View Single Post
Eski 28-06-2012, 09:40   #158
nevsune
Ağaç Dostu

nevsune's Avatar

Giriş Tarihi: 04-05-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi YeniGine Mesajı Göster
İyi ki sanaldayız; bu ne şiddet, bu ne celal böyle. Hiç gereği yoktu bu şekilde bir yazının.
Sabah sabah beni güldürdünüz Gereği olmadığını düşündüğünüz bir yazıda neden beğen butonuna basıyorsunuz

Şiddet-celal olarak değil, haksız bir yargılamaya tepki diye düşünün yazımı. Yüzyüze olsak da farklı şeyler söylemezdim, yani sanalda olmanın bana herhangi bir getirisi yok

Sayfalarca yazılan yazıların içinden cımbızlanarak çıkartılan "Tel ağ, misina ağ bir arkadaş yazmış... Yazık ayağı takılmış ve kanamış. ( Çok üzücü" cümlesi de beni üzdü. Ben o ağı kuşlara zarar olsun, tuzak olsun diye değil, onların bana ve bitkilerime, bir anlamda da kendi yavrularına verecekleri zararları önlemek için kullandım. Kuşun ağa takılması istenmeyen ama elde olmayan bir kazaydı, tüm kazalar gibi. Bu ayrımı yapmak çok önemli.

Sizin de yazdığınız gibi, sanal dünya işte. Böyle az buçuklarla ahkam kesilebilen bir yer olabiliyor bazen. Asıl üzücü olan da bu

Ben bu tartışmayı kendi adıma burada kapatıyorum. Balkonumu ağla kapatarak istemediğim olayları yaşamaktan kurtuldum. Herkes doğru bildiğini yapmakta özgür, kimsenin yaptığını yargılama hakkına sahip değilim. Konu benim için bu kadar basit

nevsune Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön