View Single Post
Eski 01-04-2012, 22:27   #51
Halil Önen
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 18-01-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi selis Mesajı Göster
Doğa uyanmış; fuarın her köşesinde ayrı bir koku vardı.. Görüntü de kokular da şahaneydi..

....
Fotoğraf çeken kimse olmadı sanırım..

Tohum bankası demişken.. Bendeki Sellukanın kapsülleri dalında çürüdüğünden belki toplantıya getiren olur diye düşünmüştüm.. Maalesef olmadı..
Bankadan gelen tohumlar döküldü ortaya.. Bir yığın paket vardı önümüzde.. Sebze ve çiçek tohumları.. Sanırım çeşit anlamında güne damgasını vuran Lir (jineop) oldu.. Çiçeklerle daha fazla ilgilendiğimden, hangi paketi alsam üzerinde aynı isim Tura ve Gultar'ın çeşit ve paketleri de çok fazlaydı.. Bazı paketlere nasıl da uğraşılmış, şaşırdım.. Üzerlerinde gerekli tüm bilgiler mevcut.. Elinize sağlık..

Emeği geçen herkese teşekkürler hakkınızı helal edin..
Sevgili selis sizi tanıdığımıza memnun olduk ve ''İzmir'' kadar sıcak, samimiyetinize...

Tohum Takas Etkinliğine gönderilen _fazla_ tohumlardan getirmiştim, dostlar adına helal olsun.

İzmir'in sembolü 'selluka'yı tekrar kazandıran Sn. memet ve arkadaşlarına toplantı öncesi söyleseydik bir milyon tohum getirirdi. Belki size çelikten yetişmişini ulaştırır.

Fotoğraf çeken vardı...

Name:  izm (2).JPG
Views: 1295
Size:  61.0 KB

kısa bir molada...

Name:  izm.JPG
Views: 1222
Size:  58.5 KB

biraz duman belki bir bardak çay için...Sonrası hep sohbetti bildiğiniz gibi, kendimize verdiğimiz bir armağan değerindeydi..

Halil Önen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön