View Single Post
Eski 23-05-2012, 10:54   #25
serkan_istanbul
Ağaç Dostu

serkan_istanbul's Avatar

Giriş Tarihi: 14-10-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sargonx Mesajı Göster
Ne kadar hatalı ve tutarsız bir bakış açısı bu farkındamısınız?

O halde –sırf kişisel zevkiniz/ego tatmininiz için- o güzelim canlıları habitatlarından koparıp, 3-5 litrelik plastik saksıların içerisinde yaşamaya neden zorluyorsunuz ?

Şimdi sizin neden benim çok net bir şekilde anlatmaya çalıştıklarımı anlamakta zorlandığınızı anlayabiliyorum…
Sizi anlamaya çalışıyoruz fakat birazda siz anlamaya çalışsanız iyi olur. Birde 3 - 5 litrelik saksılara hapsediyosunuz derken birde siz düşünün şimdi akvaryumdada siz hapsetmektesiniz. şimdi siz bitkili akvaryumda bitki yetiştirmekle egonuzumu tatmin etmiş oluyorsunuz. Peyzaja kimse hayır demiyor zaten görsellik çok önemli ama başkaları beğensin diyede bitki yetiştirmiyoruz bizler en azından ben. Net anlatmaya çalıştığınız şeyi demekki iyi anlatamadınız ki bizde sizden negatif bir yaklaşım alarak bu cevapları yazıyoruz. Ön yargılı yaklaştınız sitemize. Ağaçlar neti daha detaylı incelemenizi tavsiye ediyorum. Burda bitki yetiştirmenin yanında büyük bir aileyiz biz. Daha fazla uzatmayada gerek yok anlatımlarınızı görsel olarak ta sunun **** farklı bir yol uygulayın derim. Bir kişinin anlatmak istediğini bir çok kişi anlamıyosa demekki anlatımda bir eksiklik var. sevgiler

serkan_istanbul Çevrimdışı   Başa Dön