Konu: Prefabrik ev
View Single Post
Eski 18-07-2012, 09:39   #116
Tolga Özmeral
Ağaç Dostu

Tolga Özmeral's Avatar

Giriş Tarihi: 19-12-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mrduran Mesajı Göster
Merhaba efendim,

Bitti garik dediniz, sırtınızı şöyle bir gerinerek/böbürlenerek yaslamaya hak kazandınız bence.

Yeni bir su deposu şimdiden araştırın lütfen. Sert plastik ve kendinden koyu renkli olanını yedekleyin. Çok sürmez eskisinin yerine kullanabilirsiniz.

Sağlıkla kalın inşallah.

Saygılarımla lütfen.
Sayın Mrduran,

Teşekkür ederim.
Geçtiğimiz Pazar keyifli bir akşam geçirdik bahçemizde. Yerimiz küçücükte olsa, az da olsa emeğinin geçtiği yer daha bir güzel görünüyor insanın gözüne.

Bana plastik depoların suda yosun ve kokma yapacağı söylendi. Ama Sizin ve bir üstteki iletide Sayın S.serdar'ın yazdıklarına bakarak yanlış yönlendirildiğimi düşünmeye başladım.

Saygılar bizden efendim. İyi günler dilerim.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi s.serdar Mesajı Göster
Tolga bey.

Her şey çok güzel ve mükemmel ama ben şu su deposunu, hele ayaklarını inanın pek beğenmedim.

Aynı fiyata, hatta daha ucuzuna 1 tonluk hidrafor yapabilir ve bunu zemine hatta yer altına koydurabilirdiniz. Dolayısı ile evinizin estetiğini muhafaza etmiş olurdunuz.

Yine piyasada aşağıdaki gibi 100-250 TL arasında elektrikli su pompaları bulunmakta. Su pomplaları musluk açılınca çalışır, musluk kapatılınca duran türden. Depoda su bittiğinde de, kendini korumaya alır çalışmaz.
Sayın S.serdar,
Böylece, yine yaptığım bir hata ile karşınızdayım demek ki .

Bana hidrofor sisteminin 1,000 TL. ila 1,500 TL. arasında bir fiyata mal olacağı söylendiği ve bu miktar şu raddede beni aştığı için, fotoğrafta gördüğünüz şekilde yaptırdım depoyu.

Fakat, şimdi sizin verdiğiniz örnek fiyatları okuyup görünce hoş bir ruh hali kapladı bedenimi .

Yanarım, yanarım, şu süreçte her şeyi sordurup, bir şu su deposu ve hidroforu sordurmadığıma yanarım Google amcaya .

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi s.serdar Mesajı Göster
Ayrıca sayfanızı Üyelerin Bahçeleri bölümüne taşımayı düşünmüyormusunuz?
Saygılarımla.
Aslında bu konuda ben de biraz mahçubum başlık sahibi Sayın Altunhisarlılar'a.
Gereksiz konu açmamak adına kendisinin konusu altında sorumu dile getirmek istemiştim. Ancak sonra ipin ucu kaçtı. Keşke ayrı bir başlık altında yazsaydım şu yapı sürecini. Ama böyle olacağını ön göremedim açıkçası.

Sevgili Üyelerin bana yapı sürecindeki güzel yorum ve yardımlarını, bu konu başlığını bahçe sayfamda link göstererek değerlendirmeye çalıştım. Ötesi benim üyelik yetkilerimin dışındadır diye (öyle mi?) tahmin ediyorum.

İyi günler dilerim.

Tolga Özmeral Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön