Konu: Fatih
View Single Post
Eski 18-05-2012, 23:25   #42
Fatih
Ağaç Dostu

Fatih's Avatar

Giriş Tarihi: 14-12-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi serkan_istanbul Mesajı Göster
Sayfanızı gezdim. 3. yıl demişsiniz artık 4. yıla girdiniz. Görmesekte okuyarak tanımaktan mutluyum. Sevgiyle kal kardeşim.
Çok teşekkürler. Biraz ihmal ettmişim bu başlığı. Evet sopn mesajımı üçüncü yılımda yazmıştım. Dördüncü yılımı doldurduğum hafta birçok sınavlarım vardı telaşa geldi yazamadım. Dile kolay kocaman bir dört yıl. Acısıyla tatlısıyla yeni bir ailem oldu. Mutluyum iyiki burdayım...

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ykolko Mesajı Göster
Sevgili Fatih, geleceğin aydınlık,hedeflerine giden tüm yollar açık olsun.
Teşekkürler...
Aydınlık yollar hedeflerimizde hepimizin olsun.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi yeşillim Mesajı Göster
Sevgili Fatih, Hayatta herşey gönlünce olsun yüreği büyük insan, iyi ki seni tanıdım)
Ablam, manevi Teyzem!
Bende iyi ki tanımışım sizi. Şöyle bakıyorumda liseye başladığımda yazmaya başlamıştım. Şimdi dört yılı bitirdik mezun oluyoruz ve hala burdayım. Hala bir şeyer öğrenebiliyoruz. Ne mutlu!
Ama hala yolumuzda taşlar var Köy yolu gibi devlet bir el atmalı bizim yollara.Aslında onlarda hayatın cilveleri. Hep güzel işleyecek değil ya!

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi alacakaranlik Mesajı Göster
Sevgili kardeşim, seni tanıdığıma çok sevindim. herşey istediğin gibi olur inşallah...
Abi teşekkürler, bende iyi ki tanımışım. Hepiiz çok şeyler isteriz ulaşmak için çabalarız. Sonucunda ulaşırız ya da ulaşamayız ama yinede çaba harcarız. Hepimizin her istediği olaydı ohoo Benim şidiye bir kaktüs bahçem birde hoya seram olurdu Ama hayatta hepimizin bütün istedikleri olur inşallah.

Fatih Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön