View Single Post
Eski 16-03-2012, 19:28   #2
komkarbey
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 08-02-2010
Ürün Açıklamasını başka sitede buldum ama içeriğe ulaşamadım

Yaklaşık 4000 yıl öncesinde, Çinliler, topraklarında sebze yetiştirmek üzere balık artıklarını kullanmaktaydılar. Yüksek protein içeriğinden dolayı Fish-Mix, toprağın alt katmanlarında bulunan tüm canlı organizmaların gelişimine katkıda bulunmakta ve aynı zamanda mikro organizmalarla etkileşime geçerek yararlı bakterilerin toprağa karışmasına yardım etmektedir. Bu karışımın birkaç gün süre ile kullanılması bile verimsiz toprakların veriminin artırmasında şüphesiz büyük faydalar sağlamaktadır. Bunun en güzel kanıtı deneyip görmekten ibarettir. Balık karışımı, aynı zamanda yaprak spreyi olarak ta kullanılabilinir. (Her bir litre için 1-2 ml , haftada 2-3 kere) böylece biyolojik olarak bitkilerinizin ne kadar güçlü olduğunu görme fırsatınız olacaktır. Doğrudan meyveye ya da çiçeğe püskürtmeyiniz. Bir ürün içindeki kalite ve miktar, organiğin gücünü asla küçümseyemeyeceğinizi size ispatlayacaktır!

Fish-Mix, OMRI/CU listeli ve organik Kuzey Denizi balık emülsiyonu onaylıdır ve tamamen organik Alman Şeker Pancarı özünden oluşmaktadır. Topraktaki mikroorganizmaları ve mineralleri harekete geçirerek, daha “hızlı” ve “sağlıklı” büyümeyi sağlar. Bitkisel kaynaklı büyüme esnasında bitki yaprakları üzerine püskürtmek ya da bitkinin ekimi aşamasında belirtilen şekilde kullanmak yeterlidir.

komkarbey Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön