View Single Post
Eski 30-04-2012, 18:46   #39
menekşecibaba
Ağaç Dostu

menekşecibaba's Avatar

Giriş Tarihi: 07-01-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi maki01 Mesajı Göster
Sevgili menekşecibaba,

Toplantının uygulamalı anlatım bölümü ağırlıklı 2. videosunu izlerken gülümsettiniz beni

Binbir emekle yetiştirdiğiniz ve toplantıda ayırdığınız yavruların dikimine öyle bir dalmışsınız ki, sanki toplantıyı unutmuşşsunuz evde ya da işyerinde yavru ayırır gibi devam etmişsiniz yavruları toprakla buluşturmaya.

Duygulandım, gülümsedim Ben de olsam aynı görüntüler videoda yer alırdı diye düşündüm.

Tekrar kutluyorum, emeğine, yüreğine sağlık sevgili arkadaşım. Bir gün, menekşe seranda yaptığın çalışmaları yayınlayan videonu da izlemeyi diliyorum.

Sevgiler.
Ben daha seyretmemiştim siz yazınca hemen seyrettim çok haklısınız ..) kendimi kaybetmişim ,bende güldüm . Bizim işimiz uygulama o zaman rahatlıyoruz .
Birde amacım herkes dağılmadan hazırlayıp onları dağıtıma hazırlamaktı , onları yetiştirdim ama esas göstermek istediğim yaşlı bir bitkinin gençleştirilmesi ve taç kesimi video çekimlerinden sonra yaptık. Biz bir grup menekşe sevdalısı İlknur Hanım , Mehmet Bey , Zoroğlu Mehmet Bey , Nazmurat Hanım , Adem Bey , Metetm kardeşim ikaz edilinceye kadar toprakla boğuştuk ve sohbet ettik.Sizler de aramızda olsaydınız süper olurdu.

menekşecibaba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön