View Single Post
Eski 30-04-2012, 08:11   #36
menekşecibaba
Ağaç Dostu

menekşecibaba's Avatar

Giriş Tarihi: 07-01-2011
En başta bana moral verip her türlü desteği esirgemeyen Mine Hanım a ve Memet bey e, çekimi yapan Fatih beye ,teknik desteklerinden ve bana hazırlık safhasında yardımcı olan Mustafa bey e teşekkür ederim.
Ağaclar net bünyesinde böyle bir imkanı sağlayıp toplantı esnasında arayarak moral veren Sevgili Malina ya ve Adana dan Dilara Hanıma da çok teşekkür ederim.
Bir ara Afrika menekşesi Federasyonu denetleyicilerinden İlknur Aşık Hanımı karşımda görünce irkildim.. (şu an değil ama ileride o da olacak herhalde) Taa Balıkesir den kalkıp elinde birçok menekşe yaprağıyla geldiği için çok mutlu oldum.
Sevgili Acemifüsun u gözlerim aradı salonda.
Zoroğlo sevimli kızıyla sürekli bana destek çıktı. İlk defa verdiğim böyle bir zorlu sınavda zorlandığım zamanlarda anneme benzettiğim Gül Batur Hanımın mimikleri ve Mine Hanım ın teşvikleriyle kendimi toparlayarak sunumumu bitirebildim.
Sempatik NazMuratın sevimli sorularıyla ve sağ kolum ZiraatMüh. adayı Mtetrn in yardımlarıyla moral buldum.
Hasan Tahsin İş Okulu Tarım Atölyesi yetkilisi Adem beyle uzun sohbetler ettik.

Sevgili Jezebel , Selis ve yakından tanışıp sohbet edemediğim diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim.

menekşecibaba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön