View Single Post
Eski 27-04-2012, 05:51   #42
uenal
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 27-04-2012
Bitki/Agac Dostu

selam arkadaslar, formunuzu gezerken bu bitkilerdeki sinek sorunlarinizi okudum, ve benimde basima gelmisti uzun ugraslar sonunda ben cözümü buldum, ve bir tek sinek bile yok bitkilerimde,

yapmaniz gereken seyler sunlar, gününde bir at kestanesi agaci bulacaksiniz agac kestaneleri olgunlasip yere düstügü zaman kestaneri toplayip her saksinin yani saksi topraginin üstüne en az 3 - 4 tane kestane koyun ve her saksiya 10 ar damla süt damlatin

yalniz sütü cicek veya agac kökünün dibine damlatmayin biraz uzagina direk olarak topraga damlatin, ve sinek olmayacaktir artik deneyin insallah benim gibi basarili olursunuz,

bilirsinizki at kestane agaclarinda kus yuvagi veya diger bir canli kestanerin ciktiginda barinmaz nedeni ise kestaneler canlilara kovma manyetik gücü veriyor sütte günü geldiginde insanin duymayagi kadar koku saliyor bu sineklerde bu kokudan hic hoslanmiyor ve kayboluyorlar,

insallah yardimim olur eger olmassa bende böyle seyleri cok arastiriyorum baska cözümlerde bulacagiz insallah saygilarimla

uenal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön