yerde yapın birdahaki toplantıya ben gönüllüyüm bana haber verin ben yer araştırması yaparım size size iyi toplantılar diliyorum herkese selam olsun

Eski 24-05-2012, 10:31   #77
Ağaç Dostu

Emre İlhan's Avatar

Hatırlatayım, toplantının yerine ben kişisel olarak karar vermiyorum. Ortak karar veriliyor.

Gönüllü olmanıza sevindim.

hazan-z beğendi.
Eski 24-05-2012, 13:24   #78
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Alıntı:
birdahaki toplantıya ben gönüllüyüm bana haber verin ben yer araştırması yaparım
Bence şimdiden yer araştırmalarını yapın ve arkadaşların önerilerine sunun. Nasıl olsa tekrar toplanacaklar.
Yeni toplantıya karar verdikten sonra, size yer konusunda karar vermek için haber verilmesini beklemeniz pek mantıklı olmamış...

Müge ve hazan-z beğendi.
malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-05-2012, 14:13   #79
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 05-03-2012
Söylenecek gerçekten çok söz var.. İnsanlar birliktelik yaşamak için bir yerlerde toplanmak ve kişilerle tanışmak istiyor. ddmk benim eşim, ancak inanın eşim olduğu için yazmıyorum. Otobüs muhabbetine gelince'de bizde 2 otobüs yapacağız ancak gelin görünki CİX bir mekan değilde manzarası güzel insanların huzur bulacağı bir ortam.. CİX olmak gibi gayretler içinde değil kimse, ancak tartışmak istemediğim için üzülerek belirtiyorum ki şu saate kadar bu etkinliğe aktif katılım yapmadan (Yer seçimi, zaman seçimi gibi..) şimdi ortak düşünce ile oluşmuş bir karara karşı durmak gerçekten saygısızlıktır.

Saygılarımla.

Müge, maki01, hazan-z ve 1 kişi beğendi.
Mepring Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-05-2012, 14:33   #80
Ağaç Dostu

yeşillim's Avatar

Giriş Tarihi: 28-01-2008
Galeri: 14
Benim bile kalkıp gelesim var, iyi buluşmalar, keyifli bir gün geçirmeniz dileğimle..)

tiya, Müge, maki01 ve 2 kişi beğendi.
yeşillim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-05-2012, 16:09   #81
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 05-08-2009
Konunun büyük bir bölümü tartışmaya kaydığı için ben de naçizane kendi tavsiyemi yapayım.

İnönü parkı yakınlarında yapılması sanırım en uygun yöntem olacaktır. Şehir dışından gelecekler açısından da sorun olmayacaktır. Şehir içinden gelenler için hem dönüş açısından hem de geliş açısından her yer tek dolmuş/otobüs ve hatta tramvay dahi olabilir.

Tavsiyede bulunduğumuza göre herhangi bir kırgınlık çıkarmanın lüzumunun olmadığını da belirteyim. livingdead1978 kardeşim, adresini söylersen öyle sanıyorum ki, toplantıya kendi aracıyla katılacak bir forumdaş seni toplantı yerine götürüp tekrar evinize bırakacaktır.

Selam ve saygılarımla...

Müge beğendi.
karabekir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-05-2012, 17:03   #82
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi karabekir Mesajı Göster
Konunun büyük bir bölümü tartışmaya kaydığı için ben de naçizane kendi tavsiyemi yapayım.

Bir dahaki toplantıya

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-05-2012, 21:19   #83
Yeni Üye

Sevim's Avatar

O zaman ben de bir öneri yapayım. Galeria yanındaki göl manzaralı çay bahçesi

Eski 24-05-2012, 21:27   #84
Yeni Üye

Sevim's Avatar

yanlış anlaşılmasın bir daha ki buluşma için dedim.

almira beğendi.
Eski 24-05-2012, 22:14   #85
Ağaçsever

_kevser_'s Avatar

Giriş Tarihi: 03-05-2011
selaaaaam ben de uzaktan uzaktan sizleri dikizleyen bi ağaçlar kullanıcısı olarak orda olmak çook isterdim ammaa minicik bi bebeğim var daha 30 günlük o yüzden manevi olarak ordaymışım gibi yapsanız çoook sevinirim ama tabii belli de olmaz bi bakarsınız geliveririm tabi rezervasyonsuz misafir kabul ederseniz

gilan, Sevim, Müge ve 6 kişi beğendi.
_kevser_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-05-2012, 22:19   #86
Ağaç Dostu

almira's Avatar

Giriş Tarihi: 24-02-2009
Galeri: 4
Sevgili Kevser; bebişin hayırlı,uğurlu olsun. Allah analı,babalı büyütsün.

Bebişinle aramızda görmek isteriz. Sen merak etme; biz o kadar anne ona bakarız.

gilan, Müge, smiy ve 2 kişi beğendi.
almira Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-05-2012, 07:05   #87
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 12-02-2012
tekrardan merhabalar,ben geleceğimi daha onceden belirtmiştim toplantıya katılacaklar arasında topraksız tarım ile ilgilenenler var mı?

almira beğendi.
coskunirmak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-05-2012, 11:39   #88
Ağaçsever

livingdead1978's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi karabekir Mesajı Göster

İnönü parkı yakınlarında yapılması sanırım en uygun yöntem olacaktır. Şehir dışından gelecekler açısından da sorun olmayacaktır. Şehir içinden gelenler için hem dönüş açısından hem de geliş açısından her yer tek dolmuş/otobüs ve hatta tramvay dahi olabilir.

Tavsiyede bulunduğumuza göre herhangi bir kırgınlık çıkarmanın lüzumunun olmadığını da belirteyim. livingdead1978 kardeşim, adresini söylersen öyle sanıyorum ki, toplantıya kendi aracıyla katılacak bir forumdaş seni toplantı yerine götürüp tekrar evinize bırakacaktır.

Selam ve saygılarımla...
Benim demek istedigimde bu yani farklı birşey degil İnönü parkı yakınlarında biryerler uygundur bendece insanlar kalkıpta daha önce katılmamış diye yargılamaya hakkı yok bence daha öncekilere katılmadım cünki yaklaşık 4 aydır üyeyim ve bundan bir önceki toplantıdan haberim var sadece ondada işim vardı işin kötü tarafı bu hafta sonuda yeni evlenen kız kardeşimi ziyarete gitmem gerekiyor mersine
sadece benim nacizane amacım bukadar dostane bir toplulugun kimisi zengin olabilir kimizi fakir kimisi orta halli mado gibi bir ortama kimisi gelmek isteye billir kimisi masraflı olurmu diye çekine bilir
herkesin kendine göre bir hayatı ve kendine göre kriterleri vardır
Ayrıca ortam dedigin insanların güzel yüzü ile güzelleşir gönülle güzelleşir
sıkılgan ve masraflı olacagını düşünecegi bir ortamda çokta rahat olmayacagı bir mekanda manzaraya bakarak güzel olmaz ortam
hem ortam hem manzara istiyorsan ozaman buluşursun çarşıda herkes gelir hepberaber binersin otöbüse piknige gidersin
bunlar benim şahsi düşüncelerim kimsenin kalkıpta 'bu saygısızlıktır'' ''gibi yok daha önce gelmemiş biri'' gibi yorumlar yapmasına çokta takılacak degilim sadece paylaşıyorum
Sözüm paylaşıma deger verip paylaşamasını bilenlere

Eski 25-05-2012, 12:21   #89
Ağaç Dostu

maki01's Avatar

Giriş Tarihi: 05-05-2008
Galeri: 73
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi tiya Mesajı Göster
Bir soru sordum yanıtını almadım. Kim ne zaman kimlerle görüştü ve gün belirledi?
Sevgili tiya,

Mayıs ayında yeniden bir araya gelme kararınını senin de bildiğin gibi bir toplantıda almıştık. Adana ve Mersin dışından da toplantıya katılmak isteyen sürpriz arkadaşlarımız 27 Mayıs'ta Adana'da olabileceklerdi, zaten Mayıs ayında toplantı yapabileceğimiz başka gün de kalmamıştı.

Taşınma nedeniyle internet bağlantım olmadığı için sevgili ddmk'dan 27 Mayıs'da toplantı duyursun yapmasını rica ettim ve sağolsun bir önceki toplantıda verdiği desteği esirmedi. Toplantı organizasyonlarının olmazsa olması sevgili hazan-z ile birlikte organizasyon çalışmalarına başlandı.

Yer konusunda geride yapılan araştırmalarımız ise oldukca yoğundu. Sevgili peyyide bu aşamada bizlere yardımcı oldu. Ve bence bizlerin huzurlu ve sakin bir ortamda toplanıp sohbet edebileceği bir mekanı güzel bir indirim alarak ayarladı.

Tarih ve yer belirlendikten sonraki duyuruyu da sevgili Emre İlhan üstlendi.

Ve yine kısa bir sürede oldukca başarılı geçeceğine inandığım toplantı organizasyonun , toplantı öncesi bölümü tamamlanmış oldu.

Emeği geçen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Pazar günü yine birlikteyiz

tiya, Müge, almira ve 2 kişi beğendi.
maki01 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-05-2012, 12:26   #90
Ağaç Dostu

maki01's Avatar

Giriş Tarihi: 05-05-2008
Galeri: 73
Sevgili livingdead1978,

Sitemize ve Adana grubuna hoşgeldin ancak daha önce hiç alışık olmadığımız sert çıkışlarınla geldin. Eminim bizleri ve sitemizi daha yakından tanıdıkca üslubunun neden rahatsızlık yarattığını sen de kavrayacaksın.

Sakin lütfen...

tiya, Müge ve hazan-z beğendi.
maki01 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 18:59.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024