View Single Post
Eski 01-04-2012, 14:45   #18
Hazeyn
Ağaç Dostu

Hazeyn's Avatar

Giriş Tarihi: 10-03-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Sakaki Mesajı Göster
Artacak inşallah.
Ben şahsen Adana'da sevgili Hazeyn'i eğitmeye başladım.
Çok hızlı öğreniyor kerata, yakında beni sollayacak mesela

Şaka bir yana, gerçekten de birliktelik şeklinde çok daha zevkli hale geliyor bu hobi.
Sonuçta ortaya çıkan görsel bir güzellik ve hem güzellikler hem de güzellikleri elde etme yolu paylaşıldıkça işin lezzeti artıyor.
İyi ki sn. Hazeyn de başlamış bu işe, zira ben son zamanlarda daha da şevkli hale geldim onunla birlikte.
Evet doğru sakaki ile tanıştıktan sonra bende farklı duygularla bu işe sarıldım, ilk değişen hedefim 400 ü 4500 yapmam konusunda oldu,sakaki müthiş bir motivasyon sağladı, sıcak kanlı bir hoca, ikinci olumlu alamet ise adaylarımın boyutları 3 katına çıktı, hedefi büyülttüm sakaki geldi gördü...
Cuma günü öyle sohbete dalmışızki çiçekçide çalışan herkes işyeri sahibide dahil evine gitti bekçi kapıları kapadı biz hala ayakta kapının önünde bonsai sohbetindeyiz.Eğer eve biraz daha geç kalsaydım sakakilere zorunlu misafir olup sohbetimizi sabaha kadar sürdürmek zorunda kalacaktık yani...Gerçi bizim evde de sohbetimiz bayağı sürdü sabaha kadar olmasa da bi yığın açıklama yaptım valla.

Hazeyn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön