View Single Post
Eski 31-05-2012, 12:30   #30
Asya Ceylan
Ağaç Dostu

Asya Ceylan's Avatar

Giriş Tarihi: 16-05-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Yaylacı Mesajı Göster
Sayın Asya Ceylan sayfanız hayırlı olsun, çok şirin balkonunuz var her ne kadar iş yerinin balkonu olsa da sizin balkon sayılır.Yakın zamanda bizim tutulduğumuz o tatlı hastalığa siz ve işyerinizdeki diğer çalışanlarda yakalanır merak etmeyin Benim terasımda keyifle oturup çay içiyorduk artık bitkilerin arasında yürümek bile zorlaştı, kedi tırnağı veya diğer adıyla ipek çiçekleri tohumla kolay üretilebiliyor. Çiçek sonrası oluşan tohumları saklayın uygun zamanda uygun şartlarda ekerseniz bir sürü yeni çiçeğiniz olur.
Yakın bir zamanda bitkilerinizi yavaş yavaş eve taşımaya başlarsınız çünkü zamanla artık onları özlemeye başlayacaksınız, her an yanlarında olmak isteyeceksiniz. Saygılar efendim...
Çok teşekkür ederim.Aslında iş yerimin balkonunu kullanmam burda daha çok zaman geçirdiğim için hemen hemen 12 saate yakın iş yerindeyim hafta sonuda dahil.Hatta evdeki bitkileri iş yerime taşıyorum.Tek olduğum için bu hastalık sadece beni etki altına alacak ki aldı da galiba
Kedi tırnağının tohumlarını farkettim ama toplamadım bulunduğu saksıya dökülmeleri için gürleşmesini istiyorum.Ama mantığım doğrumu emin değilim.
İlginize teşekkürler saygılar...

Asya Ceylan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön