View Single Post
Eski 04-05-2012, 13:50   #47
elifnaz
Ağaç Dostu

elifnaz's Avatar

Giriş Tarihi: 12-05-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gürcan_keskin Mesajı Göster
Öncelikle geçmiş olsun.Eşinize acil şifalar..
Bazen hiç beklenmedik anlarda,ya da daha önceden hiç ilgimizi çekmeyen ya da uğraş göstermediğimiz ya da çok sevdiğimiz halde bir türlü yapmaya,uğraşmaya çaba göstermediğimiz,fırsatlarımızın olmadığı işte o anlarda hayatı renkli kılan yeni bir farklılıklar çıkıverir ansızın karşımıza.Tüm bunları tetikleyen,kendimizi bu farklılığın içinde bulduğumuz anlar ya çok farklı yerlerden doğar,ya ansızın karşımıza çıkar,ya da bir tesadüf olur..Eşinizin ameliyat olması,ziyaretine arkadaşlarının gelmesi ve bu tutkunuza getirilen bir bodrum papatyası ile başlamanız gibi.
Birbirinden güzel çiçekleriniz var ve 1 marttan buyana kısa bir zamanda onca bitkiye sahipsiniz...pes doğrusu ))
emeklerinize sağlık...sayfanız hayırlı olsun..
Kesinlikle haklısınız. ****** içimde biryerlerde doğa ve yeşil tutkusu hep vardı. Ben Bursa'da Uludağın eteklerinde büyüdüm çocukluğum doğanın içinde geçti diyebilirim. Ama gelin görünki yaşam şarları ancak şimdi bana uygun fırsatı verdi. Tabi gönül isterki şöyle kocaman bahçeli bir evde oturayım. Ama olsun buna da şükür diyorum. Bu arada size de çok teşekkür ederim.

elifnaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön