View Single Post
Eski 15-03-2012, 19:57   #63
praecox
Kaybettik...

praecox's Avatar

Giriş Tarihi: 12-06-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi musbet Mesajı Göster
Saksı harcında sorun olan kişi benim, soruyu ilk soran kişi de benim doğal olarak...
Sağolsun musk arkadaşımız ilgilendi bildiği kadarıyla cevap verdi, yardımcı olmaya çalıştı ama
Sayın Preacox sizin uslubunuz çok kaba, bazı şeyler hakkında elbette bilgi sahibisinizdir, saygı duyarım ama bu size insanları türlü şekillerde yerme hakkı vermez.
ben bu foruma çok vakit geçiriyorum çok değerli insanlardan çok faydalı bilgiler ediniyorum,
bilgiye elbette saygım var ama haksızlığa tahammül edemiyorum ben malesef.
Keşke bende herkes gibi ''haklısınız hocam'' deyip susabilsem...
Burda bir iki bilgili hocalarımız var. Ve bu tarz polemikler yüzünden hocaların birbirine kırdırılma safhasına kadar polemikler yaşadık sanırım musk da bunu farketti. Siz farketmediniz ise "haklısınız hocam" demeniz de gerekmez.

madem substrat sorunu yaşadınız o zaman kaynağını yazın ben torf renk verir diyorum siz nerden ne harç aldınız onu yazın.
Siz çok vakit geçirebilrisiniz forumda ancak ben bilgimi harcıyorum burda.

Ve hiç gerekmediği halde üslubum tartışılıyor tavrım kritize ediliyor. Bana ders vermeyin sadece objektif olarak sorunlarınızı yazın cevaplıyayım.
Bunu da ben artık sadece bana hitaben yazılan yazılarda yapıcam olmadı susacam. yıllardır bu başlıklarda emek harcedım ancak çok vakit harcadığınız halde torfun renk verebileceğini kabuğun renk verdiğini bulamamızın sebebi bu muhabetlerdir.

Saygılarımla

praecox Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön