View Single Post
Eski 24-06-2012, 01:26   #140
güldeste-
Ağaç Dostu

güldeste-'s Avatar

Giriş Tarihi: 27-05-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi YeniGine Mesajı Göster
İnsan oğlu hiç belli olmuyor işte. "Kuşları hepimiz çok seviyoruz. Ancak güvercinlerin balkonlara, bulundukları her alana yuva yapmaları korkunç." !!!!!!!!
Ve şöyle sayfayı az buçuk okudum herkes aynı dertten muzdarip. Çok yazık.
Ben de benim balkonuma kumrular nasıl gelir, nasıl ürerler, nasıl çoğalır, kargalar nasıl yavruları yemez diye dertlenip duruyor, çabalıyorum.
Tel ağ, misina ağ bir arkadaş yazmış... Yazık ayağı takılmış ve kanamış. ( Çok üzücü.
Bu sayfada yazılanlar hiç hoşuma gitmedi, çok üzdü beni. Çiçeği tekrar alabiliriz, yetiştirebiliriz vs. vs. Bırakın kumru ve güvercinler üresinler, çoğalsınlar.
Aslında çoğu fikirlerinize katılıyorum ama geçen kış hava boşluğunda kuşlar yuva yapmıştı, yavruları olduğu için müdahale edemedik ama bu sene izin vermedim üst katın banyo penceresinden bir şeylerle girişi engelledim... kısa bir süre önce de binanın hava boşluğunun hepten tıkalı olduğunu hatta hava boşluğunun hiç açılmadığını bile düşündük ama durum öyle değildi ! Maalesef hava boşluğundan büyükçe bir torba dolusu dal parçaları, kuş tüyleri, toz, toprak attık

güldeste- Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön