View Single Post
Eski 05-07-2012, 14:03   #82
Halil Önen
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 18-01-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi yaseminerisen Mesajı Göster
Ben kızı olarak hepinize çok teşekkür ediyorum. Hepimizin başı sağolsun... Babam doğaya ve sanata son derece saygı akabinde emek vermiş bir insandı. Isparta'ya okuluma dönmek zorunda olmasaydım bonsailerine bakabildiğim , anlayabildiğim kadar ben bakardım ama hiçbirinin kurumasını istemiyorum... Geçen yaz babam 10 günlüğüne göreve gittiğinde ben sulamıştım ve bonsai saksısına aldığı kekik maalesef kurumuştu. O'nun emeklerinin hele ki bitkilerinin ziyan olmasını asla ama asla istemiyorum.

Çok zor bunu yaşamak. Ama en azından onun emeklerinin yok olmasını istemiyorum. Daha önceden Mehmet ve Orçun Beylerden bahsetmişti bana. Mehmet Beyin de dediği gibi kendisini aradım ve bitkileri vermek istediğimi söyledim , çok fazla bitki var bahçemizde (hepsi henüz bonsai olmamış olsa da) . Her birinde dokunuşu , ruhu olduğuna inanıyorum ve iyi bakılacağına da burayı okuduğumda emin oldum. Herkese çok teşekkür ediyorum.
Sevgili Yasemin,

başınız sağ olsun...

Siz babanızı _ genc sayılabilecek yaşta_ kaybederken biz de ağaçlar. net in değerli bir üyesini bir dostumuzu kaybettik. Ateşin düştüğü yeri yaktığı zamanlarda biz Ağaçlar.net dostları olarak hepinize baş sağlığı ve sabır diliyoruz...

Hepimiz sizin gibi düşünüyor ve babanızın ruhunun bu bitkilerde bu küçücük ağaçlarda yaşadığına, daima yaşayacağına inanıyoruz...

Bunu, en iyi anlayan arkadaşı_ dostu olan Sn memed' i işaret etmesi ruhunun hep bu ağaçlarda yaşadığına olan inancının sürdürme isteğiydi herhalde...

Ben de bitkilerinin_ ağaçlarının Ağaçlar.net de dostlarının kollarında iyi bakılacağına inanıyorum...

Hepimizin başı sağ olsun...
Mekanı cennet olsun...

Halil Önen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön