View Single Post
Eski 10-05-2012, 12:00   #40
gül-
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 09-05-2011
merhaba
ne yazıkki biz insanlar doğadaki yaşayan her canlının da vardır bir sebebi ve yaşam hakkı mantığını bilinçlendiremeyen bir toplumuz. doğa bütün canlıları bünyesinde barındırdıkça varolmaya devam edecektir ve bizlerde bu canlılar içindeki yerimizi bilip diğer canlıların ve doğaya ait herşeyin varlığını kabul ettiğimiz zaman ve onlarla beraber yaşamayı öğrendiğimiz zaman kendimizi doğaya ait hissedebiliriz diye düşünüyorum... elbette ki söylemle değil, bunu fiilen uygulayarak hayata geçirmek lazım... hiçbir canlının yaşam hakkı elinden alınmamlı... ben duyarlı olmaya ve yardım da etmeye çalışıyorum. sokağa atılmış bir yavru kedinin bakımını üstlendim, sokağa atılmış diğer bir yavru kediyi barınağı arayarak ilgilenmelerini sağlayarak onlara teslim ettim. Hayvana işkence etmek yerine, eğer ki bakımını yapamıyorlarsa veya sevmiyorlarsa lütfen hayvan barınaklarını arayıp ilgilenmelerini sağlayabilirler... toplumumuzun bilinçlenip, yaşadığımız dünyada varolan doğal dengeyi koruması dileğiyle sevgiler...

gül- Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön