View Single Post
Eski 22-05-2012, 18:15   #17
serkan_istanbul
Ağaç Dostu

serkan_istanbul's Avatar

Giriş Tarihi: 14-10-2010
Zaten konu artık balkon ve taras düzenlemeleri olarak başka bir başlıkta toplandı. Kendi adıma eleştiriye açığım ve benim düzenlediğim teras ortada. Kimi beğenir kimi beğenmez. Ben kendim yaptığım işten mutluysam gerisi boş gelir bana. Ben sadeliği ne evimde nede terasımda istemem renkli bir kişiliğim var ve renk cümbüşünü severim. Bana göre benim terasım renkli olmalı sebzeler çiçekli bitkiler, kaktüsler hepsi olmalı. Bu aslında beni yansıtıyo kimi zamn üretme eğiliminde oluyorum sebzelerim var, kimi zamn coşuyorum çiçekli bitkilerim var, kimi zamn deliriyorum kaktüslerim var. Ve ben çok şey kazandım terasımla sağlığıma kavuştum kafamı dağıttım kimi zamn terasımda sakinleştim. Ben peyzaj içerikli bir teras istemiyorum. Ben beni yansıtan terasımda peyzaj özürlüsü olarak çok mutluyum. Resimlerimi paylaşıyorum yorumlar oluyo iyisivar hayrete düşeni var varda var ama önemli olan benim düşüncem benim aldıklarım. Yani önemli olan benim ne istediğim. Fakat bu sitede şunu seviyorum terasları bahçeleri gezerken fikirler alıyorum, bilgiler ediniyorum.. Bu sebepten dolayıda ben görsel olarak sunulan ve altında gerekli bilgilerin, konuşmaların yapıldığı sayfaları seviyorum. Ortada herhangi bir görsellik olmaksızın yapılan yazışmalar bana hitap etmiyor. Madem bu sayfa açıldı ilgili kişilerin görsellik konusunada dikkat edeceğini düşünüyorum yoksa bu açılan sayfada yazılar yazılar yazılar olacak ve ben sıkılıp takip bile etmeyeceğim. Benim düşüncemde bu sevgiyle kalın

serkan_istanbul Çevrimdışı   Başa Dön